Şimdi Ara

HİÇ AÇILMAMIŞ SIFIR PAKETİNDE MP3 ÇALAR SONY NWZ-B133

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar daha alalı 1 hafta oldu ama sağlık problemi nedeni ile hastaneye yattım ve açma kullanma şansım olmadı şimdide maddi açıdan biraz sıkıntıdayım ve değerlendirip satmak istiyorum amacım kar etmek değil istediğim fiyattan da bunu göreceksiniz araştırın piyasada çok daha uçuk fiyatlar hiç açılmadı ama arkadaşımda aynısı vardı o yüzden de bilgisayara takılınca nasıl gözüküyor diye olan resminide ekledim

Daha öncede ilanlarımın çoğunu sahibinden.com da yayınladım burayı bir arkadaşım tavsiye etti o yüzden buradan yayınlıyorum orada işin çılkı çıkmış

FİYATI 80 TL

16 saate kadar müzik çalabilen 1 GB kapasite. Hızlı şarj için USB bağlantı noktasına doğrudan takılır ve favori şarkılarınız sürükle ve bırak yöntemiyle karşıya kolayca yüklenir. Kullanışlı yerleşik ses kayıt cihazı ve tek tuşla bas güçlendirme.

Sarsıcı düşük frekanslı sesler sağlayan tek tuşla bas güçlendirme

Şık "Güçlü Aydınlatıcı" kırmızı LED müziğin ritmine uygun olarak yanıp söner

Popüler mp3 ve WMA ses dosyası biçimlerini çalar

Doğrudan Windows Media® Player''dan veya Windows Gezgini''nden kolayca içerik sürükleyip bırakın

1 GB bellek 245 adete kadar sevdiğiniz parçaları saklar (128 kbps)

Ses ekolayzeri (4 ön ayar ve 2 özel ayar) müziğinizin en iyi ses karışımıyla çalınmasını sağlar

Hızlı Şarj işlevi - 3 dakika şarj edin ve 90 dakika kullanın. Tam şarj 16 saate kadar dinleme süresi sağlar

3 satır renkli LCD ekran müzik ve sanatçı adını okunabilir şekilde görüntüler

Yerleşik kayıt işlevi ses yanında, USB kayıt yeteneği olan Hi-Fi sistemlerden müzik kaydetmenizi sağlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japanse -- 22 Nisan 2009; 17:20:39 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.