Şimdi Ara

HİS (CB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunun adı HEROES İN THE SKY 2. dünya savaşı uçaklarıyla bi hava savaşı ortamında pvp yapıoruz sanırım takımlı bi oyun çünkü 2. dünya savaşında ülkeler bolduoyunun büyüklüğü sadece 156 mb

sitesi:http://his.gamescampus.com/
    oyun game campus firmasının daha önce Xiah adlı oyunlarını oyandım oda güzeldi oyun Closed Beta ama iibi oyun grafikleri aççısndan boyutuna bakılırsa
    video:http://www.youtube.com/watch?v=HL9AxJ0z78Q

bende yeni indiriyorum oynucak arkadaşlar buraya yazsın oyunu keşfettikce birbirimize anlatırız ama okdarda zor bi yanı yok kontrol güçlüğü felanda site açıklanmış zaten.

• ya iyi hosda durmadan havada sadece pvp de bi süre sonra sıkar gibi baska ne gibi özellikler mevcut ki oyunda gerci 150 Kusur MB diyosun pek fazlada bisi yoktur herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakndac

ya iyi hosda durmadan havada sadece pvp de bi süre sonra sıkar gibi baska ne gibi özellikler mevcut ki oyunda gerci 150 Kusur MB diyosun pek fazlada bisi yoktur herhalde

ne zamandır oyunlar boyutlarına göre yorumlanıyor?Ayrıca bu yorumdan önce oyunu biraz araştırsan daha iyi olurdu.
  • bu oyunu yükledim 500 mb a yakın bisi oldu yükleyince fakat nası baslatcam bkarsanız sevinirim oyunun simgelerine tıklıom sitesi ni acıo ben oyunu istiom site deül xd
  • sitede game start yazısı var oraya tıklamadan önce siteye login olucaksın okadar

ama oyun c oludğu için saat sabah 4 ile 7 arasi açık ve oyun 2. günü bugün sahura kalkınca belki oynarsınız yani:D
  • hmm ok saol urasmam öle sahurda flan denk gelirse girerim
  • bu şirket amerikada sanım onun için oyuşmuyor cb oludğu için 3saat açık tutuyolar serveri
  • quote:

Orjinalden alıntı: questionsx

bu şirket amerikada sanım onun için oyuşmuyor cb oludğu için 3saat açık tutuyolar serveri

Driftcity oyunundada aynı durum olmuştu.ob ye geçince 7/24 açık olur.
  • 3 gün oldu cb olalı daha hiç oynamaya fırsatım olamadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: questionsx

3 gün oldu cb olalı daha hiç oynamaya fırsatım olamadı

en az 2-3 ay a kadar ob olur sanırım.o zaman detaylı inceleme şansımız olur
  • iyi bakıcaz artık havalarda savaş yapıcaz ama ne zaman bugün bi saat 4 gibi bakıcam eğer sahura kalkarsam tabigrafiklerinin felan nasıl olduğunu anlatırım ozmn
  • bence oyun gayet güzelki 2. dünya savaşı olması bi + bana göre ve birde uçak kullanıyo olma zevki var ben indiririm bu sıralar
  • ben gırdım acıkcası pek begenmedım yada boyle oyunlara alıskın olmadıgım ıcın bana oyle geldı
    ucak ın kntroLu fln zor geldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.