Şimdi Ara

Hepsiburada Yılbaşı Hediye Çeki Kampanyası 2018 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
6
Favori
11.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çöp hareketler Hepsiburada'dan. En az 300 liraya 25TL indirim mi olur ?
  • en son aras kargoya dönmüşlerdi çoğunlukla gönderimlerde eğer hala devam ediyorsa isterse 1000 lira çek versin arasa kargonun ürünleri kırıp yaşattığı maddi ve ruhsal yıkımın tazminatını karşılamaz
  • Hepsiburada öyle bir siteki sanki tüm Türkiye'deki bozuk ürünlerin satış mağazası gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aleyk83

en son aras kargoya dönmüşlerdi çoğunlukla gönderimlerde eğer hala devam ediyorsa isterse 1000 lira çek versin arasa kargonun ürünleri kırıp yaşattığı maddi ve ruhsal yıkımın tazminatını karşılamaz
    Hocam aynı şekil devam ediyor. bi ara hepsiexpress dağıtım yapıyordu. son geçtiğim siparişlerim aras kargo ile teslim edildi.
  • dün 1 tb wd harici hard disk sipariş verdim. lafta aynı gün hızlı kargolama diyor. ama hala kargoya verilmedi.

benim acelem yok da madem böyle bir şey yazıyorsunuz onu uygulayın. uygulayamıyorsanız böyle bir şey yazmayın.
  • Çekler yüklenmedi hala, değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada Yılbaşı Alışverişi Hediye Çekiniz
    11.1.2019 00:00 tarihinde aktif olacaktır. 15.1.2019 23:59 tarihine kadar geçerlidir.
    Kullanım Koşulları
    Çekiniz, Külçe Ziynet Cumhuriyet Altınları ürünlerinde geçerli değildir.’
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

Çekler yüklenmedi hala, değil mi?
    yüklenmiş hocam yarın aktif oluyor.
  • Bana da ilgili kampanya smsi gelmişti. Katıldım. Günler geçmesine rağmen herhangi bir çek göremedim hesabımda. Gelen smse istinaden aradım. 750TL üzeri alışverişte geçerli 50TL hediye çeki hesabınıza tanımlanacak deniyor ama ortada bir tanımlama yok dedim. Direk 50TL çek hesaba gönderdiler. Ve istediğim gibi kullanabiliyorum :) 55TL alışveriş yaptım 50TL çeki kullandım 5Tl ödeme yapıyorum. Teşekkürler hepsiburada :))

Hepsiburada Yılbaşı Hediye Çeki Kampanyası 2018

edit: eklenen çekin görüntüsünü almıştım atayım dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudden_44 -- 11 Ocak 2019; 13:47:44 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.