Şimdi Ara

Hiçbir vpn çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Umarım doğru yere açmışımdır,beyler işletim sistemi windows 10 olan pc de 1 haftadır vpn kullanamıyorum daha önce operanın kendi vpn kullanıyordum ancak bir haftadır o açık olduğunda bırakın free gezinmeyi hiçbir yere giremez oldum kapanınca normal oluyor,neyse sonra crome için opera için vpn eklentileri kurdum ama onları da çalıştırdığımda sörf sıfırlanıyor ne zaman kapasam düzeliyor sonrasında hotspot kurdum onda da aynı ip değiştirdim nafile kısacası ne zaman bir vpn açılsa internette haram oluyor,bunun nedeni güvenlik duvarımıdır diye düşünüyorum ama win 10 da o ayarları nasıl yaparım bilemiyorum,bir de aklımda hotspotun bir sürümünü kaldırmıştım ondan kalan ayarlar ya da kalıntılar vs olabilirmi diye geçti hatta onu kurarken host dosyasında bir değişlik yapmıştım sanırım emin değilim bi el atın şu işe

• Mozillanın eklentilerinde browsec vpn var çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera kullan eklentiye falan gerek yok
  • Kimse buldugu vpnyi engellenecek diye vermiyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Ben opera^dan gayet memnunum, hem vpn olsun,hem reklam engelleme olsun hem de az ram tüketimi var ve bunlar için ekstra eklenti kurmana gerek yok. Ama bizim millet alışmış illa chrome olacak diye :) Eeee alışkanlıktan kurtulmak zor.
  • arkadaşlar uzantı aracı program kullanınca sörf yapılmaz duruma geliyor benim esas sorunum bu, ve buna neden olan şeyi nedir onu öğrenmem gerek yoksa opera uzantı vs önemli değil herhangi birini açtığımda wep de gezinti sıfırlanıyor hiçbir sayfa açılmıyor google bile açılmıyor ne zaman ki kapatsam normale dönüyor yani pc de vpn açıldığı anda ne oluyorsa artık bilemiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Ben opera^dan gayet memnunum, hem vpn olsun,hem reklam engelleme olsun hem de az ram tüketimi var ve bunlar için ekstra eklenti kurmana gerek yok. Ama bizim millet alışmış illa chrome olacak diye :) Eeee alışkanlıktan kurtulmak zor.

Opera iş goruyor evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu fikri olan pc de bütün vpn çıkışları engelleniyor
  • Ben gecen hafta vpnsiz interneti kullanamamak sorunuyla karsilasmakta idim. Opera onceden yuklu oldugundan dolayi operanin vpni ile interete erisim sagliyorum. Sende olan tam tersi. Cok arastirma yaptim ve cok fazla farkli yazilip cizilenleri denedim fakat duzelmedi. Format attiktan sonra boyle bir sorun ile bir daha karsilasmadim. Tam olarak cozum bulamaman halinde format atmani tavsiye ederim. Farkli aglarlada vpnsiz internete erisemeyince tek carem bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hierakonopolis

Yok mu fikri olan pc de bütün vpn çıkışları engelleniyor
    Çözüm çok basit. Çalışan VPN programları ile yola devam etmelisin. Bunun için de biraz ödeme yapman gerekiyor maalesef. Detayları buradan öğrenebilirsin.https://www.vpnxd.com/tr/calisan-vpn-programlari/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.