Şimdi Ara

Hepsiburada Acer Nitro QG241ybii VA/75HZ/1MS/23.8' Telekom kodu ile 600 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
7.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Her VA panelde olduğu gibi yanlardan bakınca biraz beyazmış gibi o panelin yapısından ötürü tabiki yoksa rengi ruhsarı ve parlaklığı çok güzel zeroframe kasa da gerçekten çok güzel az yer kaplıyor. Siyahlar gerçek siyah renk derinliği güzel daha yeni kurdum ama memnun kalacağım gibi.

Freesycn çok güzel çalışıyor

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Kullandıkça tecrübenizi bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Hayırlı olsun. Kullandıkça tecrübenizi bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Tabiki hocam sağolun
  • quote:

Tabiki hocam sağolun

Alıntıları Göster
    Hocam merhabalar, benim monitörde geldi, türk telekom kodu + bonus ile 575e bulunmaz bir fırsat oldu gerçekten teşekkürler.
    Işin güzeli monitör o kadar yeni ki youtube dahil hiç bir yerde incelemesi ismi cismi yok. Acer'in abd eu resmi sitelerine 10 gün önce eklenmiş. Presaleden aldık gibi oldu sanırsam. Henüz açmaya vakit bulamadım filmler için sRGB ve oyunlar içinde display lag değerlerini gerçekten merak ediyorum. Mavi ışık filtresi okadar önemli değil programla eklenebilir ama flicker free olması uzun süre zaman geçirenler için güzel.

Bizden başka alan oldu mu bilmiyorum ama bir kullanıcı kulübü kurarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

Hocam merhabalar, benim monitörde geldi, türk telekom kodu + bonus ile 575e bulunmaz bir fırsat oldu gerçekten teşekkürler.
    Işin güzeli monitör o kadar yeni ki youtube dahil hiç bir yerde incelemesi ismi cismi yok. Acer'in abd eu resmi sitelerine 10 gün önce eklenmiş. Presaleden aldık gibi oldu sanırsam. Henüz açmaya vakit bulamadım filmler için sRGB ve oyunlar içinde display lag değerlerini gerçekten merak ediyorum. Mavi ışık filtresi okadar önemli değil programla eklenebilir ama flicker free olması uzun süre zaman geçirenler için güzel.

Bizden başka alan oldu mu bilmiyorum ama bir kullanıcı kulübü kurarız.

Alıntıları Göster
    Size de hayırlı olsun hocam. Ben beğendim oyun performansını film de deneyemedim. Fiyat performans olarak güzel oldu cihaz. Yalnız bağlayınca otomatik 60hz,çalışıyor Windows üstünden 75 e çekmeniz gerekiyor haberiniz olsun.

Güle güle kullanın

• quote:

Size de hayırlı olsun hocam. Ben beğendim oyun performansını film de deneyemedim. Fiyat performans olarak güzel oldu cihaz. Yalnız bağlayınca otomatik 60hz,çalışıyor Windows üstünden 75 e çekmeniz gerekiyor haberiniz olsun.

Güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    Son durum nedir? Oyun performansı nasıl ghosting ya da input lag oluyor mu? Film ve diziler nasıl gözüküyor. Sanırım freesync açınca tepki süresi yükseliyormuş, rahatsız ediyor mu bu sizi? IPS bir monitör ile bu monitör arasında kaldım görüşlerinizi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A62F0AF -- 7 Ekim 2019; 21:40:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Son durum nedir? Oyun performansı nasıl ghosting ya da input lag oluyor mu? Film ve diziler nasıl gözüküyor. Sanırım freesync açınca tepki süresi yükseliyormuş, rahatsız ediyor mu bu sizi? IPS bir monitör ile bu monitör arasında kaldım görüşlerinizi merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam merhabalar, gayet memnunum. film dizi izlemeye fırsatım olmadı onu laptopumda yapıyorum. Oyun olarak division 2 oynuyorum fps dalgalanması yok artık smooth bi oyun keyfi sunuyor. 1ms çoğu monitörde olduğu gibi freesync olunca kapanıyor.

600 tl civarına bulursanız kaçırmayın. Ben kendi açımdan mutluyum memnunum.

• quote:

Hocam merhabalar, gayet memnunum. film dizi izlemeye fırsatım olmadı onu laptopumda yapıyorum. Oyun olarak division 2 oynuyorum fps dalgalanması yok artık smooth bi oyun keyfi sunuyor. 1ms çoğu monitörde olduğu gibi freesync olunca kapanıyor.

600 tl civarına bulursanız kaçırmayın. Ben kendi açımdan mutluyum memnunum.

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkürler. Anladığım kadarıyla freesync açınca oyun deneyimi kötü etkilenmiyor sizin dediğinize göre. Doğru mu anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Hocam teşekkürler. Anladığım kadarıyla freesync açınca oyun deneyimi kötü etkilenmiyor sizin dediğinize göre. Doğru mu anladım?

Alıntıları Göster
    Rx570 ve i7 4770k ile kullanıyorum. Division 2 de 40 65 fps arası oynuyorudm yoğun çatışmalar da anlık laglar oluyordu bunların hepsi kayboldu ben çok memnunum açıkçası. İlk freesync deneyimim Bi ghosting falan görmedim ben monitörde yada yırtılma hiç olmadı

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Hocam bende uzun süre monitör arayisindayim Asus vp228qg var aklımda yalnız bu ürün va Asus IPS lakin asusta display port mevcut sormak istediğim acaba asusta free sync açınca 75hz kayboluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1kral1

Hocam bende uzun süre monitör arayisindayim Asus vp228qg var aklımda yalnız bu ürün va Asus IPS lakin asusta display port mevcut sormak istediğim acaba asusta free sync açınca 75hz kayboluyormu
    Asusu bilemem hocam. Ancak ben Acer da 75 hz modunda freescyn açık kullanıyorum

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün ayak dahil yüksekliği kaç cm acaba ?
    Bir de ürünün kutusundan hangi kablolar çıkıyor acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.