Şimdi Ara

Head&Shoulders Men Ultra Erkeklere Özel Şampuan 500 ml (2 Adet) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
7.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayet sıcak fırsat, kaptım hemen bir tane.

2 tane 500 mL Şampuan
    Mach3 Turbo
    Seyahat Çantası
    Sinema Bileti

Bunların tamamını 30 TL'ye almak gayet makul.
  • annenize ariel deterjan alın daha uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Kargoya verilen varmi?

Benim sipariş dün kargoya verildi. Şu an dağıtımda görünüyor.

• Benim Perşembe verdiğim sipariş Cumartesi günü kargoya verildi, kargonun mallığı yüzünden bugün yani Çarşamba günü elime ulaştı. Ürünlerde bir sorun yok, ne görünüyorsa o şekilde, çanta da fena değil.

Faturayla hemen sinema bileti ile başvurdum, 5 gün içerisinde değerlendirilip bilet verilecekmiş bakalım o kaç günde gelecek.
  • Pazartesi aldım ben de. Fakat kargoya verilmedi henüz yarın öğleye kadar kargoya verilmezse iade olacak. Çok hızlılar maşallah.
  • Cumartesi günü 4lü ariel sıvı deterjan sipariş verdim halen kargoya vermediler. Yarın göndermezlerse iptal edicem. Eğer sabırlıysanız sipariş verin güzel fırsat.

• Verdim sipariş umarım değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinema bileti için son gün ne zaman ? Yani ürünü satin aldigimiz tarihmi önemli yoksa elimize ulaşıp sinema bileti için başvurduğumuz tarihmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulu duğum yerde bu şampuan en düşük 14 15 tl lerde ,
    Fiyat uygun gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    "Ulu duğum yerde" derken
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    bulunduğum demek istemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sinema bileti için son gün ne zaman ? Yani ürünü satin aldigimiz tarihmi önemli yoksa elimize ulaşıp sinema bileti için başvurduğumuz tarihmi ?

05 Temmuz – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasındawww.gittigidiyor.com online alışveriş sitesi üzerinden P&G markasına ait kampanyaya dahil olan Venus, Head&Shoulders, Ipana, Ariel, Gillette, Prima, Pantene, Oral-B, Fairy, Febreze, Alo veya Orkid markalı ürünlerden tek seferde en az 30 TL ve üzeri satın alan ve Türkiye\'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler,www.pgilesinemakeyfi.com adresinde yer alan kampanya web sitesindeki iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılımında bulunmaları halinde...

5 Ağustos'a kadar faturanın resmini çekip bunlara yollamak gerekiyor sanırım. Benimki daha kargoya bile verilmemiş, iptal ediyorum siparişi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.