Şimdi Ara

hipernet sözleşmem bitiyor daha uygun fiyat arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen yaz üçlü pakette 24mbit 75akn li paketi yalın olarak 53x12 olarak almıştım ama sözleşmem bu ay sonlanıyor ve fiyat 70 tl olacak bunun işin ttnetle 24 ay sözleşme yapmalık bir kampanya bulamadım 24e çok alıştım 16ya dönmek istemiyorum ne yapmalıyım

• tt müdürlüklerine git uygun fiyat verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

tt müdürlüklerine git uygun fiyat verirler.
    444lü numarayı aradım 59 dediler 2 senelik taahhüt daha iyisini vermezler heralde?
  • Major Meto kullanıcısına yanıt
    benimde 10 eylülde bitecek HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_VDSL_Modem_gerektirir 52 lira ödüyordum 59'a 2 yıl taahhüt yapalım dediler. ne yapabilirim arkadaşlar, cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

benimde 10 eylülde bitecek HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_VDSL_Modem_gerektirir 52 lira ödüyordum 59'a 2 yıl taahhüt yapalım dediler. ne yapabilirim arkadaşlar, cevaplarsanız sevinirim.
    aynı tarife demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Meto

aynı tarife demekki

Alıntıları Göster
    aynen ikimize de aynı fiyatı önermişler. ben kabul etmedim aradıklarında, 2 hafta daha var. bu sürede bir yol bulalım ve paylaşalım. son günlerde nete çok giremiyorum şehir dışındayım, eğer bir sonuç düşünürsen benimle paylaşırsan sevinirim major meto ;)
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    açıkçası 59 rakamı makul benim için ancak 24 ay olması hoş değil o yüzden düşünüyorum bence ttneti arayıp kapatalım diyelim daha iyi bi teklif gelebilir
  • quote:

açıkçası 59 rakamı makul benim için ancak 24 ay olması hoş değil o yüzden düşünüyorum bence ttneti arayıp kapatalım diyelim daha iyi bi teklif gelebilir
    aramayın gidin santrale işte :) zaten şuan 24 ay ttnet alo+internet 49 12 ay 61 12 veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

aramayın gidin santrale işte :) zaten şuan 24 ay ttnet alo+internet 49 12 ay 61 12 veriliyor.

Alıntıları Göster
    Benimde ağustos başında netlimitsiz taahütüm bitmişti az önce aradım...Netlimitsiz 8mbit 50gb akk 12 ay taahüt 53tl, 24 at taahüt 49tl dedi mh...Sonrada yeni bir kampanyamız var deyip 16mbit 50gb akk lı 24 ay taahütle 46tl fiyat verdi, kabul ettim...Alternatifsiz isimli yeni bir kampanyaymış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Benimde ağustos başında netlimitsiz taahütüm bitmişti az önce aradım...Netlimitsiz 8mbit 50gb akk 12 ay taahüt 53tl, 24 at taahüt 49tl dedi mh...Sonrada yeni bir kampanyamız var deyip 16mbit 50gb akk lı 24 ay taahütle 46tl fiyat verdi, kabul ettim...Alternatifsiz isimli yeni bir kampanyaymış...

usta bize 16 yetse sıkıntı yok zaten
  • quote:

quote:

usta bize 16 yetse sıkıntı yok zaten

Alıntıları Göster
    @Major Meto; benımde gelecek ay bıtıyor uygun teklıf bakıyorum, şuan " Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_Modemli_VDSL_Modem_gerektirir"
    kullanıyorum aylık 72 gelıyor tv+ alo yu almadım sadece ınternet bunun aynısı uygun bı paket gereklı ( 35mbps + 100gb akn )

• quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

@Major Meto; benımde gelecek ay bıtıyor uygun teklıf bakıyorum, şuan " Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_Modemli_VDSL_Modem_gerektirir"
    kullanıyorum aylık 72 gelıyor tv+ alo yu almadım sadece ınternet bunun aynısı uygun bı paket gereklı ( 35mbps + 100gb akn )

Alıntıları Göster
    Hızı keşfet kampanyasından yararlanabilirsiniz Tivibu da içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Hızı keşfet kampanyasından yararlanabilirsiniz Tivibu da içinde

Alıntıları Göster
    @_A_N_I_L_ hocam sen bi 4440375 ara seninkiyle bizimkine aynı fiyat olmaz ama daha indirim olur tahminim

@KüfürbazHaydoo bana ondan bahsetmediler sanırım eskiler ona geçemiyor? ona sıfır açmak lazım dedi bayi
  • quote:

yalın internet mi verdikleri teklif. telefon ücreti ve ya yalın int. ücreti ektra ne ödeyeceksiniz ayrıca
  • Major Meto kullanıcısına yanıt
    sakın mh arama 44lü numaraları kazıklıyolar 24mbps 75gb aknli paketi taahhütsüz 39.99 tl aldım modem hediyeli türktelekom ofisinden yazlıkta kullanmak için isteyince veriyolar 2 hafta kullandım 3. hafta iptal ettim fatura 28.56 tl geldi 1 aydan erken iptal ettirdiğim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

sakın mh arama 44lü numaraları kazıklıyolar 24mbps 75gb aknli paketi taahhütsüz 39.99 tl aldım modem hediyeli türktelekom ofisinden yazlıkta kullanmak için isteyince veriyolar 2 hafta kullandım 3. hafta iptal ettim fatura 28.56 tl geldi 1 aydan erken iptal ettirdiğim için

oha türk telekomdan 39 liraya mı? telefon mu yalın internet mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

yalın internet mi verdikleri teklif. telefon ücreti ve ya yalın int. ücreti ektra ne ödeyeceksiniz ayrıca

Yok yalın değil...Evde telefon var, klasik hat kullanıyoruz, son zamdan sonra 16,25 geldi ilk fatura...İnternet içinde 46 ödeyeceğim önümüzdeki 24 ay...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

Yok yalın değil...Evde telefon var, klasik hat kullanıyoruz, son zamdan sonra 16,25 geldi ilk fatura...İnternet içinde 46 ödeyeceğim önümüzdeki 24 ay...

Alıntıları Göster
    pek değişen bişi yok açıkçası evde telefon istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

Faturayı göstermen mümkün mü kardeş?
  • exileteam E kullanıcısına yanıt
    O fiyata taahhütsüz nasıl veriyorlar? 3 aylık yazlık internet paketi bile peşin para alındığı halde aylık 59 TL.ye geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.