Şimdi Ara

Hırsızlığın bu kadarı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kasa fazla verirse, o fark kasiyere kalır,
    nasıl kasiyerin cebine giren yok?
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz gibi bir olay yok.
  • Kasa küsüratlı fiyatları topluyor ve akşam toplam o kadar para istiyor. Yüz tane müşteri geldiyse her birinden 10 kuruş, toplamda 10 lira fazla para kalır kasada. Artık o parayı kim ne yapıyorsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Debit ya da kredi kartı ile ödeyin. Nakit olduğu zaman bazen fiş de kesmiyorlar. Direkt ceplerine giriyor. Ben artık fazla nakit taşımıyorum. Debit kartım ile sinir ediyorum herkesi. Oh mis.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    He tamam he , yok tabi öyle bişey.
    Bak kısaca açıklayayım, vardiyasında kesilen fişlerin toplamıyla kasadan çıkan kredi kartı ve nakit toplamı birbirini
    tutmalıdır. Kasadan çıkan para toplamdan fazlaysa, o fazladan kasada kalan küsüratlar bağış kasasına gitmiyor herhalde?
    Yada belki de senin gibi "hayır yok öyle bişe" diyip o fazlalığı da işverene verenler vardır, kim bilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drk_m

Kasa fazla verirse, o fark kasiyere kalır,
    nasıl kasiyerin cebine giren yok?
    yok kanka kasiyere tek kuruş kalmaz. sen cebine atmaya kalksan bile müdür yardımcısı obsesif şekilde kameradan kasayı izliyor sürekli. fazla parayı kasaya atıp gün sonu raporunu tutman lazım. üç kuruş için bu riske girecek adam tanımıyorum.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    O her işletmede öyle olmuyor, bildiğimden yazıyorum
  • kamera vs yoksa küçük işletmeyse belki ama migros, burger king vs yerlerde imkansız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.