Şimdi Ara

Hiremco Turbo IPTV (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
13
Favori
102.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Netflix yükleme gibi bir durum yok sanırım. Kanallar gömülü geliyor
  • Android box alın herşey elinizde olsun.
  • S.a arkadaşlar ben internet hızını artırmak için wifi den değilde kablo ile internet bağladım ama bir türlü adam gibi bağlanmıyor sıkıntı yaşayan varmı

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esen38 -- 23 Nisan 2020; 0:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Selamlar, bana bi iptv lazım aylık ödemeli saglam güvenilir bir yer arıyorum digitürk alacaktım kazık fiyatlardan dolayı vazgeçtim sizin kullandıgınız donma falan olmayan bi tavsiyeniz varsa beklerim
    Vallahi ben guek kullanıyorum süper mi değil ama idare eder
  • Ben Ali Dayı IPTV kullanıyorum ve memnunum
  • Alidayı eleştiriye açık biri değil.
    Sıkıya geldimi engelliyor.
    Aynı iptv 'yi uğur iptv olarak başka arkadaş satıyor o iyi.
  • FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt
    Diğer modelleri bazı videoları sessiz oynatıyor du.
    O yüzden dolby digital koydular.
    Ama yine yetersiz.
    Dreamstar Master ; dolby Atmos, dts dahi var ve daha iyi işlemci.
    Merih videoyu arayıp kaç kere bir tane'de en iyiyi çıkar biz alacağız dedik ama olmuyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Arkadaşlar, Netflix yükleme gibi bir durum yok sanırım. Kanallar gömülü geliyor
    SELAM

NETFLIXI SADECE androıd box cıhazlara kurabılırsınız
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-nitro-2s-4k-uhd-android-tv-box-kablosuz-mouse-hediye-P359724593
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-nitro-x3-4k-uhd-android-tv-box-kablosuz-mouse-hediye-P359287504

• HIREMCO GT TURBO V8D HD Uydu Alıcı
    2020 ÜRETİM | TKGS | Dahili Wifi | Akıllı Kumanda |seyırturk TÜRKVOD DAHİL

Hiremco Turbo IPTV
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-gt-turbo-v8d-hd-uydu-alici-P302405519

forumdan alan arkadaslar pm mesajı atarsa ozel xtream hedıye yuklenerek gonderecegım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Nisan 2020; 19:41:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

SELAM

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-nitro-2s-4k-uhd-android-tv-box-kablosuz-mouse-hediye-P359724593
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-nitro-x3-4k-uhd-android-tv-box-kablosuz-mouse-hediye-P359287504

Alıntıları Göster
    Vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Diğer modelleri bazı videoları sessiz oynatıyor du.
    O yüzden dolby digital koydular.
    Ama yine yetersiz.
    Dreamstar Master ; dolby Atmos, dts dahi var ve daha iyi işlemci.
    Merih videoyu arayıp kaç kere bir tane'de en iyiyi çıkar biz alacağız dedik ama olmuyor işte.
    Merhaba,Dreamstar Master'in görüntü kalitesi daha mı iyi diyorsunuz?
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Ses olayından bahsettim.
    Görüntü işi kişiye göre değişir.
    Ona bakarak karar vermek gerekiyor.
    Dreamstar master işlemci ve ses olarak daha üstün ama firma yazılım desteği konusunda şüpheli.
    Memoli diye alakasız biri yazılım yapıyor.
    Sık küsen biri.
    Cihazı alırsınız, küstüm derse. 😂😂😂
  • quote:

Ses olayından bahsettim.
    Görüntü işi kişiye göre değişir.
    Ona bakarak karar vermek gerekiyor.
    Dreamstar master işlemci ve ses olarak daha üstün ama firma yazılım desteği konusunda şüpheli.
    Memoli diye alakasız biri yazılım yapıyor.
    Sık küsen biri.
    Cihazı alırsınız, küstüm derse. 😂😂😂
    Enteresan

Peki şöyle sorayım o zaman;Bu zamana kadar Neta 6000 ve 6400 kullandım.Forumda sayfalar dolusu konusu var.Cihaz dümdüz,ucuz bir cihazdı,ama görüntü kalitesinde herkes hemfikir.Şimdi aynı görüntüden aşağı olmayan,yani kaliteli görüntü veren ve mümkünse mediaplayeri olup geniş ses ve codec paketi olan bir cihaz arıyorum.İptv,modül gibi özelliklere ihtiyacım yok.
    Tavsiye edebileceğiniz böyle bir cihaz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Enteresan

Peki şöyle sorayım o zaman;Bu zamana kadar Neta 6000 ve 6400 kullandım.Forumda sayfalar dolusu konusu var.Cihaz dümdüz,ucuz bir cihazdı,ama görüntü kalitesinde herkes hemfikir.Şimdi aynı görüntüden aşağı olmayan,yani kaliteli görüntü veren ve mümkünse mediaplayeri olup geniş ses ve codec paketi olan bir cihaz arıyorum.İptv,modül gibi özelliklere ihtiyacım yok.
    Tavsiye edebileceğiniz böyle bir cihaz var mı?

Alıntıları Göster
    SELAM Neta 6000 ve 6400 bradcom ıslemcılı cıhazlardı almanyadan ıthal edılen bu ıslemcı 4 sene once malıyetı cın malı cıhazların 3 katı olunca fırma uretımını durdurdu

o goruntu kalıtesını ancak bradcom ıslemcılı cıhazlardan alırsınız onlar ancak vuplus gıgablue gb pahalı cıhazlarda var

bence hıremco gt turbo alıp deneyın goruntu kalıtesı 1 tık asagı ama 3 gune gozunuzde alısır

• quote:

SELAM Neta 6000 ve 6400 bradcom ıslemcılı cıhazlardı almanyadan ıthal edılen bu ıslemcı 4 sene once malıyetı cın malı cıhazların 3 katı olunca fırma uretımını durdurdu

o goruntu kalıtesını ancak bradcom ıslemcılı cıhazlardan alırsınız onlar ancak vuplus gıgablue gb pahalı cıhazlarda var

bence hıremco gt turbo alıp deneyın goruntu kalıtesı 1 tık asagı ama 3 gune gozunuzde alısır

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz cihazın işlemcisi nedir? media player özelliği var mı? dts çözüyor mu?
    Firma sağlam mı? Kaç yıl güncelleme alır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 25 Nisan 2020; 13:14:50 >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Peki size dreamstar master iptv mi yoksa hiremco vd8 mi diye sorsam
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Dts olduğunu sanmıyorum DD daha yeni geldi. 😂
  • quote:

SELAM

Alıntıları Göster
    Hocam elimde Hiremco Turbo Iptv Plus Uydu Alıcısı var. 6-7 ay önce almıştım ve garantisi devam ediyor, ilk günkü gibi temiz, çizik dahi yok. Faturasını evde arayıp bulmam gerekecek. Maç izlemek için almıştım ama Covid-19 dan sonra aylardır kullanmıyorum. Netflix ve Blutv üyeliklerim var ve bu cihaza yüklenemiyor. HİREMCO NİTRO X3 4K UHD Android Tv Box cihaz almayı düşünüyorum lakin bu cihaza o kadar para verdim yazık günah. Dediğim cihaz ile takas etme gibi bir durumumuz var mı acaba, üzerine ücret ödeye bilirim. Ürünü aldığınızda herhangi bir sorun hissederseniz kargo dahil üstüme düşen tüm ücreti öderim.

Ayrıca ikinci el olarak almak isteyen arkadaşlar var ise özel mesaj ile irtibata geçebilirler.
    Ürün gerçekten temiz ve sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 2 Mayıs 2020; 12:49:23 >

• Ah ah yüzlerce sefer yazdık.
    Bu cihazlar firmaya muhtaç.
    Zaman Android box zamanı ama kimse dinlemiyor.
    İlla başına gelecek, 450 TL zarar edecek o zaman anlayacak.
    Biz uyarırken karşı firmanın adamı yaftası yedik.
    Halbuki evinde oturan emekli birisiyim.
    Çifte emekli olduğum, kira gelirim 'de olduğu için çalışmaya, buradan mal satmaya ihtiyacım yok.
    Telegram'dan, buradan android box alanlara karşılıksız yardımcı oluyorum.
    Al bir Android box dünya ayağına gelsin.
    Paran varsa Nvidia shileds 16gb. Çünkü onda 4k netflix var.
    Beklersen f/p mi stick geliyor.
    Beklemezsen bangood 'dan Beelink 905x3 alın kurtulun.
  • quote:

Ah ah yüzlerce sefer yazdık.
    Bu cihazlar firmaya muhtaç.
    Zaman Android box zamanı ama kimse dinlemiyor.
    İlla başına gelecek, 450 TL zarar edecek o zaman anlayacak.
    Biz uyarırken karşı firmanın adamı yaftası yedik.
    Halbuki evinde oturan emekli birisiyim.
    Çifte emekli olduğum, kira gelirim 'de olduğu için çalışmaya, buradan mal satmaya ihtiyacım yok.
    Telegram'dan, buradan android box alanlara karşılıksız yardımcı oluyorum.
    Al bir Android box dünya ayağına gelsin.
    Paran varsa Nvidia shileds 16gb. Çünkü onda 4k netflix var.
    Beklersen f/p mi stick geliyor.
    Beklemezsen bangood 'dan Beelink 905x3 alın kurtulun.
    Nvidia shileds 16gb fiyatı fazla gibi geldi acaba ben mi yanlış yere baktım. Yardımlarınız için teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Buna bağlı olarak maximum harcayacağımız para 400-500 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 2 Mayıs 2020; 17:28:54 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.