Şimdi Ara

Hiç bir şeyden zevk alamamaya başladım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

bir hobi bul okculuk gibi ya da buzlu badem

Muhahah.gif buzlu bademi ogretsene kanka cok iyi biliyorsun galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende boşluktayım dehşet bir şekilde sıkılıyorum artık şu üniversiteye yerleşsem bambaşka bir şehire bambaşka bir hayata adım atsam diyorum anca öyle yeniden eski heyecanımı kazanırım boş boş zaman geçiriyorum işte
  • bende lise 4 e geçtim aynı senın durum var :D bende ne yapacagımı bılmıom bi hedefım fılanda yok öle gunler geçsın die beklıom hep :D
  • Git steamdan 19 dolara left for dead 2 al gel bizim gruba oyuna başla zaman nasıl geçiyor anlamıyoruz bütün gün hem kapısıp hemde micten konusuyoruz genelde full kahkaha atıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.A.94

evet beyler durum aynen böyle ne yapacağımı bilmiyorum üniversiteye başlayacağım bu yıl sıralamam kötü değil fakat bu yeterli olmuyo boşlukta gibi hissediyorum kendimi.
    Örnek verecek olursam ailemle vakit geçirmeyi sevmez oldum arkadaşlarla takılıyoruz arada ama onlarla takıldığım zamanda öyle çokça iyi vakit geçirdiğim söylenemez. Bilgisayarda vakit geçirmeyi de sevmez oldum. Ufaktan sigaraya başladım bir yandan onun vicdan azabı var. Bütün gün ne yapabilirim diye düşünüyorum aklıma hiç bir şey gelmiyo. Konuştuğum pek insan yok sms paketi boşa gidiyo gibi bir şey. Hoşlandığım biri de yok. Moral depolayabileceğim tek şey şu an Scorpions konseri ona da çok var daha. Ne .ok yiyeceğimi bilmiyorum kısacası sizlerle paylaşmak istedim.
    Ergen mode on
    Bunalım mode on

Saygılar

başarısızsın kardeşim hayatın bitmiş geçmiş olsun ufak şeylerle mutlu olmaya bakacaksın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Senin derdin mmorpg

öyle mi dersin hiç bağlanmak istemiyorum ama sen yine de tavsiye ettiğin bi oyun varsa yaz
  • alkole başla kardeş ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizsazansezgin

quote:

evet beyler durum aynen böyle ne yapacağımı bilmiyorum üniversiteye başlayacağım bu yıl sıralamam kötü değil fakat bu yeterli olmuyo boşlukta gibi hissediyorum kendimi.
    Örnek verecek olursam ailemle vakit geçirmeyi sevmez oldum arkadaşlarla takılıyoruz arada ama onlarla takıldığım zamanda öyle çokça iyi vakit geçirdiğim söylenemez. Bilgisayarda vakit geçirmeyi de sevmez oldum. Ufaktan sigaraya başladım bir yandan onun vicdan azabı var. Bütün gün ne yapabilirim diye düşünüyorum aklıma hiç bir şey gelmiyo. Konuştuğum pek insan yok sms paketi boşa gidiyo gibi bir şey. Hoşlandığım biri de yok. Moral depolayabileceğim tek şey şu an Scorpions konseri ona da çok var daha. Ne .ok yiyeceğimi bilmiyorum kısacası sizlerle paylaşmak istedim.
    Ergen mode on
    Bunalım mode on

Saygılar

başarısızsın kardeşim hayatın bitmiş geçmiş olsun ufak şeylerle mutlu olmaya bakacaksın artık

neyde başarısızım sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

alkole başla kardeş ciddiyim

alkole başlarsam hepten dibi boylarım hiç gerek yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crashday

5tl'ye dirt3 al outbreak çevirelim.Veya minecraft.

minecraft beceremiyorum üstelik bilgisayar sarmıyo artık beni baya baya sıkılıyorum, pc dışı bir aktivite tavsiye edebilirsen daha çok kabul görürdü. Ama sağol yine de

resim yapabilirsin,photoshopla uğraşabilirsin veya 3dsmax'da falan değişik tasarımlar yapabilirsin.Eğer çevrende 8-10 arkadaşın varsa seninki gibi sıkılan, bisikletle gezebilirsiniz.aklıma başka fikir gelmiyor.

• Hocam maddi durumun iyi ise.Veya bisikletin var ise bir bakım yapıp kullan bence.Hem spor olur hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.Belki yarışmalara bile katılırsın.Ama bisikletle çıkıp mahalleyi dolaşma uzak mesafelere git.Gidiş dönüş süresi giderek artacağı için bayağı bir zaman geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bunalımdayım diyor ergenim diyor sizde spor yap falan filan ya geçin bunları kardeşim sen en iyisi kız falan ayarla takıl arada sonra git arkadaşlarınla gez moralini yüksek tut gül eğlen vs. vs. yani sen bunlara bakma fazla

• kız yok mu kız?
  • dexter izlemeye başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: thisisnick

Hocam maddi durumun iyi ise.Veya bisikletin var ise bir bakım yapıp kullan bence.Hem spor olur hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.Belki yarışmalara bile katılırsın.Ama bisikletle çıkıp mahalleyi dolaşma uzak mesafelere git.Gidiş dönüş süresi giderek artacağı için bayağı bir zaman geçer.

+1 çevremde 2,3 kişi daha olsa Adana sıcağında oruçlu oruçlu 6-7 saat gezerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr...daredevil

dexter izlemeye başla

3.sezondu ben başladığımda aralıksız takip ediyorum

quote:

Orijinalden alıntı: thisisnick

Hocam maddi durumun iyi ise.Veya bisikletin var ise bir bakım yapıp kullan bence.Hem spor olur hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.Belki yarışmalara bile katılırsın.Ama bisikletle çıkıp mahalleyi dolaşma uzak mesafelere git.Gidiş dönüş süresi giderek artacağı için bayağı bir zaman geçer.

Maddi durumum idare eder kenarda birikmiş param da var ama üniversite başlayacağı için fazla para harcamayayım diyorum daha laptop, ayakkabı, giysi türünden şeyler aldırcam aileme fazla yük olmak da istemiyorum. Bir de aldığım zaman düzgün bişey almak istiyorum bisikletle ilgili hayallerim var baya şehirlerarası tur yapanlara katılmak gibi vs o yüzden bisiklete en az 500 bütçe ayırmam gerekir diye düşünüyorum ama onu da şuan harcayamam

quote:

Orijinalden alıntı: Etkisizeleman

kız yok mu kız?

Maalesef be dostum olsa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaeldan -- 5 Ağustos 2012; 22:16:05 >

• go kart aracı yap seni uzun süre oyalar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.