Şimdi Ara

Hero League arkadaş yada takım arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • qm oynamıyorum zevksiz tatsız bir oyun oluyor hl oynuyorum 20 ranktayım oynıcak arkadaşlar yada takım arıyorum ama lütfen hl nova ile ne biliyim kerrigan 2 asasins varken 3-4 asasins cekecek arkadaşlar lutfen gelmesin troll game hl yapılmasını istemiyorum qm troll yaparız sorun olmaz iyi forumlar

• _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    Kardeş merhaba battletag ne ? Beraber oynayabiliriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar47 -- 22 Eylül 2016; 15:14:44 >
  • elessar47 E kullanıcısına yanıt
    ben oyundan sıkıldım bıraktım hocam hesabı satıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sparda_

Anladım hocam takım oluşturmak isteyen birileri olursa çevrenizde yazın lütfen çok yalnızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar47

quote:

Anladım hocam takım oluşturmak isteyen birileri olursa çevrenizde yazın lütfen çok yalnızım

valla hocam heroes oynayan pek arkadaşım yok bide hos belli yerden sonra cidden sıkıyor moba oyun 4-5 kişi olmayıncada cidden eziyet oyunun yapısı beni ilk zamanlar sarmıştı blizzard dünyasındaki karakterleri sevdiğim için ama bayıyor oyunda bir dengesizlik var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elessar47

quote:

valla hocam heroes oynayan pek arkadaşım yok bide hos belli yerden sonra cidden sıkıyor moba oyun 4-5 kişi olmayıncada cidden eziyet oyunun yapısı beni ilk zamanlar sarmıştı blizzard dünyasındaki karakterleri sevdiğim için ama bayıyor oyunda bir dengesizlik var

Dengesizlik konusunda kesinlikle katılıyorum :D Neyse sağlık olsun hocam...Saolun cevaplar için :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.