Şimdi Ara

his ati 5770 ekran kartı d-sub (VGA) bağlantı sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben haziran ayında LG W2243 S-PF 21 inç Full hd d-sub(VGA) Bağlantılı bir monitör aldım.Şimdi ise his ati 5770 128 bit gddr5 dx11 ekran kartlı bir sistem toplatmayı düşünüyorum.yalnız benim monitörde d-sub (VGA)çıkışı var.alacağım ekran kartında ise d-sub çıkışı yok.bazı ekran kartı üreten firmalar dvı çıkışı d-sub çıkışa dönüştüren ara kablosu bağlantısını ekran kartıyla beraber kutuda gönderiyormuş.bu sorunu nasıl çözeceğim.monitörde dvı çıkışı yok.d-sub çıkışı var.his ati 5770 ekran kartında ise d-sub çıkışı yok.bu sorunu nasıl çözeceğim.bana yardımcı olursanız sevinirim.çünkü sisteme 5770 ekran kartı almayı düşünüyorum.işlemci AMD phenom x6 1055 anakart asus m4a87 td ram 4 gb g-skill yada kingston ekran kartı his ati 5770 kasa dark falcon güç kaynağı ocz 600 watt dvd sürücüsü lg marka olacak.lütfen yardım edin!!!!

• kutudan dönüştürücü de çıkıyor zaten ; ama siz alacağınız yere yine de sorun.
  • Bu 5770 de vga çıkışı var.
    http://www.exa.com.tr/asus/ekran_kartlari/asus_vga-334-11671.html

İllaki HİS alacağım diyorsanız.Dönüştürücü için satıcınızla görüşün.
  • Bende His 5770 v2 var ve kutunun içinde Dvi Vga dönüştürücü çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Bende His 5770 v2 var ve kutunun içinde Dvi Vga dönüştürücü çıktı.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Emre Candemir kardeş bu dvı vga dönüştürücü ile hd filmlerde ve özellikle dirt 2,NFS shift,criysis,GTA 4,Far cry 2,COD 4-5-6 serileri,metro 2033 gibi full ayarlarda yüksek kalitede oynanacak oyunlarda görüntü kaybına neden olurmu görüntü kalitesi düşermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslangucu_2002

quote:

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Emre Candemir kardeş bu dvı vga dönüştürücü ile hd filmlerde ve özellikle dirt 2,NFS shift,criysis,GTA 4,Far cry 2,COD 4-5-6 serileri,metro 2033 gibi full ayarlarda yüksek kalitede oynanacak oyunlarda görüntü kaybına neden olurmu görüntü kalitesi düşermi?

teoride var; vgada veriler ekran kartının dönüştürücüsüyle dönüştürülüp analog olarak monitöre gönderilir dvida ise veriler dönüştürülmeden dijital olarak gönderilir
    ama pratikte hayır

•  his ati 5770 ekran kartı d-sub (VGA) bağlantı sorunu?

VGA çıkışı olmayan kartlarla birlikte zaten dönüştürücüyü verirler. Çok düşük bir ihtimal olur da çıkmazsa bilgisayarcılardan falan alırsın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrySystem

quote:

Orijinalden alıntı: aslangucu_2002

quote:

teoride var; vgada veriler ekran kartının dönüştürücüsüyle dönüştürülüp analog olarak monitöre gönderilir dvida ise veriler dönüştürülmeden dijital olarak gönderilir
    ama pratikte hayır

Aynen bu şekilde çok doğru açıklanmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.