Şimdi Ara

Hepsiburada 500TL hediye çeki - Samsung A50 ve A70 alacaklara!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
10.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, a70 i şahsen uzun zamandır bekliyordum. Hepsiburada a50 ve a70 alanlara 500 tl hediye çeki veriyor.
    anladığım çek altın ve cep telefonu hariç tüm ürünlerde geçerli. ilginenler için güzel kampanya
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a70-2019-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000JGNUFhttps://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a50-2019-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000IF4OW

koşulları göremyenler olmuş ekliyorum

Kampanya Koşulları

• 3 Mayıs 2019 – 13 Mayıs 2019 (bu tarih dahil) tarihleri arasında tek seferde yapılan satıcısı Hepsiburada olan Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A70 alışverişlerinde 500 TL hediye çekine hak kazanılacaktır.

• Kazanılan 500 TL’lik hediye çekleri 1Haziran -30 Haziran 2019 (bu tarih dahil) tarihlerinde yapılan satıcısı Hepsiburada olan tüm ürünlerde geçerli olacaktır.(Cep telefonu ve altın ürünleri hariç)

• Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

• Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

• Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.

• Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır.

• 3 Mayıs 2019 – 13 Mayıs 2019 (bu tarih dahil) (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.

• Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker23_89 -- 6 Mayıs 2019; 13:47:55 >

• kişiye özel sanırım, bende herhangi bir kampanya çıkmadı
  • Hocam çek hediyesi nerede yazıyor. Göremedim.

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nitroture N kullanıcısına yanıt
    Altta, ürün açıklamasında yazıyor.
  • Samsung firmasının bu sene ki en isabetli ürünü bence A70 modelidir. Sadece bizim ülkemizde ki fiyatı uygun değil o kadar.
  • nfc yok mu a50'de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur
    Sıfırı 3500 olan p20 ye 1550 teklif ediyor bu sistem bunu kullanan varsa bişey diyemem

• 500 lira alt limitsiz mi
  • alt limitsizmiş hocam aradım sordum
  • Hocam ben anlamadım bu kampanya ayrı 'Eskiyi getir yeniyi götür' kampanyası ayrı mı? Ayrıysa birleştirilir mi? Çünkü o kampanya sadece telefon ürünlerinde geçerli imiş.
  • samsung gbi donan bir telefona bu paralar vermeyin..
  • doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    En son s3 kullandınız herhalde hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim arkadaş aldı a70 teknosadan. Normalde 3400 ing bankla kredi çekerek aldı peşin kapatınca 2800 küsüre geldi. 400 tl de seçili ürünlerden hediye verdiler. 2500 e geldi
    Hb 500 tl çek verse bile hala çok pahalı teknosadaki yöntem mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 7 Mayıs 2019; 0:41:28 >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    3400 çekilen kredi peşin nasıl 2800 e kapandı

• quote:

Orijinalden alıntı: guzel1nıck

3400 çekilen kredi peşin nasıl 2800 e kapandı
    ilk ayda ödersen yani kapatırsan o fyata geliyor ama her ayda belli miktarda faiz giriyor. Aslında bu ürünün fiyatı 2800 . her tarafta da öyle . hepsiburada çok akıllı sanıyor kendini.
  • taksitli alımlarda çeki veriyorlar mı yoksa peşin mi almak lazım telefonu çek için
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi Teknosa gidip kredi ile bu telefonu aldığımda aynı gün ing gidip krediyi 2800 e mi kapatıyoruz. Daha sonradan borç çıkmıyor mu krediyi erken kapattık diye kimse peşin fiyata almaz böyle olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

ilk ayda ödersen yani kapatırsan o fyata geliyor ama her ayda belli miktarda faiz giriyor. Aslında bu ürünün fiyatı 2800 . her tarafta da öyle . hepsiburada çok akıllı sanıyor kendini.

Alıntıları Göster
    Hocam ne demek istediğinizi kavrayamadım. Biraz detaylı anlatır mısınız ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.