Şimdi Ara

Hepsiburada agız bakım suyu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ağız bakımı ağız sağlığı için temizliği için kullandım.. 2-3 ay ağız kokusunu başladı..
    o kadar ağız bakım suyu gargarası kullanıyorum nasıl olur diş eti sorunum var benim diyerek dişçime gittim..

bana hemen kesmemi.. 3-4 günde bir fazla ihtiyaç olmadıkça ağzında yara vs olmadıkça kullanma dedi..
    ardından farkı göreceksin.. diş etlerin ve dişlerin sağlıklı dedi..

gerçekten dediği gibi oldu normal sabah-akşam fırçalamaya devam ettim 1 hafta gargara kullanmadım..
    sebebi ne diye sorunca ağızdaki tükrük salgı bezlerini kurutuyor ağız ıslaklık miktarını neredeyse %60 oranında azaltıyor..
    tükrük ağız kuruluğunu ve kokusunu engelleyen bir durumdur sen insan vücudunun ihtiyaç duyup salgıladığı bişeye engel oluyosun ve onu azaltıyosun dedi..

o yüzden bu ağız bakım sularını sık sık kullanmayın!

ayrıca sağlıklı bir ağız istiyorsanız günlük sabah akşam diş fırçalamızın ardından 3 günde bir diş ipi kullanın..
    diş ipi kullandıktan sonra kısa bir fırçalama daha yapın..

emin olun diş sağlığınıza ömür katacaksınız..

verdiğim bu bilgiler sizi ileride yaşanacak ağız kokusu ve tartar sorunundan ve muayene ücretinden kurtardı emin olun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 30 Temmuz 2018; 14:15:3 >

• düzenli olarak uzun süre kullanırsan ağızdaki çürük diş vardı dişi alır götürür
  • Diş hekiminize “tanflex” gargara yazdırın, diş etleri için efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Buna para vereceginize birakin curusun dolgu kanal tedavisi ucretsiz her ay giderim.
    Kanım dondu bu nasıl yorum ahahahaah

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    andorex de on numara. ben hep ando kullanıyorum boğazımda ağzımda bir sorun olunca on numara. haftada 1 yada 2 kerede cok az ve çok tutmadan listerine yapıyorum. herşeyin fazlası zarar.
  • Colgate optik beyaz alkolsüz olandan aldım bir tane. İçinde etil alkol yerine geçebilecek bir dezenfektan veya antiseptik göremedim. Tek faydası içindeki mavi kristalleri dişe yapıştırarak kısa süreliğine dişleri beyaz göstermesi. Geri kalanı potansiyel zararlı maddeler.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    onu da bir deneriz. Benim diş etimde fırçalama esnasında kanama oluyordu, sadece 3 gün kullandım ve kanama bitti. yaklaşık 15 gündür kullanmıyorum hala kanama yok. 6 ayda bir kontrole gidip yazdırsam diş eti problemi yaşamam diye düşünüyorum
  • ağız bakım suyu yerine küçük bir miktar diş macununu ağzımıza alıp suyla çalkalasak ne olur
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt

• Ağızdan mı alıyoruz bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8643D86AA

Bu mesaj silindi.
    diş macunuda ağızda ne kadar bakteri varsa öldürüyor, istisnaları hariç, ne yapalım diş fırçalamayalımmı ? ağızdaki doğal mikrobiyotayı bozmayacak hakiki gdosuz besinleri kim, nereden bulup yesin ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.