Şimdi Ara

Hiç giyilmemiş Morhipo'dan alınma Lee Cooper marka Lacivert Kot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar pantolonu 23/07/2013 tarihinde aldım daha yeni yani,bana olmadığı bol geldiği için satıcam. Hiç giyilmedi bir kere denendi o kadar. Normalde geri iade ediliyor 1 ay içinde fakat şuan bulunduğum yere kargo şirketi uzak olduğu için bir daha masraf yapmak istemiyorum bu yüzden 1 ay içinde buradan satabilirsem satıcam yoksa istanbula döndüğümde geri iade ediceğim.Üstündeki etiketi filan hepsi duruyor,89 tl lik etiket fiyatı var.Pantolonda yırtık,sökük vs.kesinlikle yoktur zaten daha 0 ürün.Patolonun bedeni 38/34,40 beden giyenede olabilir çok rahat şekilde. Pantolonun resimleri aşağıdadır.Bizzat bana geldiği gibi size göndericem kutusunda faturası ile birlikte hiçbir sorun olmadan.Kargoyu PTT kargo ile ben karşılayarak göndericem. 50 tl verdim ben pantolona hiç kullanılmadığı için aynı fiyattan satıyorum.İlgilenen arkadaşlar PM ile iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedeli28 -- 30 Temmuz 2013; 18:36:54 >

• 2 sine 90 vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezcumle

2 sine 90 vereyim

Gömleği forum dışına sattım hocam,pantolon satışta 50 TL+kargo benden başka hiçbirşey yapamam eğer düşünürseniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.