Şimdi Ara

her bankada hesap olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar her bankada vadesiz hesabın bulunması sorun teşkil edermi kkb puanı vs açısından zararı olurmu

• Şahsen benim son 2 ay içinde açtığım banka hesapları;
    Yapı Kredi
    ING
    Akbank
    Kuveyttürk
    Garanti
    İş Bankası
    Hiçbir sorun yaşamadım.
    Sadece şöyle bir sıkıntı var Enpara başvurumu kabul etmiyor. Arayıp bildiğin hesap sorar gibi neden kısa süre içinde bu kadar hesap açtınız dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

Şahsen benim son 2 ay içinde açtığım banka hesapları;
    Yapı Kredi
    ING
    Akbank
    Kuveyttürk
    Garanti
    İş Bankası
    Hiçbir sorun yaşamadım.
    Sadece şöyle bir sıkıntı var Enpara başvurumu kabul etmiyor. Arayıp bildiğin hesap sorar gibi neden kısa süre içinde bu kadar hesap açtınız dediler.
    hmm cok sacma hocam kabul etmemeleri baya reklamda yapıyorlardı ilk cıktıgında hatta
    bende iş bankasına basvurmak ıstıyordum tesekkur ederim
  • Bildiğim kadarıyla aynı gün 3 bankadan hesap açtırırsanız bu raporlanıyor, riskli olabilir diye. Eğer böyle bir şey yaptıysanız bankaların Fraud karalistelerinde olabilirsiniz.
    Bu arada Enpara' hesap açma talebinizi reddedemez geciktirebilir, kredi ya da kredi kartı taleplerinizi reddebilir.
  • Dostum, üşendim ama sırf faydam dokunsun diye yazayım dedim. Birden çok hesap açmak şu anlamda tehlikeli ve önemli. o hesaplarda para akışı ve giriş çıkış olmadığında KKB puanın sürekli olarak düşecek vaziyette yansıtıyor. yani 0 hesap boş ve işlek bir hesap olmadığı için puanını düşürür. 5 düşürür 10 düşürür 1 sene içerisinde 100 puan etkiler yada 150 puan düşürür. Kullanmadığınız tüm hesapları kapatın.
  • WOADISH kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam, benimde bir sürü hesabım var ama çoğu banka kapatmıyor. Misal akbankta hiç hesap bırakmadım ama hala mobil kullanmama izin veriyor. Komple bilgilerimi silmiyorlar bunu nasıl yapabilirim ? Banka müşterisi olduğum sürece " vadeli , vadesiz " hesabım olmasa bile puanım düşüyor mu ?
  • WOADISH kullanıcısına yanıt
    kredili olmayan urunler kkb puanını etkilemez.

örneğin vadesiz hesap.

ama bu hesaba baglı ek hesap vardır puan düşer tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

örneğin vadesiz hesap.

aynen konuyu actıktan sonra acmıstım hesapları etkılemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

örneğin vadesiz hesap.

Ünvanın yada mesleğin nedir? Neye göre konuşuyorsun? Vakıfbank'ta çalışıyorum. ve Kredi notu hakkında bilgim var ki bunu yazdım. Git bir şubeye aynı soruyu tekrar sor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.