Şimdi Ara

Hile yapmadığım halde VAC ban yedim. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam ben tf2 oyunuyorum şimdi bi ara sunuculara bağlanırken "vac system has been blocked your computer." diye bi uyarı çıktı harita yükleme ekranında daha sonra eşyalar silindimi diye bir bakayım dedim eşyalar silinmemiş bi daha resmi sunuculara giriş yaptığımda hata vemedi ayrıca kütüphanede tf2 bölümünde herhangi bir vac ban yazısı yok acaba bağlantı kaynaklı bir hatamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

hocam ben tf2 oyunuyorum şimdi bi ara sunuculara bağlanırken "vac system has been blocked your computer." diye bi uyarı çıktı harita yükleme ekranında daha sonra eşyalar silindimi diye bir bakayım dedim eşyalar silinmemiş bi daha resmi sunuculara giriş yaptığımda hata vemedi ayrıca kütüphanede tf2 bölümünde herhangi bir vac ban yazısı yok acaba bağlantı kaynaklı bir hatamı ?

vac block ayrı bir şey o an altta çalışan uygulamalar veya firewall gibi bir çok sebebi olabilir
    vac o an sunucuya girmeni engeller ama banlamaz
    izlediğim bir profesyonel cs maçının ortasında bir oyuncu oyundan düşmüştü ve sol altta vac timed out gibi bir yazı çıkmıştı sonuçta maç 5 dk durmuştu ve oyuncu geri bağlanıp devam etmişlerdi yani aslında sıkça karşılaşılan bi durum senin başına gelen
    başka bir maçta oyunun ortasında gerçekten vac ban yiyen de gördüm o ayrı konu orda ise herkes şaşkına dönmüştü :)

• Frozen Grenadier kullanıcısına yanıt
    Ya bir an banlandım sandım dedim okadar item boşa gitti.
  • Geçmiş Olsun =(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.