Şimdi Ara

HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
11
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...
  • fazla zaman olmadıgından canlı oynuyorum bu aralar daha kazanclı oldu... 1-2 bildiğimiz macı oranlarıyla paylasıyorum... 50 tl ile basladık kasayı suan 580 yaptık...

• Paylaşsana hoca biz de kazanalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoldayken oynamıştım eve geldim kazanmışız şimdi gördüm... 5,25 güzel orandı...

• 20 oran gördük 10 basalım dedik... gelir belki...deniyoruz...

• kuponu paylastık , nazar değdi hemen gol geldi deplasmandan...
  • reserved
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_xxl

kuponu paylastık , nazar değdi hemen gol geldi deplasmandan...

Paylaşmakla ne alakası var hoca. 20 oran sonuçta zor tutar. Paylaşmak iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önemli nedenlerden dolayı uzun zamandır yoktum bu aksam gene ufaktan basladık...

HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA... HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost_xxl -- 9 Nisan 2016; 0:34:25 >

• tahminleriniz yerinde ve güzel. takip
  • Takip.
  • Uzun süredir işlerim nedeniyle paylaşımda bulunamıyordum , tekrardan paylaşımlara başlayacağım...
  • ARKADAŞLAR KONU DIŞIDIR , SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM , AYNI ZAMANDA FORUM'DA KONUDIŞI BOLUMUNDE ''ZEYTİNYAĞI / ORGANİK / EGE / SU VE İLAÇ GÖRMEMİŞ / İZMİR / SEFERİHİSAR '' KONU BAŞLIĞINDA DA PAYLAŞTIM , İLGİLENENLERE...

İyi günler , İzmir / Seferihisar'da bulunan zeytinliğimizden , 2 yılda bir mahsülünü aldığımız (bu şekilde mahsül almamızın nedeni ağaçlar ekildiği günden beri ki yaklasık 30 -45 yaşındalar , hiçbir şekilde sulama yada ilaçlama yapılmadan ve tamamen organik olarak elde ettiğimiz (Devlettende organik olduğu için arazimiz ve ağaç sayımıza göre belli bir miktar destekde almaktayız) mahsülümüzden kendi yemelik yağımızın dışında fazladan elimizde zeytinyağı mevcuttur.

Yağ son derece güzeldir. Ben İzmir'in yerlisi olduğumdan yumurta dahil herşeyi zeytinyağı ile yapmaktayız. Son derece güzel , kokusuz , sıkımıda akrabamızın yerinde yapıldığından herhangi bir şüphemiz yok yağımızda... Ben İstanbul'da yaşıyorum ailem zeytinyağı ile uğraşmakta... İsteyen arkadaşlar olursa LT fiyatı 25 tl'dir...

Dediğim gibi 2 yılda bir mahsül aldığımızdan yemelik zeytinyağımızın dışında elimizde fazladan ürün kaldı , eşe dosta zeytinyağı sevenlere LT'si 25 TL verdik , forumdan da isteyen arkadaşlar olursa bu fiyattan sizlerede ulaştırırım...  HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...

RESİM TEMSİLİDİR...

• İstanbul içi , K.çekmece , Avcılar , Esenyurt , Beylikdüzü elden teslim edebilirim...
  • UZUN ZAMANDIR HESABIMA GİREMEMİŞTİM BUGUNE BAKMAK KISMETMİŞ , VE DE GÜZEL KAZANMISIZ.... HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...

• YENİ KONTROL ETTİĞİ İÇİN KAZANCLARI SIMDIEKLIYORUM , PAYLASAMAMISTIM IS YOGUNLUGUNDAN DOLAYI AMA... HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...

• Sonuç nedir :D

• Arkadaş tavsiyesi ile oynamıştım , anca kontrol ettim... çok şükür kazandık gene az çok... 284,81 tl... HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...
  • kazandiktan sonrami.paylasiyorsun kuponu anlamadim ki bi tek sen kazaniyorsun

• Denizciyim ben , internet hızlı oldukça paylaşım yapabilyorum , izne yeni ayrıldım... suanda da 2. Kaptan sinavlarina hazirlaniyorum pek zamanin olmuyor ve  HIRVAT VE SIRP KAZANDIRAN PAYLAŞIMLAR... TEKRARDAN BAŞLIYORUZ PAYLAŞIMLARA...
    artık genelde de canlıdan oynuyorum daha kazançlı oluyor...

Arkadaşım paylaştı bu kuponu bana da mantıklı geldi kadroları incelemedim ama denenebilir... bol şans...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.