Şimdi Ara

hintli mahindra satışa sunulmuş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
57.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: daschund

bu akşam sayısal oynayacağım çıkarsa detaylı test yaparım sizler için .....
    şu an kullandığım aracıma kıymadığımdan satıp mahindrayı almıyorum
    o yüzden sayısal çıkarsa alacağım....

• Aynısını yap desen yapacak teknoloji yok. Ama, konu laf üretmeye gelince de kimse elimize su dökemez.
    Bu ne yaman çelişkidir. Sonuç olarak lafla peynir gemisi yürümez. Sadece kendinizi kandırırsınız.
    Adamlar üretiyor ve bize de satıyorlar. Bunun neresi komik sizce????
    Ayrıca, bilmeyenler için not : Land Rover ve Jaguar'ı almak için Tata ile birlikte talip oldular, Ford Tata'yı seçti. Dikkatinizi çekerim, Hindistan İngiliz sömürgesi ve otomotivde ingiliz markalarını satın alıyorlar. Nerden nereyee geldiler!! Siz hala eğlenin!!! Ayrıca Eli klavye tutan herkes çok iyi bilirki adamlar IT 'de 1 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 28 Haziran 2008; 13:16:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shuma II

Aynısını yap desen yapacak teknoloji yok. Ama, konu laf üretmeye gelince de kimse elimize su dökemez.
    Bu ne yaman çelişkidir. Sonuç olarak lafla peynir gemisi yürümez. Sadece kendinizi kandırırsınız.
    Adamlar üretiyor ve bize de satıyorlar. Bunun neresi komik sizce????
    Ayrıca, bilmeyenler için not : Land Rover ve Jaguar'ı almak için Tata ile birlikte talip oldular, Ford Tata'yı seçti. Dikkatinizi çekerim, Hindistan İngiliz sömürgesi ve otomotivde ingiliz markalarını satın alıyorlar. Nerden nereyee geldiler!! Siz hala eğlenin!!! Ayrıca Eli klavye tutan herkes çok iyi bilirki adamlar IT 'de 1 numara.

dostum çok haklısın....
    ben araca bakarken satış müdür tanıttı adam daha önce bmw de çalışmış bir dediği şuydu hindistan diye burun kıvırmayın ingiliz teknolojisini kullanırlar dedi...
    ayrıca ;
    bu fiyata bu özellikte bir araç bedava
    servis ücretleri bile çok ucuzmuş...
    mesela 5.000 bakımı 175 yt
    15 .000 bakımı 300 ytl
    60.000 bakımı 7000 tutuyormuş
    bu gün sıfır bir aracın bu bakımları bu fiyatta fazla tutuyor
    çelik jant opsinolinde ise jantların tanesine 400 ytl dediler ki zaten bilirsin bu araçların jantları pahalıdır....

• haaa unutmadan vergisi 760 ytl imiş ticari olarak geçmesinden kaynaklanan bir vergi avantajı
  • aklım almıyor ne kadar ilginç yorumlar yapılıyor?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    hani, aynı modeli, mercedes yada BMV yada aşina bi başka marka yapsa, belki burdaki arkadaşlar gene beğenemyecek ama, bu kadar da aşşağılamayacaklardır eminim.
    önyargı denen şey budur işte arkadaşlar. hiç bilmediğiniz şey hakkında olumlu ve olumsuz yorum yapmaktır. (ayıptır söylemesi, filmlerde, zayıf bi çocuu aşşağılayan hatta onu döven güçlü ve şımarık çocukları andırıyo yorumlarınız.)

bence gayet güzeller.
    rakipleri kadar değil elbet.
    yapanların emeine sağlık.
    burda başta ben olmak üzere yorum yapanlarda çenesini yada parmaklarını yormaya dewam etsin. nede olsa en iyi yapabildiğimiz şey bu değilmi?
  • dünyada ilk olarak bizim ülkemizdemi satişa çıkıyor bunlar,daha önce bir yerden görmedimde,kötülemek aşağılamak gibi bir niyetim yok sadece duymadığım için soruyorum.
  • Denizli'de iki tane pikap var mahindra.Sanırım tanıtım aracı yoksa milletin alıp bineceği yok.Yüksek ve dar bir araç.Biraz cafcaflı ama zannetmiyorum tutacağını....

• Arkadaşlar hemen hemen tüm yazdıklarınızı okudum bir kaç arkadaş dışında hemen hemen bir çok arkadaşımız yerin dibine sokmuş MAHİNDRA yı şimdi soruyorum
    1- Mahindra yı kaç taneniz test etti?
    2- Mahindra jeep geçmiyor doblo-caddy-partner gibi kamyonet sınıfında ticari bir araç bunu kaç kişi biliyor acaba aranızda
    3- Sınırsız kilometre garantisi olduğunu biliyormusunuz?
    4- Yedek parçası çok ucuz ve bakım masrafları çok hesaplı bunu biliyormusunuz?
    5- Gerçek bir arazi araçı ve mahindra nın 1945 den beri willys üretmekle bu işe başladığını biliyormusunuz?
    6- Mahindra nın ülkemize traktör fabrikası açtığını ve 2012 de pıcuk ları üretmeye başlayacağını ve ülkemize yatırım yapmaya başladığını biliyormusunuz?
    7- Mahindra nın USA da bile fabrikası olduğunu ve dünya nın en büyük 200 şirketi arasında olduğunu biliyormusunuz?

Bunları yazarak umarım biraz olsun mahindra hakkında sizleri bilğilendirdim
    şimdi çok merak ediyorum AB ülkelerinin araçları olan CADDY PARTNER PERLİNGO gibi araçların bakım masrfalarının ne kadar ağır olduğunu ve bizim ülkemizi bu yöntem ile nasıl sömürdüğünü o araçların
    umarım bir çoğunuz biliyordur. ve bu araçların ülkemize bir kuruş yatırımı olmadığını kazandıkları paranın
    tamamını direk yurtdışına götürdüğünü de bir çoğumuz farkındadır.
    şimdi soruyorum size onlardan daha sağlam daha güçlü (FİL GİBİ GÜÇLÜ) bir araç olan mahindra GOA
    Modelindeki araç caddy den partner dan kango dan daha güçlü değilmi?
    LÜTFEN ARAÇI TEST EDİN.
    saygılar

• Oh be ne güzel 39.500'e 4x4. yeme de yanında yat...
  • Çok geçkin tasarımı var 2004 te çıksaydı fena sayılmazlardı ama...

Kesinlikle kalite sorunları vardır fordda peugeotta bile varken

servisi yaygın değil...

Kaliteli değil...

Bide pick-up ının tasarımı feci ne o ya tır gibi yüksek
  • bence cogu kişi önyargılı yaklasmıs sırf markasından dolayı arabaya demediğinizi bırakmamışınız bence goa modeli hıc de fena durmuyor fiyatı da uygun daha ne olsun.ama ustunde bir merceden land rover amblemi olsa kac kişinin göklere cıkartacagı malum artık bu önyargılardan kurtulun test edin ondan sonra yorum yapın böyle görünüşe markaya göre yorum mu yapılır....
  • aslında hiçte fena görünmüyor.
  • Kesinlikle GOA ortadireğin JEEP i olmaya aday bir araç
    Denizli de 2 değil 12 tane var MAHİNDRA
    Ayrıca Türkiye için biraz zaman a ihtiyaç var
    Pıcup ın da tasarım kötü diyen arkadaşların haklı olduğu yer var ama o araç diğer çiftkabinlere göre çok daha geniş bu nedenle biraz kaba hatlara sahip.
  • Bencede dış görünüşü gayet güzel
  • hakkatten 2.800 cc den 105 beygir çıkarabilmek büyük teknoloji ister gerçi torku 200 küsür ama olsun

quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

30 milyara disposable 4x4

senede bozulsa değiştirsen yine ucuza geliyor

bu arada 2800 cc den 105 beygir güç çıkartmasıda ilginç

• Mahindra amerikan Willys Jeep platformu üzerine geliştirilmiş, hint yapımı bir arazi aracıdır. Alt aksam ve yürüyeni sorunsuzdur. Arazi performansı iyi olup kendi seğmentinde değerlendirilebilir. Araziye çıkanlar için tercih edilebilir. 200.000 YTL lik range Rover Vogue ile tabiki araziye çıkılmaz. Hobi olarak off-road ile uğraşanlar için biçilmiş kaftandır. Şu anda off-road ta en fazla kullanılan araç Lada Niva ve Suzuki samuraidır.
    Ayrıca çin arabaları gibi kalite problemi yoktur.
  • Araç sırf ülkemizdeki ekonomik vergiler yüzünden pahalıya geliyor.Yani motor hacminden kaybediyor
  • Bence bu aracı üreteni ve hatta Türkiyede bile satışını sağlayanları kutlamamız gerek oysa siz aşalıyosunuz.. Evet araçları güzel değil ama milletimizin arasında eminim bu sınıftan araçları almak istiycek ve bundan ötesine bütçesi olmayan insanlarda vardır... Kutluyorum bu markayı ve ürettiği arabaları...
    Çünkü bizim bırak ülke dışında satılan diğil 4x4 bir otomobil markamız olmasını 4x2 olupta ülke içinde satılan bir markamız bile yok... Başarılar dilerim alıcaklarada güle güle kullanmalarını temenni ederim... Ön yargılı yaklaşmayın derim...

Hem dağ tepe çıkıyoda bunun masrafı ve yedek parçasıda ucuz olur bir opel astra van veya corsa van tipi alıcağıma daha masrafsızından bunu alırım hem 4x4 Şirket filoları için 5 yıldızlı araç bence... Şirketi kuriyim alırım şirkete 2-3 tane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHOSTRIDER -- 29 Temmuz 2008; 17:50:44 >

• Ulan yam-yam hintlililer ne araba üretiyor yinde tata mahindra falan dünyanın en iyi montaj fabrikaları bizde biz bi türk markası çıkaramadık yapsak italyanları bile sollarız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.