Şimdi Ara

Hearthstone mu Clash Royale mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaslar forumda buna benzer bir konu goremedigim ve fikirlerinizi merak ettigim icin bu konuyu acmak istedim
    Bazilariniz karsitilastirilmasi sacma birbirinden farkli oyunlar diyebilir ancak bence bircok yonden benzerler

Kisaca ozelliklerinden bahsedecek olursak
    Hearthstone 9 sinif uzerinden oynanan blizzardin olusturdugu evrendeki kartlardan olusan sira tabanli kart oyunu

Clash royale yine supercellin oyunu olan clash of clans evrenindeki kartlardn olusan gercek zamanli kart oyunu

2 oyunda f2p ancak herkesin de bildigi gibi p2w olayi 2 oyunda da gecerli ancak bence hearthstone bir nebze de olsa daha adaletli (playerliga bagli)

Clash royaledeki kart seviyesi muhabbeti en belirgin fark 2 oyun arasindaki, gercek zamanli oynanmasinin disinda

Soyleceklerik bu kdr arkdslar sizin fikirleriniz nedir acaba
    Sizce hearthstone mu clash royale mi (sebebiyle yazarsaniz sevinirim)

• İkisinide oynarım heartstone daha bmce ama royale heryerde kısa sürede oynanabilmesi güzel yükleme süresi vs ama kart seviyesi olayı biraz kötü f2p değil o oyun resmen ama arena olayı güzel benzer rakipler ile karşılaşıyoruz üst arenaya bigün çıkabilirmiyiz diye merak ediyoruz bi kıvılcım bekledik kaç ay gele gele şu 3k canlı saçma ejder geldi adını unuttum ama 2dakkada bitmesi güzel grafiklerde hoş farklı bi tarzıda var
  • şaka mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

şaka mı bu?

Niye şaka olsun ki?

İkisini de oynadım, clash royale de güzel ama bence hearthstone daha iyi. Hem tur tabanlı daha güzel, hem clash royale'deki gibi kartı arenanın hangi yerine yerleştireceğimizle uğraşmıyoruz, hem de warcraft evrenini daha çok seviyorum. Birde hearthstone daha adil
  • Goldstein kullanıcısına yanıt
    Neden boyle bir soru sorma ihtiyaci duydun anlamadim
  • İnsanlar tuhaf. Saçma sapan yere ters cevap verince havalı oluyorlar
  • Gwent deneyen varmı hangisi güzel sizce
  • Soru saçma bence hangisi hoşuna giderse onu oyna istersen ikisinide oyna
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Daha denemedim ancak cok tutulmadi heralde
  • Nat Pagle kullanıcısına yanıt
    Senin icin sacma olablr anlarim ancak senin yolundan gidersek yapilan cogu karsilastirma gereksiz o zmn

(iphone mu samsung mu - asus mu hp mi- lol mi dota mi gibi)
  • Daha betada oyun bildiğim kadarıyla
  • Kimseyi tetiklemek gibi olmasın ama Clash Royale sanki strateji ve zeka oyunlarında zora gelemeyenler için hazırlanmış bir oyun gibi. Diğer yandan HS daha fazla irade ve tecrübe istiyor. Adamın elini tahmin etmek, olasılıkları gözden geçirmek ve hamlelerini duruma göre şekillendirmek zorundasın. (Mesela Tur 9u bulur bulmaz yserayı ortaya atarsan hex yer kaybedersin. )Bu yüzden benim oyum Hearthstone'a. Ama iyi ve kötü tamamen göreceli kavramlar olduğu için kimse HS> Clash Royale benzeri bir karşılaştırma yapamaz. Oyunun amacı zevk almaktır ve en çok zevki veren oyun şahsa göre en iyi oyundur. Adam belki XYY doğmuş en sevdiği oyun carmageddon. Yiyosa git yüzüne carmageddon berbat de

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Daha betada oyun bildiğim kadarıyla

Dogrudur ancak ben gordugum ve duydugum kadariyla buyuk kitlelere ulasacagini dusunmuyorum
  • :)) bence de oyle zaten konuyu sadece kim ne dusunuyor diye merak ettigim icin actim yoksa dedigin gibi kim hangi oyundan zevk aliyorsa onun icin en kral oyun odur
  • Bence bu yanlış bir mantık. Asus samsung hp vs. insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Teknolojik ürünler pazarlıyorlar ve sürekli bir rekabet içinde olmaları onları karşılaştırmaya uygun kılar fakat lol vs dota da olay farklıdır. Dota Strateji ve takım kompozisyonu gibi elementleri öne çıkartan daha büyük bir harita ve daha mobil karakterlere sahip bir oyun iken, Lol bireysel başarının, anlık kararların ve karakterlere özgü mekaniklerin daha ön planda olduğu bir oyundur. Dota %70 strateji %30 bireysel, Lol %50 taktik %50 bireysel gibi diyebiliriz. Yani hangisini istersen onu oynarsın bunun karşılaştıracak bir yanı yok bence...
  • Karsilastirmalar genelde hangisi daha iyi, 2 tarafin artilari eksileri seklinde olur bence su hayatta hersey karsilastirilabilir:)

Tabiki senin dusuncene de hak veriyorum sonucta bu konular oznel meseleler

Biri bizim burda yaptigimiz tartismayi bos gorurken baskasi tvlerdeki tartisma programlarini sacma bulabilir

O yuzden kolay kolay kendi fikrimi sonuna kdr savunmam ve karsi tarafin dusuncesini kesip atmam
  • Clash royale deki o kart seviyesi muhabbeti yuzunden oyuna pek isinamadim o yuzden oyumu hs den yana kullaniyorum
  • Clash Royale ney lan baba HS varken
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Kimseyi tetiklemek gibi olmasın ama Clash Royale sanki strateji ve zeka oyunlarında zora gelemeyenler için hazırlanmış bir oyun gibi. Diğer yandan HS daha fazla irade ve tecrübe istiyor. Adamın elini tahmin etmek, olasılıkları gözden geçirmek ve hamlelerini duruma göre şekillendirmek zorundasın. (Mesela Tur 9u bulur bulmaz yserayı ortaya atarsan hex yer kaybedersin. )Bu yüzden benim oyum Hearthstone'a. Ama iyi ve kötü tamamen göreceli kavramlar olduğu için kimse HS> Clash Royale benzeri bir karşılaştırma yapamaz. Oyunun amacı zevk almaktır ve en çok zevki veren oyun şahsa göre en iyi oyundur. Adam belki XYY doğmuş en sevdiği oyun carmageddon. Yiyosa git yüzüne carmageddon berbat de

Hocam HS'de de tahmin edecek bir şey yok. 6 canın kalmışsa karşının kesin Leeroyu vardır, Ysera atmışan karşının kesin Hexi veya Polymorphu vardır. Karşının canını 10'lara çekmişsen kesin karşının Reno'su vardır.

• daha app store'a gelmeden 3rd party yazılımlarla yüklemiştim ama kart seviyesi olayı ve hs'ye göre daha p2w olması yüzünden bırakmıştım. kart seviyesini gemle falan yükseltebiliyordun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.