Şimdi Ara

Hiç bir taraftar iyimserliğe kapılmasın fener maçında sahayı dar etmeliyiz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fenere mart kapıdan baktıracak sonra Sneijder kürekle Maçı rahat kazanırız skor 3-0
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Şampiyonluğu bu sene en çok Fenerbahçe haketti. Galatasaray'ın bu maçı Fener'e hediye etmesi şart.

Bak şimdi değerli kardesim;

Beşiktaş 120 milyon euroluk genç ve dar bir kadroya sahipken, sen 160 milyon euroluk çok tecrübeli ve geniş bir kadroya sahipsin.

Beşiktaş stadsız bir orada bir burada oynarken, sen mükemmel bir stada, mükemmel bir atmosfere sahipsin.

Beşiktaş borç içinde yüzerken, sen Robben'i almayı kafaya koymuşsun.

Şimdi şunları alt alta sırala, yaza çiz ölç biç, bana söyle kim daha fazla haketmiş. Ama dürüst ol, senden sadece dürüst olmanı istiyorum, çok birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

fenere mart kapıdan baktıracak sonra Sneijder kürekle Maçı rahat kazanırız skor 3-0

Maç sonundan spoiler verelim

• Şampiyonluğu fener haketmiş dendiğini gördü az önce gözlerim fener bildiğimiz şu 3 pas yapamayan fener ? Bırakın allah için ligi baştan sona izleyen herkes kimin neyi hakkettinğini biliyor ki fenerin bu kadar puanı toplaması mucize 1-0 1-0 kırmızı kartlar penaltılar ohh çok tatlı geliyordu onlara.

Malesef forumda gözü görsede kalbi görmeyen insan çok fanatizmden ne diyeceklerini bilmiyorlar. Fenerli kimi tanıdım bildiysem hepsi şampiyon olacak oyunu Beşiktaşın oynadığını söylüyor ki herkes aynı kanıda. Burada atıp tutan fenerliler tamammen renk sevvdası ve kabullenememekten konuşuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

Şampiyonluğu fener haketmiş dendiğini gördü az önce gözlerim fener bildiğimiz şu 3 pas yapamayan fener ? Bırakın allah için ligi baştan sona izleyen herkes kimin neyi hakkettinğini biliyor ki fenerin bu kadar puanı toplaması mucize 1-0 1-0 kırmızı kartlar penaltılar ohh çok tatlı geliyordu onlara.

Malesef forumda gözü görsede kalbi görmeyen insan çok fanatizmden ne diyeceklerini bilmiyorlar. Fenerli kimi tanıdım bildiysem hepsi şampiyon olacak oyunu Beşiktaşın oynadığını söylüyor ki herkes aynı kanıda. Burada atıp tutan fenerliler tamammen renk sevvdası ve kabullenememekten konuşuyorlar.

Ya ne fener hak etmesi arkadaş , Geçen yıl bile siz hak ettiniz acık acık söyleyeyim fenerin şampiyonluk filan hak ettiği yok ne oyun , ne tarafar , ne yönetim olarak hiç birşeyi hak etmiyolar onlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.