Şimdi Ara

Hesap Kartıyla Paipal ve Google Ödemesi Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • juske (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Hesap Kartıyla Paipal ve Google Ödemesi Yapmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Arkadaşlar özellikle konuyu buraya açtım google ödemesi yapmak isteyenler için etkili olacağını düşünüyorum

^^evet arkadaşlar şimdi size kredi kartına gerek kalmadan bankamatik kartıyla nasıl paipal hesabı açılır onu öğretteceğim^^
    oncelikle bir banka hesabımızın olması gerekiyor
    benim banka hesabım garanti bankası ve anlatımın garanti bankası üzerinden olacak

=> banka hesabınız varsa öncelikle bi banka şubesine uğrayarak internet bankacılığınızı aktif ettirin online işlemlere girebilmek için şart ben hesabı ilk açtırdığımda direk talep etmiştim

=> şimdiwww.garanti.com.tr adresinden internet şubesine girişten bireysel i seçelim

=> daha sonra tanımlı cep numaranıza şifre gelecek onunla giriş yapalım

=> kartlar seçeneğinden sanal kartlar kısmına giriş yapalım

=> oradan başvur seçeneğinden sanal kart talep ediyoruz (istediğiniz an kapatabilirsiniz) sanal kart açarken hesap kartı üzerinden açmanız gerek başka kartınız varsa o da olur

işlem bu kadar sanal kartınız atif oldu
    nelere sahip olduk sanal kartla

=>> maestro card a sahip oldunuz yani paipal veya google cüzdan kullanımında bu kartı kullanabilirsiniz
    =>> cvc koduna sahip oldunu paipal ve google cüzdana kayıt için gerekli olan güvenlik kodudur
    =>> kredi kartı gibi aylık ödemesi yok hesaptan ne kadar para yüklerseniz o kadar alış veriş imkanınız olur bi nevi hesap kartına cvc kodu tanıtıp maestro kart gibi kullanıma olanak sağlayan bişey

^^şimdi hesap kartınızla internetten alış veriş yapabilirsiniz^^

önceliklewww.paypal.com/tr adrsine giriş yapıyoruz
    veya google kullananlar içinhttps://wallet.google.com/
    => bireysele tıklayın ordan ücretsiz hesap açın butonuna tıklayın (bi çok siteyle anlaşması olan bi firmadır paipal başka ödeme siteniz varsa ona kaydolabilirsiniz bu size kalmış birşey)

=> paipal e üye olduktan sonra kartı doğrulamak için banka hesabınıza bi şifre gönderecek 3lira kesecek sizden daha sonra o şifreyi girince 3 lirayı paipal hesabına iade edecek

==> şifreye nasıl ulaşırım diyenler için garanti bankasından bi örnek vereyim
    sanal kartlara gir > dönem içi hareketlere gir > Açık Provizyon gir > şu şekilde bi yazı çıkar
    17/05/2013 00:51 PP*xxxxCODE 4 (gizledim) 3,00
    burada xxxx code 4 olan yerdeki xxxx doğrulama şifremizdir

daha sonra istediğin siteden online olarak alış veriş yapabilirsiniz
    bi çok arkadaşın aradığı birşeydi umarım yararlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juske -- 17 Mayıs 2013; 16:12:56 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.