Şimdi Ara

Helva , Tahin ve Tatlılarda Fırsat 20TL üstü kargo bedava (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
42
Favori
37.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dink den almaya çalışıyorum lakin ödeme kısmında hata veriyor. Başka deneyen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netkral42 N kullanıcısına yanıt
    Şu Torku firmasına körü körüne bağlı olanlara da kıl oluyorum. Torku da şeker var glikoz yok diye reklam yaptıklarında bile bisküviler de glikoz fruktoz şurubu vardı bizzat kendim incelemiştim ki nitekim bu yalanlarından dolayı müşteriyi aldatma yüzünden ceza aldılar. Geçenlerde bir video paylaşıldı Torku uht süt kaynarken patlıyordu artık içinde ne varsa.Eve uygun diye aldığım kavurması hep sinir kıkırdak kaynıyordu. Kaliteli olana hakkını tabi ki verelim ama Torku hiç masum değil bence özellikle de milletin bu yerli milli sempatisini aleyhine kullanıp müşteriyi mağdur eden bir firma.

Hakkını vereyim derken şunu da ekleyeyim Torku günlük süt en beğendiğim süt lezzet olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: alipalaz95

arkadaşlar Göktepe tahini adına konu açtım Ürünlerimizden alan kişilerden ricam başklarınıda bilgilendirmek için objektif şekilde tahinimizle ilgili yorumlarını yeni konuma yazarlarsa çok sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/goktepe-tahinleri-nam-i-diyar-bozkir-tahini-fabrikasindan-satis--124084845#124084845
    Tahinini denemiştim, güzeldi.
    Ama konu kaldırılmış, nedenini bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Bu dink den almaya çalışıyorum lakin ödeme kısmında hata veriyor. Başka deneyen varmı?
    bendede sorun verdi tekrar tekrar denedim sonunda oldu, tahin siparişi verdim
    aynı gün kargoya verdiler bugün kargom geldi hediye helvada koymuşlar yanına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece.serkan -- 16 Kasım 2018; 14:9:16 >
  • Geçmiş yıllarda dink gıdadan çok alışverişim oldu. Helva, peynirli Kemalpaşa aldım. Hem fiyatı hem kalitesi çok güzeldi.

Tahin konusunda hassasım sadece çifte kavrulmuş GÖKTEPE bozkır tahini alıyorum. Çalıştığım köyde de bol pekmez olunca ailecek tahinli pekmez çok tüketiyoruz.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    nerden alıyorsun tahını?fiyat çok uçtu 15 tl'den sonra tahın almadım bende,bim bile 10 tl'ye tahın getirecekti sözde salı günü, heralde fiyat'da sorun çıktı onu bile getiremedi.sitesinde 27 lira gözüküyor göktepe'nin,daha uygun satan yerler yokmu acaba?
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Hocam konya'dan evli olduğum için konyaya gittikçe alıyorum. En son kilosu 23 ten alındı. Geçen yıl bende almıştım sitesinden ama bu yaz susam fiyatları dolar gibi tavan yaptı. Kg 15 ₺ olan tahin 30 ₺ye dayandı neredeyse.

Ama Göktepe gerçekten çok farklı. Diğer markaları da denedim. Hiç biri Göktepe nin tadını ve rengini vermiyor. En son yanlışlıkla kayınpeder kalaycıoğlu marka tahin almıştı baktım rengi çamur gibi. Geri verdi Göktepe aldı.

Keşke Göktepe tekrar foruma gelse de bi indirim yapsa da alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

Helvada Abdurrahman Tatlısının üstüne tanımam. Diğer ürünleri fason urettirdigi için helvadaki kalite yok. Safrantat vs. onları ayrı tutuyorum.
    A.Tatlici helva bozdu artik. Eskiden cok iyiydi.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Fiyatlar da çok yükseldi.

• Hocam 11 adet fındığa 2 lira istiyorlar

1 sınıf fındık içi 150 gram 6,45

6,45 bölü 150= 0,43 kuruş yapar ve bu hem perakende fiyat hemde 1.sınıf en lüx kurıyemiş fiyatı

Yani 11 adet fındık 20 gram gelse 0,43+0,43= perakende fiyatı 86 kuruş yapar toptan fiyata 20 kuruşa bu fındığı alsa sadece fındıktan 1,80 kuruş kazanır bana pek samimi gelmedi bu fiyat

d

• Bimde daha ucuz hocam ne gerek var lütfen daha elle tutulur sıcak fırsatlarla forumu işgal edelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: nihatxy1

yıllar önce karaman -ermenekte 1 yıl kadastroda görev yapmıştım. orada toros helva diye bir tahin helvası vardı. kesinlikle şeker katmıyorlar o yöreye ait pekmez kullanıyorlar. aradan 25 yıl geçti geçen yıl aklıma geldi. internetten aradım. buldum 1 koli aldım hala aynı tat. kesinlikle doğal . zerre şeker yok. az bişey pahalıydı. yalnız link istemeyin. google aratabilirsiniz var.

İyiymiş ama en ucuz versiyonda kilosu 16 liraya geliyor,üstelik 10 lira da kargo istiyor...Ancak 180 liralık sipariş verilirse o zaman kargo ücreti yok...

Alıntıları Göster
    https://www.torosnaturel.com/tr/siparis

100 lira üstü kargo bedava ama kilosu 16 lira olan bi helva çeşidi göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

https://www.torosnaturel.com/tr/siparis

100 lira üstü kargo bedava ama kilosu 16 lira olan bi helva çeşidi göremedim.

Alıntıları Göster
    Keşke mesajımın tarihine de baksaydınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Keşke mesajımın tarihine de baksaydınız...

Alıntıları Göster
    evet sonradan farkettim. en azından kargo için alt limit düşmüş. toros helva değerlendirilebilir.
  • Selamunaleykum. sivastan mesaj atarım. Çok güzel helva (tahin) yemke isterseniz sivasta yerel bir işletme olan olan ve 1 asırlık mazisi olan Doğu şekerlemeden tahin almanızı tavsiye ederim. hıyır hıyır güzeldir. Yurt dışından gelenler ve özellikle istanbuldan ablamlar geldiklerinde baya alıyorlar vakımlu paketlerde. bu arada istanbulda avcılar beylükdüzü arasında koska fabrikasından sıcak tahin yemil idim. sadece sıcak koska dan öneririm. markette koska alırız ama sivasta aldığımızdan öteye gitmez.
    firma ile hiç bir kan bağım veya çıkarım yoktur. bu arada fiyatı 24 lira geçen sene 14 lira idi.

https://www.dogusekerleme.com/kategori/tahin-helvasi#labels=237-2

• quote:

Orijinalden alıntı: messroe

Selamunaleykum. sivastan mesaj atarım. Çok güzel helva (tahin) yemke isterseniz sivasta yerel bir işletme olan olan ve 1 asırlık mazisi olan Doğu şekerlemeden tahin almanızı tavsiye ederim. hıyır hıyır güzeldir. Yurt dışından gelenler ve özellikle istanbuldan ablamlar geldiklerinde baya alıyorlar vakımlu paketlerde. bu arada istanbulda avcılar beylükdüzü arasında koska fabrikasından sıcak tahin yemil idim. sadece sıcak koska dan öneririm. markette koska alırız ama sivasta aldığımızdan öteye gitmez.
    firma ile hiç bir kan bağım veya çıkarım yoktur. bu arada fiyatı 24 lira geçen sene 14 lira idi.

https://www.dogusekerleme.com/kategori/tahin-helvasi#labels=237-2
    Bazı cümleler de Azeri Türkçesi mı kullandın hocam?

Bu arada beyaz köpük helvayı hiç sevmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Bazı cümleler de Azeri Türkçesi mı kullandın hocam?

Bu arada beyaz köpük helvayı hiç sevmem.

Alıntıları Göster
    valla gelişene yazdım. geç saatti, fark ettim ama düzeltmedim. ne bileyi iyi bir müşterisiyim. iyi mal reklamı yapayım dedim.
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum.

Torku palm yagi icermez yaziyor ama icindekiler kisminda bitkisel yag orani su kadar bu kadar diyor. Resmen insanla dalga geciyorlar.

Ben artik yerli urun almamaya ozen gosteriyorum. Hepsi üçkağıtçı dalavereci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 18 Kasım 2018; 0:50:57 >

• Bundan 3 kutu aldim bim den. Daha ucuzunu bulamadim, biraz daha stoklayacagim
    500 gr 9.95 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyalida -- 18 Kasım 2018; 3:43:9 >
  • https://online.a101.com.tr/urun/torku-500-g-sade-helva-650676.html

Bu ürünü a101 marketten 6,50 TL ye aldım bugün.Normal fiyatı 9,50 TL..Bölgesel mi bilmiyorum ama birçok fırsat ürünlerinde indirim vardı.Yakınınızdaki marketlere bakın derim.Mesela biskrem extra 2,50 TL idi.Yani 1 ay önceden gelip satılamayan birçok üründe indirim vardı.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.