Şimdi Ara

hedef yıldırım beyazıt tıp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam nickiniz biraz tanıdık geliyor ankara tıp gelirse hayır demem tabiiki başarılar size de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet arkadaşlar bugün yaptıklarımın özetini geçeyim dershanede dersten sonra çalıştım biraz 3-4 saat falan çalışma sürem 3 tane geometri teorem ispatı ile uğraştım akılda kalıcılık çok yüksek oluyor
    fen bilimleri tork kısmı bitirdim 38/46 soru son test hardcore geldi
    ayt karekök dizi-seri tamamladım 53/60
    eis benzerlik föyü 24/25
    ek olarak tenefüs aralarında çözdüğüm 3 test ayt karekök geo eşkenar üçgen
    ve palme a dan hücre kısmını hızlıca tekrar ettim son günlerde biraz yorulduğumu hissettiğimden 2-3 gün böyle geçecek sonrasında tam gaz devam

• Görsellere fotoğraf bulunamadı uyarısı veriyor ancak yorumlara bakılırsa matematiğin iyi ancak türkçede eksiğin olduğu anlaşılıyor. Türkçe için tavsiyem iyi bir türkçe branş denemeleri kitabı almalısın ve hergün birer tane çözmelisin. 40x30 falan diye satılıyor. Çözümlü olursa daha iyi olur. Orada hem 30+ paragraf ve okuduğunu anlama sorularını çözersin paragraf çözdükçe pratikleşeceksin aynı zamanda dilbilgisi eksiğin varsa her denemedeki 7-8 dilbilgisi sorusuna uğraşırsın çözüp çözememen önemli değil çözümünü incelersin sadece soru çözümlerini inceleyerek bile zamanla dilbilgin çok iyi seviyelere gelecektir. Benim matematiğim iyiydi ancak türkçem çok kötüydü türkçeyi çözmesi çok uzun sürüyordu ve türkçe netlerimde düşüktü ancak bahsettiğim şekilde türkçe branş denemeleri çözerek ve biraz da dilbilgisi çalışarak + biraz da parafraf soru bankası çözmüştüm 35d 5y yapmıştım sınavda ve bu benim için çok güzel bir türkçe netiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muaz_35 kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel yorumunuz ve o net benim hayalim öyle diyeyim fotoğrafları görmek için ne yapılması gerektiğini bilmiyorum herhalde uygulama sürümüyle alakalı bölüm denemesi olarak ne almamı önerirsiniz

• Hedefin AYBÜ olmamalı.Sırf ankarada olduğu için sıralaması iyi.Hastanesi falan sıkıntıymış.Gülhane düşünebilirsin.Eğitimi Hacettepe ayarında sıralaması da 10k.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksantin.oksidaz K kullanıcısına yanıt
    hocam asıl istediğim ankara tıp tabiiki burada beni kurtaran sıralamayı yazayım dedim geçen yıl son aylarda tıp istediğimi fark ettim bilmiyorum belki doktor olacak karaktere sahip olamaya da bilirim tercih dönemine kadar bu istek beni taşısa yeter bana asıl nereye gideceğim orada belli olacak ama yorumunu değerlendireceğim çok sağol

• Mustaphi M kullanıcısına yanıt
    hocam netleri düşününce ben bunu yaparım dediğimde gelen sıralamaya göre bir tıp fakültesi yazdım yıl içinde araştırmaya başlarım geçen yıl son aylarda meslek değiştirdim ondan çok araştıramadım sağol değerlendireceğim yorumunu

• bugün sadece tork tekrarı ve soru çözümü 21/24 karaağaçtan çözdüm geçen yıl olsa 10-15 anca gelirdi biraz daha anladığımı düşünüyorum
    49/50 ales sayısal-1
    46/50 ales sayısal-2
    yarın denemem çözerim sonrasında dışarı falan çıkarım bikaç gün böyle geçsin bu arada bekir avşarın dediğini yapacağım mezunlara öneriler videosunda ales çözün diyordu geçen yıl yediiklim yayınının serisini almıştım onları eritirim bu ay pazartesi gününden itibaren tam çalışmalara dönerim 2si beraber giderse iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rupy -- 2 Kasım 2018; 23:29:4 >
  • 5 gün sonra editimi yapıyorum arkadaşlar tyt denemesi olduk dershanede genel olarak kötü bir sınavdı 88 net yapmışım türkçe netim 28.25 gelmiş biraz sevindim açıkcası zaten tyt de ayt ye göre daha kötü yapıyorum hep denemelerde ayt ile öne çekiyordum geçen yıl bu yılda aynı gibi geçen 1 haftada ne yaptın diyecekseniz pek birşey yapmadım tam gaz başlayamıyorum hep bişeyler giriyor araya fakat fizikte biraz daha geliştiğimi hissediyorum eksiklerimin üzerine gidiyorum eskisi gibi yapabildiğime uğraşmıyorum sadece karaağaç optik fasiküllerini aldım bunu bitirince özgüvenim biraz daha artar herhalde bundan sonra tarih atarak edit yapacağım son olarak dilbilgisi için konuyu nasıl hallediyorsunuz yazarsanız sevinirim elimde az çözülmüş nitelik türkçe var geçen yıldan kalma (sadece ses bilgisi yazım noktalama çözülmüş) kaynak ve youtube kanalı önerilerinizi bekliyorum

• Oha ayt o kadar etkili mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 kasım 2018
    22/25 türkçe
    24/27 bileşenler-hücre
    32/36 logaritma
    29/34 gölge

az soru çözüyorum biliyorum ama zor kaynaklardan çözüyorum yapamadığımı hemen geçmiyorum uğraşıyorum bide çalışma süremi arttırmam lazım 3 saat falan çalıştım bugün baya zamanım vardı aslında bunun üzerine yoğunlaşacağım yarınki çalışmamda 3 saat verimli çalışma süremdir masada oturma sürem değil birde tekrarları vs saymıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rupy -- 8 Kasım 2018; 0:53:36 >
  • Ayt fenini geliştirmelisin aynı zamanda Türkçeni de . sanırım sınavda yanlış karar verip mattan başlamış olmalısın.bence kendine yeni strateji gelistir.sınavda görebileceğin kadar fazla soru görmen lazım.puanlar aynı .sosyal ve fende soruya cevap verme süresi de kısa.sınavda onları önce çözmenin lehine olacağını düşünüyorum.

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    sadece türkçede boş bırakmıştım tytde ayt de de mezunum psikolojisiyle girdim zaten tam bir fiyaskoydu geçen yıl off

• rupy kullanıcısına yanıt
    Artık düşünme hatalarından ders al ve hedefine odaklan başarılar iyi çalışmalar

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    sana da bol hooklar dostum

• 8 kasım 2018
    29/36 logaritma karekök ayt
    9/12 eşkenar karekök ayt
    42/48 açıortay karekök ayt
    26/31 gölge karaağaç

• dershanede zor bir tarama sınavı olduk işlem hatasına çok açık sorular içeriyordu matematik fende de soru kökünde önemli kısımların altını çizmemişler bende atlamışım hemen doğrudur yanlıştır olayına
    35.25 mat netim geldi 3 yanlışın 3 ü de işlem hatası ama sonuçta yanlış yapmışım boşum bilgisizlikten 1 boş geometri tamamen bilgisizlik açısal bölge ile doğrunun kesişimi hakkında öncüllü soruydu bu konuyu çalışmam lazım
    fende 26.75 geçen seneye göre baya bi artış var sınav zordu dediğim gibi 2 tane dikkat hatam var onun dışında yoğunlaşmam gerek konulara gün içinde
    21/24 logaritma (karekök ayt)
    53/60 düzlem ayna (karaağaç yeni fasikül) çözdüm bir yandan fasikülde örnek soru ve konu kısmını da okuyorum

• 40/40 atom altı tanecik tyt aydın kimya şimdi eve geçeceğim belki ales çözerim biraz zaman tutmuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rupy -- 12 Kasım 2018; 20:21:49 >
  • konuyu haftalık olarak güncellemeye karar verdim foruma girdiğimde uzun uzun yazmam gerekiyor ve bunu yapamıyorum zaten farkediliyor bugün tyt(demek pek doğru mu bilmiyorum) denemesi olduk dershanede çok zorluyor kurum ama eksiklerimi görmemi sağlıyor.zor dediğim 7k ve civarı tyt yapan insanlar 80i ya zar zor geçiyor ya geçemiyor kurumda 350 kişi var önceki sınavda 30. olmuştum kendimi bildim bileli tyt çalışamıyorum günümde olursam yapıyorum bişeyler ama hala dilbilgisi eksik sadece ses yazım noktalama biliyorum birazcık. önder hocaya baktım video dakikaları çok uzun geldi emin olamadım zaman kaybı olur mu diye sanışayım dedim ona göre başlayacağım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.