Şimdi Ara

Hepsipay'e Turkcell faturasıyla 200 TL yükle 50 TL kazan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
3.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Turkcell numaranızla yüklerken 50TL olarak yükleyin, bunu kullanıyor direk. Faturasızsa hattınız yine de kullanılmasa bile TL bakiyeniz 50TL üzeri olmalı.

• FasTBoY kullanıcısına yanıt

Bende olmuyor sanırım yanlış yapıyorum

• Paycell deki 50 tl yi hepsiburadaya aktaramadım bi türlü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Melodrhyme kullanıcısına yanıt

Bende

• Hattınız faturasız ise en az 50tl bulunması lazım hediyeyi yükleyebilmek için aslında 250 ye 50 oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkngns12 G kullanıcısına yanıt

50tl bakiye olunca hepsipapel'e 50tl mi yüklüyor? bizim yüklediğimiz tl ise hesabımız kalıyor değil mi?

• yüklemeyi yaptım hattım faturalı ama hala hediye para gelmedi ?

edit: 50 tl hediye para yüklendi.

tekrar hapsipaye atmak istediğimde hediye paradan düşüp düşmediğini göremiyorum direk tutar yazıyor deneyen var mı ?

2.edit: 200 tl yüklemenin ardından yapacagınız yüklemede 50 tl lik hediye paradan düşüyor yüklemeniz hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novacropland -- 25 Ekim 2022; 15:1:36 >
  • ŞahinBaşaran Ş kullanıcısına yanıt

Aynen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paycell hesabıma 50 TL hepsipay hediye parası yüklendi. Bunu nasıl kullanacağımı ben net anlamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aksaray1 kullanıcısına yanıt

hepsipay e şimdi 55 tl yükle, 50 tlsi hediye paradan düşecek, 5 tl senden alacak yani.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

gene mi faturaya yansıt diyeceğiz. normal de kart ile yukle diyorum olmuyor

• hanzele kullanıcısına yanıt

Evet yine faturaya yansıt diyip 50-tl nin kullanımını öyle yaparsınız.

• Herkese Merhaba,

Bende bugün hepsipay faturama yansıt diyerek 200₺ yükledim. Akabinde 50₺ hepsipay hediye para geldi. Tekrar hepsipay faturama yansıt diyerek 50₺ yüklediğimde 50₺ hepsipay hediye param hesaba yüklendi, paycell'e girip baktığımda kullanıldı olarak işaretlendi. Bu işlemleri yaparken Turkcell Premium Mobil Ödeme üyesi olacaksınız. 3 aylık dönemlerde 9,99₺ olarak ücret alınır. Ödeme adımlarına dikkat ederseniz daha iyi olur.

paycell.com.tr
    Paycell | Ticari Kurallar
    https://paycell.com.tr/ticari-kurallar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MolvadaGama -- 5 Aralık 2022; 14:9:42 >
  • MolvadaGama kullanıcısına yanıt

slm peki bu Turkcell Premium Mobil Ödeme üyeliği nasıl iptal ediliyor

• yıllar önce başlayan kampanya, hey gidi hey yıllar ne çabuk geçti, ama sen daha yeni mi öğrendin 

• meymenetli.bıçkın kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Eğer ki kullanıma açıp 9,99₺ ücreti ödediyseniz, 3 ay boyunca başka ücret ödemezsiniz. Kullanacağınız mobil ödeme ile ilgili işlemler varsa bunları yapabilirsiniz.

Yine de kapatmak isterseniz. MOBILODEMEKAPAMA yazıp 5522'ye göndererek mobil ödeme işlemlerine kapatabilirsiniz.

• MolvadaGama kullanıcısına yanıt

1 ay önce kesmişlerdi şubata kadar beklesin. yeni gördüm yanıtınızı teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.