Şimdi Ara

Hiremco Turbo IPTV (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
13
Favori
102.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazın yazılımını da güncelledim az önce ayrıca oscamın son versiyonunu kurdum. her şey doğru olmasına rağmen cccam'ın açtığı kanalların çoğunu oscam açmıyor. bir kaç tanesini açıyor sadece.
  • Ben bu ürünü kullanıyorum hiremco turbo ip TV fiyatına göre idare eder ben 2 sene once 220 TL almıştım ve 2 yıl ücretsiz ip TV kullandım 4 k video oynatmıyor baştan söyleyeyim ama 4 k yazan tv yayınlarını acıyor YouTube agır olsada calısıyor biraz acılorken 15 sanıye bekliyorsunuz ısınma fazla yok delikli kanallarıyla cihaz hava alması saglanıyor malzeme kalitesi fena degil 1 kaç kere cihaz donma yaptı ama fişi cekip taktığımda düzeliyor... Şuranın altını ciziyorum eger ip TV için alınacaksa almayın derim nedeni ise bu cihaza ip TV yi yüklemek için xtream kullanıyoruz ve bu hafta xtream sunucu ve panelleri Fransa Bulgaristan italyada ortak düzenlenen operasyonla polis baskın yedi ve xtream mı tabiri caizse bitirdiler.. Bu hususa dikkate alın ve şuan ne ip TV alın nede ip TV cıhazı alın paranız cebınızde kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı aldım fakat bilgisayarda kullandığım dark rangemax wifi adaptörü tanımadı. Yeni bir wireless adaptör alacağım
    Bu cihaz için sorunsuz, çekim gücü iyi wifi adaptör tavsiyeniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: jayjayokochaa

Bu cihazı aldım fakat bilgisayarda kullandığım dark rangemax wifi adaptörü tanımadı. Yeni bir wireless adaptör alacağım
    Bu cihaz için sorunsuz, çekim gücü iyi wifi adaptör tavsiyeniz nedir?
    hıremco wıfı anten
    https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/hiremco-usb-wifi-adaptor-P79975610
  • texas_selim T kullanıcısına yanıt
    xtream 2 gun calısmadı suan calısıyor bu cıhaz ıptvde cok stabıldır
  • Evet xtream stabil hale geldi yayınlar yavaş yavaş aacılmaya başladı ....wifi adaptör tavsiyesi için hiremconun kendi orjinal adaptörünü alın ben onu kullanıyorum s. kattan 4 . kata yüzde 55 cekiyor gayet basarılı bir anten...
  • Arkadaşlar merhaba bende de bu cihazdan var yalnız bende normal tv kanalları zayıf sinyal uyarısı vererek açılmıyor ne yaptıysam düzelmedi, normal çalışmıyor diye freeıptv den girip açıyordum ama en son gelen sistem upgrade ini yükledikten sonra orası da açılmamaya başladı yani cihazla şuanda anca youtube a falan girebiliyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • Facede paylaşım yapılmış Çinden yazılım bekliyoruz diye.
    Artık bu tip cihazların alınmaması gerekiyor.
    Android box al sorunsuz kullan.

• Xstream sitesi kapandı. İptv için biraz beklemekte yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizzato

Arkadaşlar merhaba bende de bu cihazdan var yalnız bende normal tv kanalları zayıf sinyal uyarısı vererek açılmıyor ne yaptıysam düzelmedi, normal çalışmıyor diye freeıptv den girip açıyordum ama en son gelen sistem upgrade ini yükledikten sonra orası da açılmamaya başladı yani cihazla şuanda anca youtube a falan girebiliyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
    merhaba uydu sınyalı zayıfsa canak antencı cagırıp antenınızı ayarlatın

avrupadakı xtreamden dolayı freeıptv dekı sorun bu fırmanın servıs saglayıcısı muhtemelen yarına ısı halleder sıstem normale doner
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

Facede paylaşım yapılmış Çinden yazılım bekliyoruz diye.
    Artık bu tip cihazların alınmaması gerekiyor.
    Android box al sorunsuz kullan.
    fırmanın kendı bunyesınde yazılımcısı var neye gore alınmaması lazımdır bır acıklasaydın sorununa cevap yazardık
  • Bu cihazlarda firmaya bağlısın.
    Android box 'da ise %90 şey elinde. Türkvod, Stremio gibi.

• Yazılım güncellemesinden sonra iptv gitti. Freeiptv de openiptv de uydudaki kanalları veriyor. Yabancı kanalların hiçbiri yok. Neden olmuştur acaba? Ayarlar kadar smında aktivasyon kısmında 00000000000 yazıyor.

• Arkadaşlar merhabalar. Bu cihazdan alalı 1 ay oldu. Genel olarak memnunum ama bazı durumlar kafama takıldı. Örneğin cihaz yazılım güncellemeleri nerdeyse 1 saat sürüyor. ayrıca bazen menü içerisinde ayarlar da veya İp tv menüsü içerisinde bazen lütfen bekleyiniz mesajı çıkıyor ve neredeyse 7-8 dk bekletiyor. Bu durumda kumandada ki kapama tuşu dahi çalışmıyor. Genel olarak hepsi böylemi yoksa benim cihazda sıkıntımı var acaba.
  • cihazı internetten güncelle diyorum v.74 çıkmıyor. usb içine atıp dosyayı gösteriyorum güncelleme dosyası bozuk diyor. bir türlü son versiyonu güncelleyemedim yardım edebilecek var mı ?
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Guncellemeden sonra IPTV'de 1 sene hediye olarak verilen yabanci kanallar gorunmuyor. Bu herkeste olan birsey mi yok sa farkli bir problem mi var acaba? Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Guncellemeden sonra IPTV'de 1 sene hediye olarak verilen yabanci kanallar gorunmuyor. Bu herkeste olan birsey mi yok sa farkli bir problem mi var acaba? Tesekkurler
    VOD'lar boş yabancı kanallar yok.

Eski tadı kalmadı.

Satıp daha güncel bir şey alma vakti.
  • güncelleme sonrası ip tv giriliyor ama yayın alamıyorum eski sürüme döndüm o şekilde kullanıyorum turbo ip plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem9

Arkadaşlar merhabalar. Bu cihazdan alalı 1 ay oldu. Genel olarak memnunum ama bazı durumlar kafama takıldı. Örneğin cihaz yazılım güncellemeleri nerdeyse 1 saat sürüyor. ayrıca bazen menü içerisinde ayarlar da veya İp tv menüsü içerisinde bazen lütfen bekleyiniz mesajı çıkıyor ve neredeyse 7-8 dk bekletiyor. Bu durumda kumandada ki kapama tuşu dahi çalışmıyor. Genel olarak hepsi böylemi yoksa benim cihazda sıkıntımı var acaba.
    cıhazınızda sıkıntı var yazılım güncellemeleri 1 2 dk surer topraklamadan kaynaklı olabılır yada yazılımsal bır sorundur . fabrıka ayarına gerı donup yukleyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifiri34

cihazı internetten güncelle diyorum v.74 çıkmıyor. usb içine atıp dosyayı gösteriyorum güncelleme dosyası bozuk diyor. bir türlü son versiyonu güncelleyemedim yardım edebilecek var mı ?
    adrese xopen.cc yazın
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.