Şimdi Ara

HiMedia Q12-II (Android+BluRay 3D+HMDI-1.4+XBMC+AirPlay+Miracast+DLNA+INCELEME) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
28
Favori
68.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende youtube açıyor fakat oynatıcı ekranı siyah oluyor.
    Kaldırıp yeniden yükledim, boot ettim yine aynı.
    İlk geldiğinde normaldi, playstoredan güncelleyince böyle oldu.
    Sizde normal mi?
  • HDD olarak ne takıyorsun ?

2.5 hddlerde bazen sorun çıkarıyor.

usb çoklayıcı alacaksınız adaptorlu olanlardan alın.
  • Benim aldığım çoklayıcı da basit birşey, takdığım hd 1TB usb 3.0 hd . Adaptorlu olan modelleri tavsiye edenler var onlarında fiyatları biraz pahalı yalnız
  • evet
    ama bir kere alırsın sorunsuz kullanırsın
  • Bende uyduruk 4lü usb çoklayıcısı kullanıyorum ama yüksek bitrateli filmlerde takılmalara neden oluyor.
    Adaptörlü olanları mı varmış onların.

Bu arada cihazın yanında gelen mouse cihazda çok kötü çalışrken pc kullanımı güzel, logitech in kablosuz mouse sini kullanıyorum cihazda gayet güzel çalışıyor.
  • Mouse'ın malzeme kalitesi çok kötü (hatta o kadar kötü ki paketi açana kadar pilleri bile akmış. ) Ben pc'de kullandım mouse fena değildi. Player ile izleme mesafem biraz uzun o yüzden onda denemedim nasıl diye.
  • mizuu indrebilecegim bir adres vere blirmisiniz acaba bana özellden ben Google aradim cogu devamli hata veriyor veya icin Virus barindiryor.
  • Cihazla gelen mouse bende beğenmedim, yakın mesafeden kullanınca sorun yok da biraz uzayınca mesafe kendiliğinden kapanıyor mouse , en iyisi harici bir mouse almak
    Usb çoklayıcı olarakda adaptorlu modelleri öneriyorlar takılma vb durumları önlemek için ....
  • Bu arada cihaza nova launcher kurdum gayetde guzel oldu , yalniz her baslattigimda kendi ekrani geri geliyor. Nova ayarlarinda varsayilan ana ekrani sec kisminda ayarlanmamis yaziyor. Secincede tekrar kendi ana menusune donuyor ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Benim cihazda elime ulaştı.
    Hafta sonu kurcalayacak iş oldu :)

ilk izlenimim kumanda alıcısı ile alakalı.
    Bana ilk gelen cihazda Ir sensör yuvası ince uzundu.
    Şimdi daha büyük ve üçgen bir yuva var.

Kumanda sinyal sıkıntısını bu şekilde çözmüşler sanırım.

HiMedia Q12-II (Android+BluRay 3D+HMDI-1.4+XBMC+AirPlay+Miracast+DLNA+INCELEME)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rccol -- 11 Haziran 2014; 9:56:39 >

• Cihazdan Pc de ki paylaşımlara ulaşmaya çalışan arkadaşlarım :

Windows güvenlik duvarını ve Antivirüs programını devreden çıkararak denermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan57

arkasadaslar cihazın arka plan resmini değiştirmek istiyorum ayarlar kısmın dan bir resim seciyorum fakat ana ekrana donunce aynuı resim duruyor yanlısmı yapıyorum bir yerde

Bende de aynı sorun var
  • Cihaza led bağlanarak ambiligt yapılabiliyor mu

• Bu cihazda kullanabilicegim bir mouse klavye kumanda alacağım,önerimiz varmı.karar veremediğim air Mouse mu alsam yoksa laptop da olduğu gibi el kaydırmalı mosuse mu olsa.kumandanın arkası tabi klavye olacak.Bu konudaki tecrübelerini nedir ne onerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 11 Haziran 2014; 14:46:51 >
  • Youtube için 5.0.21 versiyonu bir deneyin.
  • benim kutudan av kablosu çıkmadı :(( evde benzer bir kablo ile denedim coax ile ses aktaramadım ayarları da yaptım oysa ki.. belki de kablom olmadı..
    şu ana kadar bu işi becerebilen var mı ?
    bir de miracast ı nasıl kullanıyoruz acaba ?
    beceremedim tel. dan birkaç program indirdim ama..
    bir de display 1080p yaptım ekranı kapladı ama kenarlarda hep boşluk oluştu yine tam kaplamadı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 11 Haziran 2014; 21:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Bu cihazda kullanabilicegim bir mouse klavye kumanda alacağım,önerimiz varmı.karar veremediğim air Mouse mu alsam yoksa laptop da olduğu gibi el kaydırmalı mosuse mu olsa.kumandanın arkası tabi klavye olacak.Bu konudaki tecrübelerini nedir ne onerirsiniz

Ben logitech in iki ayrı kablosuz klavye mouse setini denedim.
    Hiç sıkıntı çıkarmadı.
  • Merhaba
    Dün akşam Xbmc yi konfigüre ederek denedim.
    Videolar afişler vb gayet güzel geldi.
    Bu arada Nas kullanıyorum, usb disk değil.

Şimdi icefilms ve navix eklentilerini deniyorum.
    xbmc frodo versiyonu için eklentileri indirdim.
    kurdum
    betik (script) hatası verdi.

İnternetten görebildiğim bir iki yöntemle bu sıkıntıyı giderebiliyor oldukları.

Akşam deneyeceğim.

Olursa buradan ilgilenen arkadaşlarla paylaşırım.

http://www.icefilms.info/tv/popular/1
    https://code.google.com/p/navi-x/

• quote:

Orijinalden alıntı: maviay1

Slm medya player de filimleri nasil kapak fotograflariyla gostere bilirim nasil ekleniyor kapak resimleri filimlerin bende filimlerin ismi yaziyor xbmc de de ayni sekilde filimlerin ismi yaziyor.

Bu afişlemeyi Xbmc yapıyor.
    Siz medyalarınızı kaynak olarak gösterirken içeriğini de ne olduğunu belirtiyorsunuz.
    Xbmc kaynağı tarayarak bu hale getiriyor.

Nasıl görüneceğinin bir kaç seçeneği ise en sol tarafta menüde var. Liste görünümü vb gibi.
  • digiturkplay uygulamasını çalıştıran var mı? Görüntünün tam ortasındaki video yükleniyor çemberi var ya dönüp duran, o bir türlü kaybolmuyor. Alette eksik bir uygulama filan mı var acaba kurmam gereken.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.