Şimdi Ara

Hediye BEŞİKTAŞ-GENÇLER Maçı digitürkplay (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
21
Favori
14.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maç izlerken yine Zenmate üzerinden mi bağlanacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 21 Şubat 2016; 23:19:59 >
  • Arkadaşlar şifereyi girerken VPN falan açık olsun.TR den girince kabul etmiyor. Adres ve telefonu Almanya için sallayın bişiler.
  • Arkadaşlar kod alıp özelden göndericek varmı yapamadı birtürlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod gelmeyen arkadaşlar sorunu çözdüm..sorun daha önce siteye türkiye üzerinden giriş yapılması.kod gelen arkadaşlar temizlik yapmış yadadaha önce lig tv girmediler muhtemelen.

Çözüm: Tarayıcınızın geçmişini temizleyin..çerezler,siteler,vb.. daha sonra en geç 15 dakikada gelir..bana 5-6 dakikada geldi..bu işlemi yapmadan önce sürekli denedim gelmedi saatlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

Kod gelmeyen arkadaşlar sorunu çözdüm..sorun daha önce siteye türkiye üzerinden giriş yapılması.kod gelen arkadaşlar temizlik yapmış yadadaha önce lig tv girmediler muhtemelen.

Çözüm: Tarayıcınızın geçmişini temizleyin..çerezler,siteler,vb.. daha sonra en geç 15 dakikada gelir..bana 5-6 dakikada geldi..bu işlemi yapmadan önce sürekli denedim gelmedi saatlerdir.

Katılıyorum, ben ilk kez girdim 5 dakikada geldi

• Arkadaşlar çerezleri silerek birden fazla kod alabilirsiniz ama tek maç olduğu için işinize yaramaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod geldi maile bjk maçını izlemek için yarın akşam tekrar zenmate açıp üyelik alıcam sonra girip kodu yazıcam maç açılacak öyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

Kod gelmeyen arkadaşlar sorunu çözdüm..sorun daha önce siteye türkiye üzerinden giriş yapılması.kod gelen arkadaşlar temizlik yapmış yadadaha önce lig tv girmediler muhtemelen.

Evet tekrar temizleyip bi kod daha aldım bir arkadaş için..temizlikten sonra geliyor bi maç özeti açın ara ara bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Arkadaşlar çerezleri silerek birden fazla kod alabilirsiniz ama tek maç olduğu için işinize yaramaz

Kardeş keşke başta söyleseydin..bunu bulmak için saatlerdir uğraşıyorum bi kod alamadık..daha önceden siteye girdiğimiz için hiç vermiyordu çoğu kişiye kod
  • gelmedi bir türlü beşiktaşlı bir kardesimizden ya da sporsever bi arkadastan diyelim :) rica etsek kod varsa makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

gelmedi bir türlü beşiktaşlı bir kardesimizden ya da sporsever bi arkadastan diyelim :) rica etsek kod varsa makbule geçer

Hocam üstte açıkladık çözümünü..geçmişi çerezleri temizleyeceksin..sonra bir maç özeti aç ara ara bak..2 maç özetinde geliyor genelde
  • Yapamadım bir türlü biri hayrına ya anlatsın özelden yada Beşiktaş maçı için kod versin ya. Rica ediyorum.

• beşiktaş maçı için gönderebilecek bir dost varsa çok mutlu eder beni
  • Bana da beşiktaş maçı için kod verebilecek var mı özelden? Evden bir maç izleyelim.
  • Beşitaş maçını veren olursa çok mutlu olurum.
  • Zenmate açılmadı site.
  • Bugünki maçı ücretsiz izledim üstüne bjk maçı kodunuda aldım

• Gs maçını kahvede 5 lira verip izledim erken görseydim evimde rahat rahat izlerdim kaçırdık

• Zenmate Eklentisi Kurduğunuzda Ayarlarından Ülkeyi Almanya Seçin. Sonrasında Lig Tv Adresine Girin. Sayfa da Dolaşın. Reklam Engelleyici Devre Dışı Olsun. İsteyen Öncesinde Çerezleri de Silebilir. Daha Sağlıklı Olur. Lig Tv Sitesinde Gezinirken (10 Dakika Kadar, Bende Maç Özeti İzlerken Geldi) Gelen Reklam Bannerine Maili Yazıp Gönder Diyoruz. Maile 2 Dakika İçinde Kod Geliyor. Sonrasında Zenmate Açıkken Digitürkplaye Giriyorsunuz. Sizi Yurt Dışı Sitesine Yönlendiriyor.Siteye Daha Önce Üye Olmadığınız Bir Maille Üye Oluyorsunuz. Maç Saatine Doğru Maçı İzle Alanından Girip Kodu Girdiğinizde Maçı İzleyebileceksiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Zenmate Eklentisi Kurduğunuzda Ayarlarından Ülkeyi Almanya Seçin. Sonrasında Lig Tv Adresine Girin. Sayfa da Dolaşın. Reklam Engelleyici Devre Dışı Olsun. İsteyen Öncesinde Çerezleri de Silebilir. Daha Sağlıklı Olur. Lig Tv Sitesinde Gezinirken (10 Dakika Kadar, Bende Maç Özeti İzlerken Geldi) Gelen Reklam Bannerine Maili Yazıp Gönder Diyoruz. Maile 2 Dakika İçinde Kod Geliyor. Sonrasında Zenmate Açıkken Digitürkplaye Giriyorsunuz. Sizi Yurt Dışı Sitesine Yönlendiriyor.Siteye Daha Önce Üye Olmadığınız Bir Maille Üye Oluyorsunuz. Maç Saatine Doğru Maçı İzle Alanından Girip Kodu Girdiğinizde Maçı İzleyebileceksiniz...

Teşekkürler hocam, şuan kodu girdim ama geçersiz diyor herhalde maç vaktinde gireceğiz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.