Şimdi Ara

Herkes 2014 Falan Diyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
8.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani kimyada yapılan fazladan 3 net tüm dengeleri bozacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheOrder11 kullanıcısına yanıt
    Fende bir artış var evet ama sadece geçen seneye göre. Fizikte zaten artış olması normal,öyle ki geçen sene 15-16 netle tıpa gidiliyordu o derece ekstrem bir sınavdı o günün şartlarında. Bu sene 5-6 netlik bir artış var aynı sıralama bandında. Kimyada da az da olsa artış var,biyoda 0,50'lik bir düşüş gördüm ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğçesolmaz

Yani kimyada yapılan fazladan 3 net tüm dengeleri bozacak

Sadece kimyada değil biz kabul etmesek de fizikte de ciddi bir artış var.Biyolojiyi kestiremiyorum.Matematikte ciddi bir düşüş var.Ama ilk 20binin geneli mezun ve iyiler geçen senelere nazaran.Bence...

• kimyada organik basit çıktı ya bu heriflere şans doğdu trollemek için.sınav boruydu.11 temmuzda görüşücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralBeterali

Fende bir artış var evet ama sadece geçen seneye göre. Fizikte zaten artış olması normal,öyle ki geçen sene 15-16 netle tıpa gidiliyordu o derece ekstrem bir sınavdı o günün şartlarında. Bu sene 5-6 netlik bir artış var aynı sıralama bandında. Kimyada da az da olsa artış var,biyoda 0,50'lik bir düşüş gördüm ben

Hocam beni belki 2017 ygsde tahminlerimden hatırlıyorsun.ona da 2014-2016 arası demiştim.Yani anlayacağın ben genelde en kötüsünü düşünerek yorum yaparım.Ve illaki düşündüğümden iyi geliyor sıralamalar allaha şükür inşallah yine aynısı olacak.Bunu bile bile aklımda tam olarak oluşturmuşum 2014-2016 arasını.Sanki bu sefer haklıymışım gibi..

• Hocam inş gene yanılırsın kimya netleri sanki her sene +25 bu sene +27 olsun biyoloji çokta yüksek değil gibi ama fizik geçen seneden daha yüksek geleceği kesin fakat 2015-2014e göre çok fark olmaz fizikte herhalde mat ise 15ten biraz daha iyi gibi ygs zaten 14e çok yakın bu durumda 14 veya çok az daha kötü gelmesse :((((
  • 2014 gibi en kötü ihtimal gelir gibi geliyo bana da ama foruma netleri yazıyosun diyolar ki 30kdan 6k nasıl gelir ygs netlerin böyleyken. Açıklayamıyosun adamlara anlamıyolar neymiş kendisi 9k imiş de bize nasıl öyle gelirmiş. Sanki ygsde 30dan 7-8klara çekmek imkansızmış gibi bi pesimist insanlar sardı forumu geçen senenin örnekleri var ki bu sene çekmek mat ne kadar yüksekse ona göre olacak benim tahminimce daha hala 10k civarında olan insanlar yediremiyo 30kdan gelip çekenleri böyle insanlar türedi forumda ve gerçekten bundan rahatsızlık duymaya başladım. Herkes görecek bu forumda çok insan var 20-30k olup da matını çok iyi geçiren fenini de 10k gibi yapan ygs sadece sıralama sınavı bunu kimse anlamıyo. 10kdaki insanla 30kdakinin sadece tek farkı belki de stres yapmaktır. Niye bunu düşünmüyolar çıldırıyorum gerçekten herkese tek tek açıklama yapmak çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: frkngry

2014 gibi en kötü ihtimal gelir gibi geliyo bana da ama foruma netleri yazıyosun diyolar ki 30kdan 6k nasıl gelir ygs netlerin böyleyken. Açıklayamıyosun adamlara anlamıyolar neymiş kendisi 9k imiş de bize nasıl öyle gelirmiş. Sanki ygsde 30dan 7-8klara çekmek imkansızmış gibi bi pesimist insanlar sardı forumu geçen senenin örnekleri var ki bu sene çekmek mat ne kadar yüksekse ona göre olacak benim tahminimce daha hala 10k civarında olan insanlar yediremiyo 30kdan gelip çekenleri böyle insanlar türedi forumda ve gerçekten bundan rahatsızlık duymaya başladım. Herkes görecek bu forumda çok insan var 20-30k olup da matını çok iyi geçiren fenini de 10k gibi yapan ygs sadece sıralama sınavı bunu kimse anlamıyo. 10kdaki insanla 30kdakinin sadece tek farkı belki de stres yapmaktır. Niye bunu düşünmüyolar çıldırıyorum gerçekten herkese tek tek açıklama yapmak çok zor.

bu forumdaki insanlar ruh hastası.cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: flygnç

ben de byle düşünüyorum iyiki kimyada bi full çektiniz tek zorlanan benim zaten kimyada. onun dışında da zerre fark yoktu fende eskiyle hatta fizik daha kolay olmasına rağmen ciddi bi artış yok fizikte

Hocam genel olarak nasıl sınavınız? Netler falan?

• Matematiği hatırlamıyorum soruları genel olarak hatırlayamam ben. Fenler kimya dışında memnunum. Çok uçuk değil ama yeterli bana. Çok saçma dikkat hataları falan var matematikte olmaz umarım onu sonuç açıklanınca görücem

• Seviyorum hocam seni,sene başından beri verdiğin bütün tavsiye konuları ve mantıklı yorumların için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 23 Haziran 2017; 10:14:48 >
  • Fen netleri ile sınavı karşılaştırmak doğru olmaz . Tabi Fen orta , Mat orta-zor arasıydı . Özellikle Biyoloji zor diyorlar ama ben de Kimya ve Fizik yapamadım ama Biyo yaptım . Bu sadece bilmekle alakalı . Neden kimse LYS Mat yapamıyor onuda düşünmek lazım . Adam çalışmıyor Logaritmaya veya Diziye zor diyor . Ne bekliyor sanki mantıkla Dizi veya Logaritma mı yapılır .

• quote:

Orijinalden alıntı: Uruk-Hai

Seviyorum hocam seni,sene başından beri verdiğin bütün tavsiye konuları ve mantıklı yorumların için çok teşekkür ederim.

Eyvallah

• Hocam şu an forumda en mantıklı düşünen kişisin.

• netlerin nasi opet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gordion_56 kullanıcısına yanıt
    2014 ü yanlış hesaplıyolar derken hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Decline Dumbell Press

netlerin nasi opet

Mat max 65 min 60 fizik 6y falan kimya 1y1b biyo da 6-7 y

• quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

quote:

Orijinalden alıntı: Decline Dumbell Press

netlerin nasi opet

Mat max 65 min 60 fizik 6y falan kimya 1y1b biyo da 6-7 y

mf3 mü istiyodun mf4 mü
  • kardeşim böyle 2014 gibi gelecek işte 2015 e yakın bilmemne diyip etrafınıza kendi görüşünüzden aynı sizin gibi kendini avutan adam toplayıp rahatlıyosunuz anlıyorum ama yaptığınız iş devekuşlarının tehlikeye karşı kafasını kuma gömmesinden farksız.

geçen sene mezuna kaldım ve 2014 ten beri bu sınavları takip ediyorum bu seneki lys fen kadar kolayı var mıydı bilemem ama netler uçmuş durumda. gerçi adam sikloalkanın formülünü sormuş kimyadan 25 üzeri yapmamak için hiç bir neden yok neyse. daha önce bu kadar fazla fen yapan bi kitle görmedik önceki senelerde kimse kendini kandırmasın.

ikinci olarak matematik konusunda (lys) öyle bi durum var ki ilk 2k daki adamlardan da 60 civarı yapan var 40k dakilerden de. Matta 70 i gören farkı atacak belli ama 5-20 k arası fenlerde de fark atılamayacağından ciddi yığılma olacak. Bir soru bu aralıkta çok fazla geriye düşürecek.

Ygs için bişey demiyorum katılıyorum gayet güzel bi ygsydi 2016 ile alakası yoktu fazla yığılma olmadı lakin ygsdeki bu durumdan ne kadar yararlanılabilir o da ayrı konu.

troll değilim ve 2016 dan kötü gelmesini bekliyorum

Ygs Türkçe:28.25 Mat:34.75 Fen:33.50 Sosyal:23.50
    Lys MatGeo:58 Fizik:19.50 Kimya:24 Biyoloji 26.25

2016 ya göre 13 bin falan geliyor ben bu sene 14-15 bin gelecek kendime diye düşünüyorum bu fen konusundan ben de muzdaribim troll mü değil mi diğer arkadaşlar karar verir

okumadan engelleyebilirsin fakat bu görüneni değiştirmeyecek 11 temmuza kadar bu goygoylar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.