Şimdi Ara

HERKES BURAYA (1500) ☆☆☆ Tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam efe yas kac onu soylede ona gore hitpap ediyim benim yas 16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de bütçe yaklaşık o civarlarda, aynı tarih gibi alırım herhalde.Ben de mi alsam senin sistemi?
  • Narus benim yaş 13. Fazla fark yokmuş, birbirimize ismimiz ile hitap edebiliriz değil mi?

Seyrek Disli Kötü Adam, kardeş tam bütçeni söyle ona göre sistem dizebilirim istersen. Bütçen tam Narus gibi ise aynısını al gitsin. Monitörün 1080p ve altı ise iyi iş çıkarır. 1080p üstüne çıkma ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soykan

• quote:

Orijinalden alıntı: Narus

Soykan

Memnum oldum. Sistemini alınca oyun testleri vs. koyar mısın?

• Bi alalim sonra Bf4 Gta5 Fcry4 testleri koymayi dusunuyorum sonucta herkez yararlansin

• quote:

Orijinalden alıntı: OttomaN_JanissarY78

Narus benim yaş 13. Fazla fark yokmuş, birbirimize ismimiz ile hitap edebiliriz değil mi?

Seyrek Disli Kötü Adam, kardeş tam bütçeni söyle ona göre sistem dizebilirim istersen. Bütçen tam Narus gibi ise aynısını al gitsin. Monitörün 1080p ve altı ise iyi iş çıkarır. 1080p üstüne çıkma ama.

İşte 1500, en fazla 1600 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suavinin Berberi -- 5 Haziran 2015; 13:45:09 >
  • Kardesim baska konu acip bunlari konunda belirt sonra ceza vb yemiyelim

• Aynen, konu aç yardımcı olayım.

Edit: boşver yada konu açma, al aynısını gitsin. Bence daha iyisi olamaz o fiyata. Dediğim gibi monitör 1080p vya daha aşağı ise al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerlamarel -- 5 Haziran 2015; 13:54:00 >
  • quote:

Kardesim baska konu acip bunlari konunda belirt sonra ceza vb yemiyelim

Konu açtım da pek cevap alamadım.Bu kural dışı değil zaten de neyse uplarım kendi konumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyrek Disli Kötü Adam

quote:

Kardesim baska konu acip bunlari konunda belirt sonra ceza vb yemiyelim

Konu açtım da pek cevap alamadım.Bu kural dışı değil zaten de neyse uplarım kendi konumu.

Son mesajımın editine bak

• Kaan abim, ve diğer 2 arkadaşım. İlk sayfada Narus isimli kulanıcıya tavsiye ettiğim sistem şu şekilde idi. Siz de bir bakın istedim, benden daha bilgilisiniz bu konuda. Bu sistemi kurdum ama,o fiyata daha iyisi var ise, siz arkadaşa kurun lütfen.
    Not: Narus arkadaşımız o resimdeki ramin 8 gb olanını almaya karar verdi

HERKES BURAYA (1500) ☆☆☆ Tl

• İşlemciyi i3 4160 yapın, arada ki farkı kasaya verip T.Take Versa II alın, seçtiğin kasanın psu'su 360w güç veriyor, ramleri de low profile soğutuculu modellerden alın.
  • Narus kardeşim LEON-X hocamın dediğini yap, o benden bilgilidir.

LEON-X çok sağol hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerlamarel -- 5 Haziran 2015; 14:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

İşlemciyi i3 4160 yapın, arada ki farkı kasaya verip T.Take Versa II alın, seçtiğin kasanın psu'su 360w güç veriyor, ramleri de low profile soğutuculu modellerden alın.

Hocam Siz Baya İyisiniz Galiba Şu sistem iş yaparmı

-İNTEL İ3 4170 3.7 Ghz
    -WD 1 TB Disk
    -Thermalteke versa ii 500w
    -R9 270 SAPPHİRE
    -ASUS H81M-D Anakart
    -Kingston CL 9 8GB RAM

Not: Yeni sistem önerisi yaparmısınız ve birde şu sistem nasıldır bütçe : 1550 max Monitor vb hariç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

İşlemciyi i3 4160 yapın, arada ki farkı kasaya verip T.Take Versa II alın, seçtiğin kasanın psu'su 360w güç veriyor, ramleri de low profile soğutuculu modellerden alın.

Hocam Siz Baya İyisiniz Galiba Şu sistem iş yaparmı

-İNTEL İ3 4170 3.7 Ghz
    -WD 1 TB Disk
    -Thermalteke versa ii 500w
    -R9 270 SAPPHİRE
    -ASUS H81M-D Anakart
    -Kingston CL 9 8GB RAM

Not: Yeni sistem önerisi yaparmısınız ve birde şu sistem nasıldır bütçe : 1550 max Monitor vb hariç

Hocam bu benim dediğimin aynısı. Sadece ram vekasa markaları, bir de anakart değişik. En önemlisi r9 270 yapmışsın. İyi hocam iyi. Sana söylemiştim zaten, bütçen varsa r9 270 al diye. LEON-X hocama da danış, onaylarsa al Soykan.

Zaten ram markası fazla farketmez. Kasa fark eder ama, çünkü içindeki psunun kalitesi daha önemli. Thermaltake Versa II 500 W hakkında bir bilgim yok. Bir bilene danış, bana pek iyi gibi gelmedi. İçindeki psu yetmeyebilir gibime geliyor. Bütçeyi 60 tl daha artırabilirsen, Xigmatek Asgard 382 Pure Black Edition 600 W almaya bak. (Hep böyle "bütçeyi x tl daha artırırsan" diye konuşuyorum ama, bu sistemin iyiliği ve senin için güzel kardeşim. Haa 500 w yeter mi, yeter. Ama "KALİTESİZ" ise, biraz zor. Dediğim gibi LEON-X hocam nihai kararı versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerlamarel -- 5 Haziran 2015; 16:46:31 >

• Eyvallah Efe. Bu kasa 12V Den 432w güç veriyor kasada bir sorun cıkmazda bu abd işleri bozuyor doları uçuruyor :)
  • işlemciyi diğer i3'le yani 4160'la değiştirsin. Kasayıda değiştirsin yanlış hatırlamıyorsam o kasanın psusu 350 yada 370W mı ne veriyordu o yüzden çok iyi sayılmaz thermaltake'in bu fiyatlarda uygun kasaları var yada xigmatek.
    ramleri 8 gb alabilir yalnız low profile değil soğutucu olanlardan alsın g-skill de alabilir onun dışında sistem uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

işlemciyi diğer i3'le yani 4160'la değiştirsin. Kasayıda değiştirsin yanlış hatırlamıyorsam o kasanın psusu 350 yada 370W mı ne veriyordu o yüzden çok iyi sayılmaz thermaltake'in bu fiyatlarda uygun kasaları var yada xigmatek.
    ramleri 8 gb alabilir yalnız low profile değil soğutucu olanlardan alsın g-skill de alabilir onun dışında sistem uygun

Sağol Kaan abi. Ama neden i3 4170 değil de i3 4160 öneriyorsun, 4170 daha iyi değil mi?

Haa bu arada Soykan, Kaan abimin dediklerine bak. O dolar konusunu iç açma sinirleniyorum yaw. İnşallah benim sistem alacağım zaman yani 1 yıl sonra böyle olmaz. Yani en azından böyle kalsın, daha yükselmesin...

• hocam kasayi deistirdim THERMALTAKE VERSA II 500W YAPTIM . Ama neden 4160 niye 4170 degil

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.