Şimdi Ara

Herbalife (Zayıflama Hapı) Kullanan Öneren Önermeyen Arkadaşlardan Fikir İstiyorum? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
149.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: darkcastle

ilaç,diyet falan hepsi yalan özellikle ilaç doktor vermediği sürece kesinlikle kullanmayın geri dönüşü olmayan hasar verebilir

zayıflamanın yolu iradeden geçer, yediğinden fazlasını harçamazsan zayıflayamazsın.

hasar verebilir !??! veren varmı somut deliller varmı yoksa tahmini mi konusuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

quote:

Orjinalden alıntı: darkcastle

ilaç,diyet falan hepsi yalan özellikle ilaç doktor vermediği sürece kesinlikle kullanmayın geri dönüşü olmayan hasar verebilir

zayıflamanın yolu iradeden geçer, yediğinden fazlasını harçamazsan zayıflayamazsın.

hasar verebilir !??! veren varmı somut deliller varmı yoksa tahmini mi konusuyoruz.

iyi olduğunu gösteren deliller varmı , 10 yıl sonra senşn vücudunda onarılamaz hasar açıp açmayacağını nereden biliyorsunuz
  • her iddiaya girerim buraya mesaj yazanların arasında bunun satıcılığını yapıp masum yalanlar söyleyenler var.

Bence hiç bulaşmayın.
  • çok var ben kötü deliller arıyorum farkındaysan ve bulamadım işte biliosan somut şeylerle bilgilendirirsen faydalı olur yoksa 10 sene sonrasına göre konusmak çok da gerçekci diğil
    diyorum ya hergün gördüğüm bi abim 7 kilo verdi ve birçok kişi de verdiğini sölüor benim amacım zararını görmüş birisini bulmak zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fine_life

her iddiaya girerim buraya mesaj yazanların arasında bunun satıcılığını yapıp masum yalanlar söyleyenler var.

Bence hiç bulaşmayın.

aynen yalanlarla dolu bir piyasa , lütfen kendinize yazık etmeyinn
  • walla satan varsa çıksında bilgilenelim soralım öğrenelim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.