Şimdi Ara

HiMedia Q12-II (Android+BluRay 3D+HMDI-1.4+XBMC+AirPlay+Miracast+DLNA+INCELEME) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
28
Favori
68.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar cihazın üzerindeki TF bağlantı noktası nedir acaba ne işe yarar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Cihaz boot ekranından sonra ilerlemiyor. Himedia yazısı çıkıp gittikten sonra, HDMI'a sinyal vermiyor.

Sebebi ne olabilir, gitti mi alet acaba?

Hocam bnm cihazda himedia ekranı bile gelmiyor. Cihaza Elk. Verdiğim de mavi yanıyor ekranda görüntü yok kumandasının kapatmaya basınca led kırmızı oluyor. Kurdan yöntemiyle denedim hiç bir şey olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende playvision ses decoderi var. himedia q12 ile bu cihaz arasında bağlantı yapmak için nasıl bir kablo lazım acaba. playvisionun coax girişine bağlantı yapmak için.
  • Himedia q12 yi kurtarmak için bir yol yokmu arkadaşlar ?
  • Şu Digiturk Dilediğin Yerde Uygulaması problemi de bir Sancak Bilgisayar veya Digiturk tarafından çözüleydi iyiydi ;( Beklemeye ve kullanamamaya devam maaaalesef :(:((

• Arkadaşlar q12-ii kurtarma yolu yokmu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Şu Digiturk Dilediğin Yerde Uygulaması problemi de bir Sancak Bilgisayar veya Digiturk tarafından çözüleydi iyiydi ;( Beklemeye ve kullanamamaya devam maaaalesef :(:((

Sancak Bilgisayar Yetkileri ve Digiturk, çözün bir zahmet şu Dilediğin Yerde Uygulaması sorununu.

• HiMedia nın hangi modeli daha iyi, sitesinde H8 diye bir modeli var. octa core varmış.
    sizce bu daha mı iyidir
  • Sancak Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    Selamlar Sancakbilgisayar, nova launcheri daimi yaptığı için almanca olan, custom 1.1.0 yazılımını kurdum ancak dts sesleri alamıyorum, sizin orijinal 1.1.0 için verdiğiniz dts patch dosyasını uyguladım ancak çalışmadı.
  • Tek USB'den gına geldi!
    Ayrıca 2.5" ext. HDD'leri bi görüyor bir görmüyor?!
    Oynatım sırasında artık gücü mü yetersiz kalıyor bilmiyorum HDD'i kapatıyor!
    Deli edecek bu player beni..
  • 2,5 inc 1 tb hdd (sanırım toshiba) kullanıyorum ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.
  • 2,5 inc 1 tb hdd (sanırım toshiba) kullanıyorum ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

Selamlar Sancakbilgisayar, nova launcheri daimi yaptığı için almanca olan, custom 1.1.0 yazılımını kurdum ancak dts sesleri alamıyorum, sizin orijinal 1.1.0 için verdiğiniz dts patch dosyasını uyguladım ancak çalışmadı.

Kendi söküğümü kendim diktim ihtiyacı olan için yöntem şu.
    Orijinal 1.1.0 i indirip rardan çıkarıyoruz.
    Nova launcherin son apk sını indiriyoruz.
    Rardan çıkardığımız dosyanın içindeki app klasörünün içinde launcher2.apk yı bulup siliyoruz, daha sonra nova laucherin apksını buraya yapıştırıp ismini launcher2.apk olarak yeniden adlandırıyoruz. sonra tüm yazılımı tekrardan zip yapıp kürdan yöntemiyle kuruyoruz bu kadar.
    Himedia doğrudan nova launcher ile açılıyor.

• quote:

quote:

Kendi söküğümü kendim diktim ihtiyacı olan için yöntem şu.
    Orijinal 1.1.0 i indirip rardan çıkarıyoruz.
    Nova launcherin son apk sını indiriyoruz.
    Rardan çıkardığımız dosyanın içindeki app klasörünün içinde launcher2.apk yı bulup siliyoruz, daha sonra nova laucherin apksını buraya yapıştırıp ismini launcher2.apk olarak yeniden adlandırıyoruz. sonra tüm yazılımı tekrardan zip yapıp kürdan yöntemiyle kuruyoruz bu kadar.
    Himedia doğrudan nova launcher ile açılıyor.

Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim. Bu yöntemle DTS patch yapmaya gerek yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    DTS patch tabiki yapılması gerekiyor. Ancak zaten patch apk dosyası olarak kurulup yapıldığı için kolayca uygulanıyor. Orjinal yazılımın bana göre sorunu launcheri kalıcı yapmamasıydı onu da anlattığım şekilde çözdüm.
  • Q12-II'den memnun musunuz ? Elimde Sony MDR-DS 6500 kulaklık var ancak gördüğüm kadarıyla bu cihazın arkasında optik ses çıkışı yok. 7.1 ses nasıl alabilirim ?
  • Şurdaki son firmware'i kuran var mı?
    Aralık 2015 diyor sanırım.
    http://www.himediatech.com/support.htm
  • Yazılım kuruluyor fakat kapanınca açılmıyor yani hata verdi.
    Ben eski yazılıma geri döndüm.
  • Şu an Çin sitelerinde satılan bir çok cihazdan hala çok daha iyi performans veriyor. En azında vaad ettiği donanım performansını sağlıyor, sunamayacağı özelliklerle reklam yapmıyor.

En büyük handikapı tek USB girişi. Bir tane USB 3.0 hub aldım, ama onda da saçmalıyor, sanırım 2,5" disklerimi enerji yetmior hub takınca, 30. saniye sonra vide donmaya başlıyor.

Amazondan güç beslemeli 3.0 hub aldım, geldiğinde onunla deyeceğim.

Tek tek bağlayınca 2,5" 2TB Toshiba ve 4TB Segate disklerimi sorunsuz kullanıyor.
  • Ben de konudaki en son sürümü yüklemiş onunla kullanıyordum.
    Geçenlerde reset attım. Xbmc yerine son sürüm kodiyi kurdum. Xbmc'ye göre daha hızlı, xbmc arada kilitleniyordu kodide bir sorun yaşamadım.
    Ben kodiyi sadece afişlemede kullanıyorum, daha sonra media centerdan girip kendi playerıyla oynatıyorum.
    Görüntü kalitesi süper diyemem, ses kalitesi uçuyor diyemem ama oynatmadığı format yok diyebilirim. :)
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.