Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

High Power 500W -- (satıldı)

0
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      05 Mart 2015 01:38:08 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Dark GTX kasa içinden çıkan psu'dur, kasanın faturası duruyor ve kasa bendedir. 26.07.2015'e kadar garantisi devam ediyor yani psu'nun, faturanın orijinalini gönderirim alan kişiye

Ati de R9 270X- HD7870 , Nvdia da GTX770 e kadar olan yani 230W çeken ekran kartlarına kadar rahat çalıştırabilirsiniz. Ben tek modülde ram( 12W), x4 işlemci (95W), tek kasa fanı (10W), tek ssd(10W) ve R9 280x(330W) ile yani tam yükte 460W üzeri güç çekecek sistem ile 1 saat kadar test ettim sorun çıkmadı ama önermem yine de. Ram- hdd- kasa fanı vs tek olmaz çünkü genelde.

Fiyat: satıldı + 5.5 TL Kargo (MNG ile adres teslim)

Psu yükselttiğim için satıyorum, sorunu var mı , ya da yok değil mi diye tekrar pm'den sormanıza gerek yok :)

High Power 500 Watt Güç Kaynağı 3 x SATA, 3 x IDE , 1 x 6pin PCI-Ex, 1 x 20+4Pin, 1 x 4pin, 1 x Floppy Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 18A , 12V2: 17A , +5V: 18A , +3.3V: 22A

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 5 Mart 2015; 2:49:24 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

Reklamlar
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.