Şimdi Ara

HGS bulamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: bulentboz

ziraat bankasından OGS cihazım vardı bozuldu. garantisi bittiği için yeni cihaz ücreti ödemek istemiyorum.
    bir de ziraat bankası 3 yıl önce araç değişikliğinde plaka değişimi için yeni ogs parası gibi para aldı.

OGS yi iptal edip HGS almak istedim fakat , ne garanti bankasında ne de shell de bulamadım.
    nerden buluruz bu hgs yi bilen varmıdır?

garanti,işbank,albaraka türk, ptt buralarada bir bak

Garantiden internet bankacilindan basvurdum. 15 gun oldu hala gelmedi. Aradigimda ellerinde yokmus sorun varmis. Yaptiklari is bu kadar olur bunlarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

ziraat bankasından OGS cihazım vardı bozuldu. garantisi bittiği için yeni cihaz ücreti ödemek istemiyorum.
    bir de ziraat bankası 3 yıl önce araç değişikliğinde plaka değişimi için yeni ogs parası gibi para aldı.

OGS yi iptal edip HGS almak istedim fakat , ne garanti bankasında ne de shell de bulamadım.
    nerden buluruz bu hgs yi bilen varmıdır?

garanti,işbank,albaraka türk, ptt buralarada bir bak

Garantiden internet bankacilindan basvurdum. 15 gun oldu hala gelmedi. Aradigimda ellerinde yokmus sorun varmis. Yaptiklari is bu kadar olur bunlarin

Yapı Krediye bakın derim. Biz dün 5 dk da aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

26_bbz_26 sende eskisehirli misin ? Ben ziraat, garanti, vakıf hepsine baktım yok
    ptt e gittim D100 kullan diyorlar dedim o tamamda sehire girince istanbulda ne yapcam ? CEVAP NA MEVCUT.

fortune1905, eskisehirden mi aldın ?

istanbuldan aldım ben
  • Vay anasını. Zamanında almışım valla. 01 martta lazım olacak şeyi taaa 6 ay önceden almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

İleri zekalılar bir de OGS'yi kaldırıp hepsini HGS yapacağız diyorlar. Sen daha sistemi doğru düzgün oturtmamışsın, becerememişsin, eline yüzüne bulaştırmışsın birde ogsyi kaldıracağız diyorsun.

Kesinlikle katılıyorum. Ama HGS'yi yapan firmanın daha çok para kazanması lazım

Şunu deseler anlarım; Bugün itibari ile OGS satışı yapılmayacak, arızalı olanlar yenisi ile değiştirilmeyecek. Böylece zamanla (yumuşak geçiş diyebiliriz) herkes HGS'ye geçer....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

ben geçen gün bankasya dan aldım etiket tipi olan hgs den... ücretsizdi.

Bank Asya da başlamış...Diğerleri gibi para yatırmanada gerek yok...KK üzerinden işliyor sistem...KK varsa kapına kadar geliyor HGS etiketi...

http://www.asyacard.com.tr/avantajlari/hgs.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 14 Mart 2013; 10:51:52 >
  • BANK ASYA ayrıca 30 tl otomatik almıyor kredi kartından..geçiş yaptıkça kredi kartı ekstresine geçiş ücreti yansıyor...+mart sonuna kadar etiket ücretsiz...daha iyisi yok sanırım..ben başvurdum..
  • HGS icin birde bunlarda hesap mı acacam.
  • bende bankasyadan başvurdum hgs ye kuryeye verilmiş sticker gelir bir kaç güne 30 tl çekmemeside ayrı bi güzellik
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.