Şimdi Ara

hi fi sistem onerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

https://tr.yamaha.com/tr/products/audio_visual/wireless_streaming_amplifiers/wxa-50/index.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peter parker

Bu cihaza ne dersiniz?

https://tr.yamaha.com/tr/products/audio_visual/wireless_streaming_amplifiers/wxa-50/index.html
    bu cihaz stream cihazı.. yani çoğu bağlantı wifi üzerinden..
    1 kablolu giriş
    1 optik girişi var

5300 tl.. hop da lazım..

tam olarak incelemedim cihazı ama ses çıkış bozulma minumum seviyede..

belli bir kalitede ses tatmin edici olacaksa, hoparlörlü hi-fi sistemlere bakabilirsiniz.
    3500 lerden başlayıp çıkıyor fiyat..

yukarıda tavsiye ettiğim amfinin miniği ve hop dahil sistemler..
    biraz daha ucuzlaması beklenebilir kampanyalarla..
    560 serisi eski ve bazı özellikler eski..alınacaksa yeni x70 serilerinden tercih yapılmalı
    veya 470D
    https://www.hepsiburada.com/yamaha-mcr-n470d-wifi-airplay-bluetooth-player-mikro-muzik-sistemi-p-HBV00000P1TU0?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.nontv-ssc&gclid=EAIaIQobChMIk-bEuNzt6AIVh8myCh3bXwfnEAYYAiABEgL4ifD_BwE

ilk bakışta gördüğüm 470d 670d ye göre
    optik giriş yok

470 ile 570 neredeyse aynı..

bass ı yetersiz bulursanız subwoofer çıkışı mevcut.. 2.1 olarak kullanabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 16 Nisan 2020; 22:58:19 >

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Acikcasi spkr icin bir secim yaptim. Kef ls50 dusunuyorum. Bir dostumdan alacagim ikinci el ona gore bir amp, tercihen dahili dac olan, tavsiye edebilir misiniz? Ufak bir bilgi kirintisi bile yeterli benim icin tsk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Acikcasi spkr icin bir secim yaptim. Kef ls50 dusunuyorum. Bir dostumdan alacagim ikinci el ona gore bir amp, tercihen dahili dac olan, tavsiye edebilir misiniz? Ufak bir bilgi kirintisi bile yeterli benim icin tsk
    bazı teknik detaylar konusunda yarım bilgiliyim..
    dac derken digital analog dönüştürücüsü olan sade stereo amfi diyorsanız..

yamaha a-s301 olabilir
    1 optik bir coax giriş var bluetooth yok

yada herşeyi olan yukarıdaki ilk tavsiyem olabilir
  • quote:

Beyefendi network player bakacaksınız o zaman siz.fakat ls 50 kolay sürülen bir hoparlör değil diye biliyorum.pre katı olan bir network player alırsanız,bir süre kullanır gerekirse power amfi eklersiniz yanına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.