Şimdi Ara

HEDEFİNİZ NERE / NE KADAR KARARLISIN ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
3.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakikaten dediğin gibi birey denemeleri çok zor ben de temel liseye gidiyorum bireyin ordan biliyorum , Ayt ye nasıl çalısıyorsun birkaç öneride bulunabilir misn?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4JustiesKlein

Hakikaten dediğin gibi birey denemeleri çok zor ben de temel liseye gidiyorum bireyin ordan biliyorum , Ayt ye nasıl çalısıyorsun birkaç öneride bulunabilir misn?

Bize verilen föyleri özellikle geometrisini çok kaliteli buluyorum. Ayt edebiyat için kendim not çıkarıp ardından test çözüyorum.. Matematik içinse föy arkalarını çözdüm ve karekökten devam ediyorum. Bir an önce farklı denemeler çözmeni tavsiye ederim birey sapıttı şu ara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karekök tyt ve ayt kitapları gerçekten Matta yüksek net yapmanda faydası oldu mu ? Bende de varda 1 2 test çözdüm bıraktım behzattan calisiyorum ben ama yinede netler rezalet 15 20 arasi

• Christiantroy kullanıcısına yanıt
    Netler nasıldı

• ODTÜ Tarih

Olmazsa mezuna galiba d:

• Tyt aynı gibi de ayt de bir 10 net önümdesiniz mat2 çalışmadım daha temel var diye 30üstü geliyor da siz nereden çalıştınız mat 2 hedefim 5k ama 10k da üzmez 15k üzer ama yine medipol tıpa giderim herhalde yüzde 62.5 burslu ama 5k yaparım gibi düşmem bence sizce durumum nasıl

• AdıTYTolsun A kullanıcısına yanıt
    Matematik için 11de adam akıllı ders dinledim 12de de matematik hocam 12. sınıf esen fasiküllerini verdi onları çözdüm, çözemediklerimi bazen hocama bazen de internette derivative calculator, antiderivative calculator tarzı algoritmalara sorarak ilerledim :)

Netleriniz benimkiler gibiyse 3 ay içerisinde üzerine ekleyeceğinizi de düşünürsek gayet 10k yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Parantez içine yazdıklarım bitirme yüzdem olacak. Benim şu anki konumum mat-geo (%100), fizik (%60), kimya (%80), biyoloji (tyt %80 ayt %20 falan) bu. Sizden verebilecek durumdaysanız biraz biyoloji tavsiyesi isteyebilir miyim 3 ayda yetiştirememe gibi bir strese girdim muhtemelen şu an çok değil de öz çalışmam gerekiyor sizin bir doktor adayı olarak önemli gördüğünüz konular nelerdir veya nasıl bir konu anlatımlı kaynak tavsiye edebilirsiniz? Teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1135D7745 -- 19 Mart 2018; 1:43:59 >
  • Mephobia kullanıcısına yanıt
    Neden başka okul düşünmüyorsun ? Sadece ODTÜ mü olmalı ?

• Kocaeli Üniversitesi / Bilgisayar Programcılığı
    Nasipse
    4 Yıllık direk istemiyorum çeşitli sebeplerden dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4JustiesKlein

Karekök tyt ve ayt kitapları gerçekten Matta yüksek net yapmanda faydası oldu mu ? Bende de varda 1 2 test çözdüm bıraktım behzattan calisiyorum ben ama yinede netler rezalet 15 20 arasi

Karekökü çok çözmedim bile, 11 i çok sağlam tuttum. Ama karekök çözersen daha iyi ysparsın o bir gerçek

Hocam tyt +95 görüyorum daha pkob ve dilbilgisi bitirmedim .

Ayt ise bu aralar mat28-30 fen 15-28 arası bitmeyen konularım var çünkü

• Bilkent Bilgisayar Mühendisliği.
  • sozelcidonanimhaber S kullanıcısına yanıt
    BOÜ de olabilir ama ben ODTÜ de olan dayanışma birlik beraberlik duygusundan dolayı istiyorum ortam açısından bence ağır basan taraf ODTÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: sozelcidonanimhaber

Neden başka okul düşünmüyorsun ? Sadece ODTÜ mü olmalı ?

Geçen yıl sözelden tercih yapacaktım ama Boğaziçi Tarih yazdım sadece. O da gelmedi zaten. Keşke gelseydi ya sürünüyoruz burada.

birlik beraberlikten kastın kızlı erkekli s.çmak herhalde
  • Kapısından içeri giremeyeceğin yerler hakkında boş yapma d:

ortak tuvalet kullanımını modernlik, eşitlik sananların olduğu yere girmem zaten :d
  • Öncelikle kesinlikle yetiştirmeme korkun olmasın ben ygs biyolojiyi günde 2 saat çalışarak 12günde bitirdim ve soru kaçırmıyorum biyolojiden diyebilirim Nadiren kaçabiliyor konu anlatımlı olarak kesinlikle palme çok iyi anlatıyor biraz ayrıntılı deniliyor ama bence daha iyi böylesi biyolojide iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: AdıTYTolsun

Öncelikle kesinlikle yetiştirmeme korkun olmasın ben ygs biyolojiyi günde 2 saat çalışarak 12günde bitirdim ve soru kaçırmıyorum biyolojiden diyebilirim Nadiren kaçabiliyor konu anlatımlı olarak kesinlikle palme çok iyi anlatıyor biraz ayrıntılı deniliyor ama bence daha iyi böylesi biyolojide iyidir

Nasıl bitirdin biraz daha detaylı bahseder misin?

Çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.