Şimdi Ara

Hesabı başka bir telefona aktarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir iphone telefonumdaki 3 senelik hesabımı diğer iphone telefonuma aktaramıyorum
    Game center şifresini unuttum olmuyor,facebooktan denedim aktarmak istediğimi telefonuma bildirim geliyor facebooktan başka köye bağlı diye basıyorum ama hiç bir şey değişmiyor.
    Yok mu bir yolu

• iphonedeki köyü baska bir iphonede açmak için gamecenter ile giriş yapman gerek kısaca gamecenter hesabını hangi ios cihazda giriş yaparsan köyünü o cihazda açabilirsin
    aktarma yapmak değildir bu aktarma başka bir işlemdir
    aktarma işlemi iosdan gmaile yada gmailden iosa yapılıri kod ile yapılır, bir kere yapabilirsin, aktarma sonrası hem gmailden hemde gamecenter ile ios cihazdan köye giriş yapılabilir aynı anda açma biri bağlanıyor der oyundan atar
    aktarma işini yanlış anlamış çogu kişi çok konuya yazdım bunları umarım anlaşılmıştır
    gmaile gelelim hangi gmail hesabını android cihazda açarsan köyünü orda açabilirsin telefonda tablette yada bluestackte
    hesap girişi yaparak istedıgın cıhazda köyü açabilirsin unutma köyü gmail yada ios hesabına bağlaman lazım
    facebook hiç bir anlam ifade etmez arkadaslarını görmek için var baska hıcbır ıse yaramaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.