Şimdi Ara

HIREMCO ZAPPER HD PLUS FULL HD UYDU ALICI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
238
Cevap
10
Favori
31.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cehennemli

uydu alıcıları hakkında hiç bilgim yoktur.
    Sorum; TV eski tüplü tv ama ileride ne olur bilmiyorum.
    Zapper HD ve Zapper SD var. HD alsam SD televizyonumda kullanabilir miyim?

Hd plus ta scart çıkışı var kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    Uydunun arkasindaki dugmeyi kullandin mi?

• merhaba arkadaşlar. bu cihazın açılma hızı nedir. elimde next amigo var ve açılması 10 saniye sürüyor ve uyuz oluyorum.
  • Arkadaslar wifi adaptorumu taktim modemi gordu sifreyi yazdim ama baglaniyor diyor sonra kalkiyor ortadan surekli baglaniyor kisminda kaliyor yokmu bunun bi caresi

• Selam arkadaşlar . Zapper HD PLUS için iki adet sorum var kullananlara çünkü bende almayı düşünüyordum ama ses çıkışı olmadığını gördüm. Arka kısmında ses çıkışı var mı bir de işletim sistemi LINUX mu ?
    Teşekkürler.
  • Bunu ben cok yazdim arastirdim görmedin sanirim linux tabanli degil bilesin aldatmaca ve ses cikisi yok sadece scart ve hdmi cikislari var ses sistemine baglayabilmen için scart cikisini 3 lu tos baglanti kablolari var

•  HIREMCO ZAPPER HD PLUS FULL HD UYDU ALICI

• Selamlar . Verdiğiniz cevap için teşekkürler. Bende şüphedeydim. Şimdi emin oldum sağol. Bende REDLINE TS4000 e tekrar döndüm. Bununda sitesinde tek USB var diyordu onun için
    bugün Karaköy yüksekkaldırımdaki (Multivision) bayiisine gittim. Redline cihazları satıyor . burada TS4000 kutusundan çıkarıp baktım 2 USB girişi var bir tanesi ön paneldeki açılan kapağın içinde kalıyor.
    Yanlış yazmışlar, diğer satıcılarda bu bilgiyi ordan alıp aynen yayınlıyorlar(1 USB diye). Yanlışı düzelten yok.Neyse Zapper de ses çıkışı da olmayınca tekrar TS4000 e döndüm, fiyat araştırması yapıyorum.
    Uygun olanı bulursan siparişimi vereceğim. Çünkü bayiide peşin yani nakit olursa fiyat düşüyor, fakat ben peşin fiyatına taksit olarak düşünüyorum. Onun için web den almak daha iyi.
    Siz tavsiye edermisiniz. İyi akşamlar.
  • eteksen sizede teşekkürler bende bu arka paneli görünce ses çıkışı olmadığını farkettim. Onun için kullanan varsa yazsın diye beklemiştim. amatörttl nin dediği gibi yokmuş ayrıca Linux da yokmuş bende vazgeçtim. İyi akşamlar.
  • bu hafta içinde IPTV de güncelleme dosyalar gelmiş (RTL ve benzeri Hotbird deki kanallan eklenmiş.)ancak her zamanki gibi kanalların birçoğu çalışmıyor. Sadece isimleri ile varlar.

Hiremco'nun bu taktik yüklemeleri can sıkmaya başladı, artık. IPTV kanallarında 1000 tane kanal varsa, bunların ancak 25-30 tanesi çalışıyor, diğerleri çok görünsün, reklam olsun diye eklenmiş...

DİZİBOX ve FİLMON'un hiç çalışmaması veya 144p kalitesinde (çamurlu görüntü) çalışıyor gibi görünmesini katmıyorum bile..

IPTV ye son olarak IPTVADULT isimli güncelleme gelmiş, yükledim, ancak hiçyeni kanal gelmedi..
  • arkadaşlar bende hiremco zapper hd plus aldım. tüplü tv de scart girişi ile denedim fakat sd ve hd görüntüsü beni tatmin etmedi. microstar s1 var sd ve hd yayınlar çok daha renkli ve net tüplü tv de.lcd de denemedim hafta sonu deneyecem ama ilk gözlemlerim görüntü açısından memnun etmedi.

• ürün bugün elime ulaştı şuan işte olduğum için inceleyemedim ama babamın tarafıma yaptığı geri dönüşe göre kanaldan kanala geçerken donma oluyormuş. bir önceki kanalda takılıyor bi 5 saniye donuyor görüntü sonra geçiyor bir sonraki kanala diyor. İşe gitmeden önce sitesinden son güncellemesini yapmıştım. Başka bir sorun mu var bilmediğim yada üründe mi sıkıntı vardır sizce ?
  • benimkinde böylebir sorun olmadı...donma falan...

yazılımsal olabilir...aldığın yere göster ...
  • http://www.hiremcoteknik.com/

Zapper HD Plus v18 yazılımı eklendi. (26.02.2016)
    NOTLAR: *Yeni SDK yazılımdır.

*IPTV'de geliştirmeler yapıldı.

*Youtube düzeltildi.

*PowerVu desteği eklendi. https://www.youtube.com/watch?v=SsFn62B-el0

*TS butonu IPTV butonu olarak değiştirildi.

*Kanal listesi ve keyler güncellendi.

*NOT:Dizibox konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Intelsat 10-02 - Thor 5/6 @ 1° West
    12303 V 27500 5/6 DVB-S2/8PSK
    - Historia Poland
    - Discovery lberia
    - Discovery Spain
    - Discovery Potugal
    - Discovery HD Showca
    - Discovery HD Czech/
    - Discovery HD Russia
    - Discovery HD Czech
    - Discovery HD Türkish
    - Discovery HD Hungari
    - Discovery HD Showca
    - Animal Planet HD
    - Animal Planet HD Po
    - Animal Planet HD Pu
    - Animal Planet HD Tu
    - Animal Planet HD Hu
    - Animal Planet HD
    - ID Xtra Europe HD
    - ID Xtra Europe HD
    - Discovery Poland HD
    - Turbo Xtra HD
    - TLC Poland HD
    - Science Europe HD
    - Science Europe HD H
    - Science Europe HD T
    - Science Europe HD R
    - Science Europe HD C

12380 V 28000 5/6 DVB-S/MPEG2
    - TLC Balkans
    - TLC Balkans
    - UNI CZSK

Astra 4A / SES-5 @ 4.8° East
    12149 H 27500 3/4 DVB-S/MPEG2

- CORAL TV1 - PVU4
    - CORAL TV2 - PVU6
    - Labdrokes 1-PVU3
    - SIS 2 GFX - PVU7
    - LADBROKES XTRA - PV
    - SPANISH - PVU2
    - SIS MK Test PVU 8
    - Alphameric Studio a
    - SIS+ (PVU1)

12303 H 25546 7/8 DVB-S/MPEG2
    - Bootstrap Master
    - AHPL HD
    - CN/TCM RSEE
    - CN/TCM Russia
    - CN/TCM English
    - Diva Pomania
    - Universal HUNGARY
    - Diva Romania
    - Universal CROATIA-S
    - Universal HUNGARY
    - Universal HUNGARY
    - True Movies 1

12322 V 27500 7/8 DVB-S/MPEG2 / MPEG 4
    - Discovery Channel Türkiye
    - Animal Planet Türkiye
    - Discovery Science Türkiye
    - Animal Planet Europe HD
    - Animal Planet Europe HD
    - Discovery Central E
    - ID Europe
    - ID Europe
    - ID Xtra Europe
    - ID Xtra Europe
    - Discovery Middle Ea
    - Science Europe
    - Science Europe
    - Discovery World
    - Discovery World
    - Discovery 30

12418 H 27500 3/4 DVB-S/MPEG2
    - VBC TEMP
    - SIS VISION AUDIO &
    - LADBOKES SIS LES2
    - NEW BYLES SPORTS -
    - LADBROKES SIS DATA
    - BETFRED TOTE 2 - CI
    -WILLAM HILL IP CLE
    - WILLIAM HILL SIS DATA
    - SIS EUROPE - CISCO
    - SIS EUROPE (NO DATA)
    - TEST CHANNEL - CISC
    - ALPHANERIC UK - CIS
    - ALPHANERIC IRISH
    - BETFRED TOG - CISCO
    - BETFRED TV (TTV)
    - BETFRED VIRTUAL - C
    - BETFRED SIS - CISCO
    - ALT VC 168
    - SIS UK - CISCO 1
    - Test - CISCO 1

Eutelsat 9A @ 9° East
    11766 V 27500 3/4 DVB-S/MPEG2
    - Guide

11804 V 27500 3/4 DVB-S/MPEG2 / DVB-S2/MPEG4
    - Sports
    - Atlantic
    - Spectrum
    - Pacific
    - News
    - Sports2
    - Guide
    - Fam/Pulse
    - Movie
    - HD SPORTS
    - Download
    - Decoder Expired

12092 H 27500 3/4 DVB-S2/8PSK
    - E! EEUR HD

Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13D @ 13° East
    11054 H 27500 5/6 DVB-S/MPEG-2
    - bwtv

Eutelsat 16A @ 16° East
    12654 H 11111 2/3 DVB-S/MPEG-2
    - UNIRE 1 - GRIGIO
    - UNIRE 2 - VERDE
    - CH 10 - UNIRE BLU

12699 H 09880 1/2 DVB-S/MPEG-2
    - CH 5 - Virtuali 2
    - CH55 - Virtuali 3
    - prove
    - SNAI TV Virtuali1
    - SNAI TV Virtuali1
    - SNAI TV Virtuali1
    - AUDIO UNICO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 6 Mart 2016; 16:57:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

http://www.hiremcoteknik.com/

Zapper HD Plus v18 yazılımı eklendi. (26.02.2016)
    NOTLAR: *Yeni SDK yazılımdır.

*IPTV'de geliştirmeler yapıldı.

*Youtube düzeltildi.

*PowerVu desteği eklendi.

*TS butonu IPTV butonu olarak değiştirildi.

*Kanal listesi ve keyler güncellendi.

*NOT:Dizibox konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Valla Fatih Bey.

Gerçekten ürünün IPTV, FilmON, Dizibox ile ilgili sorunları vardı, facebook...vs katmıyorum bile....

Ben de uğraşmayıp kalan iyi yanlarını ürünün kullanıyorum ve dert etmiyorum. Daha önce de dediğim gibi ürünün HD, SD kanal kaliteleri ve kanal geçişleri vasatın üzerinde yani iyi derecede...IPTV, FilmON, dizibox falan düzeltilirse ve güncel yazılımlar en az 2-3 ayda bir de olsa gelirse bu ürün bu fiyatlar ile alınır ve kullanılır....

• Keremhan77 K kullanıcısına yanıt
    dizibox dızı yayınlayan bır sıtedır hıremcoya adres verırse duzelır en basıt anlatımı budur yoksa yazılımcının bunu eklemesı 1 gune bakar ,

iptvde fılm dızıde sorun yoktu (paralı olanlar ) sadece canlı mac yayınında yuksek bıt ratede sorun vardı oda duzelmıs sorunsuz test ettım

youtubeda acıyor

youtube kendı guncelleme verırıse hıremcoda tekrar gıdebılırde normal uydu alıcılarında youtube stabıl olmaz

android uydu alıcılarında stabıl youtube ızlenır

ayrıca free iptvye yenı paketler gelmıs ve otomatık guncelleme ozellıgı geldı ınternete baglı olması yeterlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

dizibox dızı yayınlayan bır sıtedır hıremcoya adres verırse duzelır en basıt anlatımı budur yoksa yazılımcının bunu eklemesı 1 gune bakar ,

iptvde fılm dızıde sorun yoktu (paralı olanlar ) sadece canlı mac yayınında yuksek bıt ratede sorun vardı oda duzelmıs sorunsuz test ettım

youtubeda acıyor

youtube kendı guncelleme verırıse hıremcoda tekrar gıdebılırde normal uydu alıcılarında youtube stabıl olmaz

android uydu alıcılarında stabıl youtube ızlenır

ayrıca free iptvye yenı paketler gelmıs ve otomatık guncelleme ozellıgı geldı ınternete baglı olması yeterlı

Ya bu IPTV paketlerine ben mi göremiyorum, yoksa burada reklam falan mı yapılıyor ürün fazla satsın diye..

Ben bu ürünü alalı 3-4 ay kadar oldu, IPTV üzerinde yerel kanalların çoğu var doğru, ancak bunlar zaten uydu da var. IPTV için önemli olan adult kanallar, ve topu topu 45-50 tane kanal var, ancak bunların 5-6 tanesi açıyor, diğerleri açmıyor..

artı olarak 09-02-2016 tarihli güncelleme gelmiş, onu yükledim, ancak kanalların hiçbirinde değişen,artın ,eksien olmadı...Yani IPTV tırt...dizibox tırt, facebook yine açmıyor...youtube keza öyle...

NEYİN GÜNCELEMESİ ANLAMADIM GİTTİ.

• 150 tl lik bir uydu alıcıdan çok sey bekleme sakın

• Memnun olmadığım ufak tefek şeyler olsa da ("Kablolu ağa bağlandı" yazısını tekrarlaması, Hotbird'deki ve Eutelsat7w'deki İngilizce belgesellerde birkaç dakikada bir olmak üzere arada donması birkaç sn sonra tekrar yayını açabilmesi sevmediğim iki husus) genel olarak iyi.

IPTV konusunda son güncellemeyle (v.18) IPTV'ye girince her defasında otomatik indirmeye çalışıyor bu kötü olmuş ama genel itibariyle iyi çalışıyor IPTV. Linkler ölü değilse rahat açıyor. (IPTV Converter programı da kullanıcı için büyük kolaylık olmuş, orjinal dosyadan kopyala/yapıştır, dosyayı hazırlıyor senin için. Belki bir güzel revizyon şu olabilir: Webif arayüzünde IPTV ekle kısmına tek tek tv/url eklemek yerine dosya atma olabilir, böylece "USB'ye kopyala, uydu alıcıya USB tak, yükle" yerine direkt bilgisayardan Webif arayüzünden IPTV dosyası atılabilir?)

Youtube'a gelince, Tubio indirince gerek cep telefonundan gerek tabletten Youtube videolarını gayet iyi oynatıyor.

DLNA ile cep telefonundaki foto vs tv'ye kablosuz aktarabiliyorum.

İyileştirmeye açık mı? Evet. Ama bu kötü olduğunu mu gösterir, bence hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: amatörttl

150 tl lik bir uydu alıcıdan çok sey bekleme sakın

"çok şey beklemeyin" ile neyi kast ettiğinizi anlamadım, ancak ben sadece ürend varolması gereken ancak olmayan bir özelliğinin bu durumunu eleştirmek istemiştim...

Üründe IPTV, Dizibox, FilmON, Facebook ve Youtube gibi internet tabanlı özellikler var, ancak STABİL olarak çalışmıyorlar....İnternet bağlantısı uyarısı veriyor...Halbuki aynı cihaz üzerinden DLNA özelliği kullanıp wifi üzerinden hem de 1080p (yüksek çözünürlük) film izleyebiliyorum. IPTV olarak 200 kusür kanal olduğunu varsayarsak bunun 25-30 tanesi çalışıyor, geriye kalanı iş olsun isim olsun diye konmuş...

Dün 09/02/2016 tarihli güncellemeyi indireyim dedim. IPTV güncellemesi...ancak hiç yeni kanal gelmediği gibi varolan kanallarda da bir değişiklik olmadı...

Ben üründe olmayan mikrodalga özelliğinden yararlanıp pizza yapmak istememiştim, sadece üründe olduğu söylenen özellilkeri kullanmak istedim.

Eee o zaman geriye birşey kalıyor, cihazın ekikliği...Pazarlama amacıyla üründe bu özellikler var gösterilmiş ancak çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keremhan77 -- 29 Şubat 2016; 16:20:13 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.