Şimdi Ara

Hepsiburada Black friday 2016 (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
29
Favori
88.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepsiburada banka puan anlaşması bile yapmamışsa bu iş bitmiştir. En azından 75/1000 TL puan gitti birde fiyatı yükseltirler kampanya başlamadan biter. İnşallah ben yanılırımda tv lerde iyi indirimler olurda yararlanırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani la bi reklam koyun şunlarda indirim olcak diyin silkelerler böyle kara cumayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

hani la bi reklam koyun şunlarda indirim olcak diyin silkelerler böyle kara cumayı

Elini gostermek istemiyor karşı hamle olabilir, olurda..
  • ryzen işlemcilerde indirim var. sanırım alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

ryzen işlemcilerde indirim var. sanırım alacağım.

intel 1151 pin 2 işlemcide bana lazım, kolluyorum hocam denk gelirsen bi zahmet seslen
  • valla baktım da pc bileşenlerine tırt indirimler değil. n11 ile karşılaştırırsak şöyle söyliyim n11 de hediye çeki kullandık son tutar neyse ya onun 20-30 altında ya da aynı fiyatta gözüküyor. gayet makul bence. tabi diğer ürünlerde nasıl bilemem. ama bindirim indirim gözükmüyor.
  • ramlerde indirim yok ya. şu ram piyasası noldu böyle. kurla murla alakası yok piyasası yükseldi. düşmüyor da. la elinizde kalan ucuz fiyattan aldığınız ramlerdir onlar satsanıza

Edit: indirim var da %3 %5 falan. daha yüksek olmasını isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhardware -- 23 Kasım 2017; 22:4:53 >
  • siteye girilmiyor lan az yavaş olun kasıyor.
  • indirimler iyi de site sınıfta kaldı. bakamadım bişeye.
  • hepsiburadadan 1,5 ay önce arnica tesla premium almıştım. 495 tl idi. 5 lira ekleyip 500 e 50 maxipuan da aldım yani 450 ye mal ettim.

Şimdi ise 610 lira % 15 ekstra indirimle 518 geliyor.

şaka gibi

• Bu mu indirim yoksa daha başlamadı mı 4 kış lastiği alacaktım n11 11.11 de 870 e almamıştık şimdi 1019 liraya indirimli diye kakalıyorlar. Güya 20 ve 80 arasında idi indirim tırıs verdiğiniz reklam parasına yazık

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.