Şimdi Ara

Hergun 4 saatim yolda geciyor. Ne yapabilirim yolda? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

quote:

Orijinalden alıntı: son liseli

toplu taşımada kitap okuyamama sebebin?

eğer çevredeki gürültüyse, tak kulaklığını, ambiyans müzikleriyle gayet odaklanabilirsin kitabına.

Midem bulaniyor hocam zaten odaklanma sorunum da varbiyice zorlasiyor. Birde kitap okumayi sessiz bi ortamda severim. Kitabi okurken icinde gibi hissetmeyi seviyorum ve boyle ortamlarda olmuyor

ambiyans müziği zaten adı üstünde, seni içinde gibi hissetmeni sağlıyor teması olan ortamın, denemekten zarar gelmez :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

quote:

toplu taşımada kitap okuyamama sebebin?

eğer çevredeki gürültüyse, tak kulaklığını, ambiyans müzikleriyle gayet odaklanabilirsin kitabına.

Midem bulaniyor hocam zaten odaklanma sorunum da varbiyice zorlasiyor. Birde kitap okumayi sessiz bi ortamda severim. Kitabi okurken icinde gibi hissetmeyi seviyorum ve boyle ortamlarda olmuyor

ambiyans müziği zaten adı üstünde, seni içinde gibi hissetmeni sağlıyor teması olan ortamın, denemekten zarar gelmez :)

Kulaklik alirsam denerim hocam sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı dertten muzdariptim. Evim Başakşehir'de ve Donanimhaber'de çalışırken her gün Başakşehir'den Kadıköy Kozyatağı'na gidiyordum. Daha sonra DH'den ayrıldım ve yeni işyerim Gayrettepe'de. Bende sonunda Gayrettepe'ye yakın konumda ev tuttum. İnan yolda nelerle oyalanırsan oyalan o yol insanın hayat kalitesini de düşürüyor, motivasyonunu da. PSP Vita aldım zaman geçsin diye anca öyle vakit geçiyordu. Eğer eve çıkma gibi bi şansın yoksa PSP Vita tarzı bişi alıp FIFA'da kariyer yap. Vakit geçiyor bi şekilde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

aynı dertten muzdariptim. Evim Başakşehir'de ve Donanimhaber'de çalışırken her gün Başakşehir'den Kadıköy Kozyatağı'na gidiyordum. Daha sonra DH'den ayrıldım ve yeni işyerim Gayrettepe'de. Bende sonunda Gayrettepe'ye yakın konumda ev tuttum. İnan yolda nelerle oyalanırsan oyalan o yol insanın hayat kalitesini de düşürüyor, motivasyonunu da. PSP Vita aldım zaman geçsin diye anca öyle vakit geçiyordu. Eğer eve çıkma gibi bi şansın yoksa PSP Vita tarzı bişi alıp FIFA'da kariyer yap. Vakit geçiyor bi şekilde :D

Psp slim var bende bugun onu kullanayim dedim de yok abi cozum degil yol iskence gibi ya

• Hayatınla ilgili kararlar alabilirsin, kimi insanlar bunu düşünmek için zaman bulamaz. Senin bunları düşünmen için çok iyi bir fırsatın var, vapur manzarası da ilham verebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Net' den dini sohbetler indir, bunları dinle, müzik vs hikaye.

allahu ekber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde bende yaklasik 5 saat yola veriyorum,her gün 30 dk felan dh müzik sonra uyuyorum kalkiyorum biraz daha dh :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benimde 4 saatim yolda geciyor allah icin amazondan alabilecegim bi kablosuz kulaklik onerin butcem max 200-250 TL, onceligim kulakici tarzi ama guzel tasarimi falan varsa kafa ustu de olabilir.
  • Cizgi roman,dizi,film. Bunlar senin ilacın...

• Oyun oynamayı seversen 2. el uyguna psp al fiyatları çok uygun tam yolda zaman geçirmelik cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Oyun oynamayı seversen 2. el uyguna psp al fiyatları çok uygun tam yolda zaman geçirmelik cihaz

Psp slim var 5 yıl önce falan almıştım.Bugün denedim yine daha iyi oldu ama yol çekilmiyor yine de
  • Elindeki sigarayı bırak, ona verdiğin gereksiz parayı biriktirerek kendine bir motosiklet al, hem bedensel hem de ruhsal sağlığına böykece büyük bir iyilik yap..

• quote:

Orijinalden alıntı: ernaltnts

Elindeki sigarayı bırak, ona verdiğin gereksiz parayı biriktirerek kendine bir motosiklet al, hem bedensel hem de ruhsal sağlığına böykece büyük bir iyilik yap..

Hocam azalttım para vermemek için bikaç güne de tütün almaya başlicam. Bu aralar ciddi sıkıntıdayım ve sigara kafamı dağıtıyor gibi. Biliyorum psikolojik ama farketmez sonuçta iyi geliyor
  • müzik at telefona. dinlersin
  • saint joseph ya da kadıköy anadolu mu?
  • Uyu

• Her gün Beykozdan Beylikdüzüne metrobüsle gidiyorum kardeşim. Bence haline şükretmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.B.ER

saint joseph ya da kadıköy anadolu mu?

İstanbul teknik hocam

• nintendo 3ds al pokemon oyna
  • Pokémon GO oyna

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.