Şimdi Ara

HESAP ALIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ALIŞ FİYATLARI
    3k ve altı = 10-50L ARASI

3.5k=60-90TL ARASI

4k=90-130 TL ARASI

5k 130-200TL ARASI

ALIM ŞARTLARI

1.Satıcak Arkadaş Pm yada mail Atabilir ardından watsappla iletişime geçeriz.
    2.TC Kimlik Önyüzü ve Bazı taahütlü bilgiler istenicektir . Para yalnızca Kimlikteki İsme kayıtlı banka kartına Taahütlü (Satış Akti) eft veya havale atılacaktır.
    3.Accountun Original mailiyle birlikte Account teslim alınacak. Her sey devredildikten sonra banka transferi yapılacaktır.

Not: Referansı yüksek olan kişiler ile şartlar ve koşullar değişiklik gösterebilir.

MESAJLARI PMDEN ILETINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volexe -- 9 Eylül 2021; 20:31:2 >

• Bugün hesap sattım kendisine gayet güvenilir ve hoş sohbetli bir insan. Teşekkürler.
  • 1 hesap da ben sattım arkadaşa , hiçbir sorun yaşamadım.
  • guncel
  • güncel
  • 4k hesap alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111100001111 -- 18 Ekim 2018; 6:11:12 >
  • GÜNCEL ALIMLAR DEVAM EDIYOR
  • PM ATMANIZ YETERLI
  • Hesap satıldı. İlgili bir arkadaş. Hızlıca hallettik.
  • Bir hesapda ben sattım arkadaşa.Güvenilir hoş sohbetli kalender bir insan.Hesap bilgilerimi paylastım gerekli değişimleri kendisi sağladıktan sonra yaklasık bir saat içerisinde parayı hesabıma aktarmıştı.Kaldımı böyle insanlar ya..
  • İlgili, güvenilir bir insan.5.2k hesap sattım 175 liraya ilk başta parayı almadığım için biraz korkmuştum ama hemen attı parayı hesap bilgilerini değiştirdikten sonra ee kolay değil 5k hesabı bianda vermek Güzel insan..
  • Anc5 4k solo 4.7k party mmr 1.3k win 2700 saat oynama . Anti mage plus ıteamleri . csgo .
    05072245175 ilgilenirsen burdan ulaşabilirsin bana .
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.