Şimdi Ara

HepsiBurada LG G2 Kredi Kartı Taksit Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu başlığındanda anlaşılacağı üzere hepsiburada.com'dan lg g2 32 gb telefonunu almayı düsünüyorum. fakat 1250 lirayı tek çekim halinde istiyorlar. taksitle alma imkanım yok mudur acaba? vatanbilgisayar'da odeabank kredisi mi ne varmış öylelikle alıyormuş herkes. fakat vatanda da telefon 1500 lira. üstüne banka senden kredi komisyonu alacak. aradaki fark baya açılmış oluyor böylelikle. yok mudur hepsiburada'dan taksitle alma imkanı?

• Hiç haberlere gundeme bakmıyorsunuz anlaşılan. Kredi kartına taksit olayı 1 Şubatta bitti. Kredi kartına taksitle telefon alamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Hiç haberlere gundeme bakmıyorsunuz anlaşılan. Kredi kartına taksit olayı 1 Şubatta bitti. Kredi kartına taksitle telefon alamazsınız.

yasa gereği kaldırıldığından haberim var. benim sorduğum hepsiburada.com'dan taksitle nasıl alabilirim. vatanbilgisayar ve odeabank örneğini o yüzden verdim. en ucuz sekilde nasıl halledebilirim bu olayı? vatan'da 1500 , hepsiburada'da 1250 lira.. bu sebepten ötürü hepsiburada'dan almak istedim.
  • hepsiburada yı ara sor.
  • Kredi kartıyla alacaksan tek çekim alırsın sonra teiefon veya internet bankacığıyla alışverişi 9 a böldürürsün çoğu banka yapıyor bu işlemi 1250 tl için sanırım 80 tl civarı bi işlem ücreti alırlar toplamda 1350 tl yi geçmez yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Kredi kartıyla alacaksan tek çekim alırsın sonra teiefon veya internet bankacığıyla alışverişi 9 a böldürürsün çoğu banka yapıyor bu işlemi 1250 tl için sanırım 80 tl civarı bi işlem ücreti alırlar toplamda 1350 tl yi geçmez yani.

telefonu alacagım kredi kartı benim üzerime değil ama. bendeki kartın limiti yetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman35

quote:

Kredi kartıyla alacaksan tek çekim alırsın sonra teiefon veya internet bankacığıyla alışverişi 9 a böldürürsün çoğu banka yapıyor bu işlemi 1250 tl için sanırım 80 tl civarı bi işlem ücreti alırlar toplamda 1350 tl yi geçmez yani.

telefonu alacagım kredi kartı benim üzerime değil ama. bendeki kartın limiti yetmiyor.

Alacağınız kişi bu işe izin vermez ise yani taksit taksit ödemenize ozaman yapacak bişey yok. Hepsiburada birde denizbankla anlaşmalı kredi veriyo yani sanırım şöyle ödüyosun cihaz ücretini sonra deniz banka gidip kredi alıyosun hepsiburadayla anlaşmalı o tutarla kart borcunu ödeyip bankaya taksit taksit krediyi ödüyosun garanti kredi diye bahsediyo ama araştırmak lazım tabii.

• quote:

Alacağınız kişi bu işe izin vermez ise yani taksit taksit ödemenize ozaman yapacak bişey yok. Hepsiburada birde denizbankla anlaşmalı kredi veriyo yani sanırım şöyle ödüyosun cihaz ücretini sonra deniz banka gidip kredi alıyosun hepsiburadayla anlaşmalı o tutarla kart borcunu ödeyip bankaya taksit taksit krediyi ödüyosun garanti kredi diye bahsediyo ama araştırmak lazım tabii.

fatura benim üzerime olacak. krediyi kendi adıma çekebilir miyim ki? kendi maaşımdan öderim her ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman35

quote:

fatura benim üzerime olacak. krediyi kendi adıma çekebilir miyim ki? kendi maaşımdan öderim her ay.

Okadar ayrıntılı bilmiyorum konuyu iyice bir araştırın derim.

• Nt de 1250ye düşmüş direkt gidip elden alın isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.