Şimdi Ara

Her gün ders calısan ben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
21
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Her gün ders calısan ben
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    83 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rbcp

quote:

Orijinalden alıntı: ReaCMaND

Günlük en az 250 soru üstüne ne kadar konu çalışırsam mezun olduğum için geçen sene kafamda rahat zaman bol dershane öğlen bitiyor

Yalnız sizden bi öneri isticem yatmadan önce 30-45 dk arası pc de takılıyorum sizce kalsın mı öylr yoksa kaldırimmı?

İlla bilgisayarda takılmak istiyorsan bunu ders çalışırken mola verdiğin zaman yap.Ders çalıştıktan sonra hiç bir işle uğraşmayıp uyursan beyin uyumadan önceki yaptığın işleri tekrar ettiğinden çalıştığın dersler daha kalıcı olur unutmazsın.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Moruien

quote:

Orijinalden alıntı: ReaCMaND

Günlük en az 250 soru üstüne ne kadar konu çalışırsam mezun olduğum için geçen sene kafamda rahat zaman bol dershane öğlen bitiyor

Yalnız sizden bi öneri isticem yatmadan önce 30-45 dk arası pc de takılıyorum sizce kalsın mı öylr yoksa kaldırimmı?

İlla bilgisayarda takılmak istiyorsan bunu ders çalışırken mola verdiğin zaman yap.Ders çalıştıktan sonra hiç bir işle uğraşmayıp uyursan beyin uyumadan önceki yaptığın işleri tekrar ettiğinden çalıştığın dersler daha kalıcı olur unutmazsın.

Teşekkürler hocam insan dersten sonra stres atmayınca yapamıyor o zaman dersten öncesine çekim o pc arasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.