Şimdi Ara

Hiç Wild kartım Yok ne yapmam lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wild modda nzoth lı kel thuzad lı mal ganisli vs fun deckler ile oynamak istiyorum ama bu kel thuzad filan nerden çıkıyor yaw Dustlamak da istemiyorum nerden çıkıyor bu kağıtlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında naxaramas kartlarında vaedı ama satıştan kalktı mecbur craftlıyacaksın yoksa alamassın bnde vardı dustlamştım nzot varken biraz fazlalık oluyordu fun deck içün çok masraflı olur senn içün o kartlar

• craftlayacaksın mecbur oynamak istiyosan ama dün rank 5'ten sonra biraz oynayayım dedim wildda 10 oyun 7 pirate warrior geldi kelthuzad falan oynatmazlar adama ama düşük ranklarda yada casual fun deck oynanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

craftlayacaksın mecbur oynamak istiyosan ama dün rank 5'ten sonra biraz oynayayım dedim wildda 10 oyun 7 pirate warrior geldi kelthuzad falan oynatmazlar adama ama düşük ranklarda yada casual fun deck oynanabilir.

Na serverinde 4-5 tane pirate warrior oyuncusu var ne zaman wild casual oynasam geliyor.Bir keresinde aynı adam 6 kere üst üste geldi.

• quote:

craftlayacaksın mecbur oynamak istiyosan ama dün rank 5'ten sonra biraz oynayayım dedim wildda 10 oyun 7 pirate warrior geldi kelthuzad falan oynatmazlar adama ama düşük ranklarda yada casual fun deck oynanabilir.

Usta nasıl craft liyim en az 20k dust lazım Wild de ki kağıtlar için oda işe yarar epik rare ve beyaz kağıtlar için legendary lar ile 40k ya çıkar 40 k dust için en az 300-400 tane old god yada gadgetzan açmam lazım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

quote:

Usta nasıl craft liyim en az 20k dust lazım Wild de ki kağıtlar için oda işe yarar epik rare ve beyaz kağıtlar için legendary lar ile 40k ya çıkar 40 k dust için en az 300-400 tane old god yada gadgetzan açmam lazım :D

Aga craftlama o zaman yeni expansionu bekle sen gidip en masraflı decki istyorsun yada bi önerim daha olacak kndine hesap satın al çok istyorsan ☺

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.