Şimdi Ara

HERKES BU SİSTEM ÇALIŞTIRMAZ DEDİ AMA ÇALIŞTIRDI HAKLI ÇIKTIM!(SS'Lİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lily Allen

quote:

Orijinalden alıntı: anarchy guy

quote:

Orijinalden alıntı: Lily Allen

quote:

Orijinalden alıntı: anarchy guy

ALLAAAAAHU EKBEEEEEERRRR. OLDUUUUUUUUUUU!!!

ayarlardaki "Disable Windows Aero Theme" kısmını tikledim, fpsyi de "Lock to 60" yaptım (bunla alakalı değil galiba ama) full ayarlarda 29-30 fps alıyorum. şimdi anti aliasing'i düşürüp deneyecem belki fps artar. oh be içim rahatladı. full sürümde tamamen düzelir muhtemelen olmadı medium falan yaparız yine oynarız bi şekilde.

not: origin in-game de kapalı.

bakalım hocam 1 deneyeeyim editleyeceğm

peki hocam umarım olur. bu arada mesaja şimdi yazdım, aklınızda bulunsun fps lockla da alakalıymış. kapatmıştım, tekrar olmaya başlamıştı, geri lock to 60 yapınca düzeldi.

Hocam denedim. Bi şunu koyayım

şimdi konuya dönersek :D öncekine göre baya baya düzelme var. fps 60 a kitledim oyun içinde 60 (her şey en yüksekte ) oynuyorum kasma felan yok..

amma velakin ceza sahası içinde pozisyon olsa fps 50 45 civarına düşüyor kasma oluyor hafif.
    + 30 üstü kasma olmaması lazım diye biliyorum

45 fps başka oyunda olsa yağ gibi akar

neden böyle anlamadım :(

neyse full çıkana kadar gta gay tomy oynarım belki o zaman düzelir

full sürümde bu hatalar da giderilirse müthiş olur. sizin sistem neydi bu arada?

bir de bu 5-10 saniyede bir takılma olayını yaşayan çok kişi varmış, hatta sistemleri çok uçuk olan insanlarda bile var (reddit ve ea forumlarında okudum) ama çözümü henüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarchy guy -- 10 Eylül 2014; 23:23:58 >

• Herşeyim iyi güzelde işlemci kasıyor. E6750 2.66 Ghz. OC ile 3,2 çıkardım ama banamısın demedi yinede.

Ne yapmak gerek varmı tavsiyesi olan?
  • anarchy guy kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem

i5 4200 u

6 b ram

gt 750 m e.k
  • Demoda sorun yok diyen ya oynamamıştır ya da bir maç yapıp çıkmıştır.Herşeyden önce klavye ve gamepad sorunları var ki bu sorun önceki yıllarda olan demolardada vardı.EA tartışmasız bunu bilerek yapıyor xbox ile anlaşmalı oldukları için xbox'a yönlendirmeye çalışıyorlar.Ama pc oyuncuları buna rağmen fifaya para veriyor.Yani tamam oyun fevkalade olmuş emekleriniz var ama pc oyuncularına saygı yok sırf xbox ile anlaşmalılar diye bu seferde insanın alası gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİFA 15

EA bilerek sistem gereksinimlerini yüksek tutuyor benim bu sistemle oynıyamadım oyun yok diyebilirim crysis3 bf4 cod:ghosts oyunlarını bile oynadım tabii lowda 4 yıl önce almıştım ama artık high'da oynama zamanı geldi yinede yeni bir sisteme ihtiyacım var

Artık laptop yerine masaüstü al da, evrim nedir gör tanış evrim kavramı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: FİFA 15

EA bilerek sistem gereksinimlerini yüksek tutuyor benim bu sistemle oynıyamadım oyun yok diyebilirim crysis3 bf4 cod:ghosts oyunlarını bile oynadım tabii lowda 4 yıl önce almıştım ama artık high'da oynama zamanı geldi yinede yeni bir sisteme ihtiyacım var

Artık laptop yerine masaüstü al da, evrim nedir gör tanış evrim kavramı ile.

H aklılsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.