Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle katılıyorum hocam bizim ortak pay ve paydayımız çok..
    Allahın izniyle üstesinden geleceğiz tüm zorlukların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mudur ileri demokrasi,
    bu mudur hukukun üstünlüğü?

not: 1kez olsun hdp'ye oy atmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

bu mudur ileri demokrasi,

Demokrasi dediğin dötümü pkk ya yasladım gelin beni yiyosa alın demekmidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 13:35:52 >
  • bu gece tutuklananların en yeni olanı 2000'den beri aktif siyasetin içinde. ve her zaman pkk'ya yakınlıkları belliydi. neden şimdi alınıyolar mesela ? hiç düşündünüz mü ? düşünün, çok zor değil.

bu adamlar değil miydi teröristleri üstü açık otobüslerin içinde şampiyon gibi karşılatan ? bunlar değil miydi çözüm sürecini getiren ? şimdi ne değişti ? kürt milliyetçisinden deneyip alamadığı oyu, türk milliyetçisinden mi almaya çalışıyor yoksa ? olabilir mi böyle bi' şey ? bi' düşünün bakalım. gerçekten çok kolay aslında.

not : hiçbir seçimde hdp'ye oy vermedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

%98i çomar olan ülkede şaşırtmayandır. Hdpli akpli mhpli chpli hepsinin demokrasiden bihaber yaşadığı sözde cennet vatanına yaraşır bir hareket. Şuan o yüzden milyonların desteklediği olay.

Artık kendinizi %2 mi %98 mi görüyorsunuz bilemem. Ama %98 olasılığınız çok daha yüksek.

sen ne konusuyon degisik?
  • Bu terörist sirri neden serbest bırakılır?Fetöcüler bırakmış olmasın

• FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    "Ben zekiyim herşeyi biliyorum geri kalan herkes salak" diyorsun yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar meclise girerken niye sesiniz çıkmıyordu? O zamanki çıkarlarınız farklıydı ama di mi? Analar ağlamasın adı altında kendi çıkarlarınız için dolmabahçelerde görüşüp, megri megrileri söyletirken iyiydi ama di mi? Teröristler şehirde şenliklerle karşılanırken aktrollerin hiçbiri gıkını çıkarmıyordunuz. Osloda elebaşlarıyla görüşürken kafanız kumun altındaydı. Şimdi hangi çıkarınız için bu tutuklamaları yaptınız? Buradaki yandaş cahiller de tapmış oldukları kişiyi savunuyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasannkarabulutt -- 4 Kasım 2016; 17:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

bu gece tutuklananların en yeni olanı 2000'den beri aktif siyasetin içinde. ve her zaman pkk'ya yakınlıkları belliydi. neden şimdi alınıyolar mesela ? hiç düşündünüz mü ? düşünün, çok zor değil.

bu adamlar değil miydi teröristleri üstü açık otobüslerin içinde şampiyon gibi karşılatan ? bunlar değil miydi çözüm sürecini getiren ? şimdi ne değişti ? kürt milliyetçisinden deneyip alamadığı oyu, türk milliyetçisinden mi almaya çalışıyor yoksa ? olabilir mi böyle bi' şey ? bi' düşünün bakalım. gerçekten çok kolay aslında.

not : hiçbir seçimde hdp'ye oy vermedim.

verirler hocam. büyük iş yaptı akp bu tutuklamalarla...
    başkanda olur padişahta...

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Hak hukuk Ddediğin allah ve affetsin mıdır yoksa fetoyu devlete sokmanın teroristleri üstü açık otobüslerin karşılaşmanın isidle petrol ticareti yapmanin ceza yok herhalde size göre?

• Demokrasi hak hukuk vs son 3 yıldır anasını ağlattılar.Ülkede bombasından savaşına borsa dolarından vergisine her şey tepetaklak oldu.O yüzden çıkıpta HDPlilere hukuk düzgün uygulanmıyor (ki şu an yapılan adalet,hukuk sistemine aykırı) vs diye dillendirecek değilim tüm terrorist sempatizanları yandaşları cezasını çeksin şu ülkede askerler,şehitler (fetö denilen örgütün bulaşmadığı) haricinde hiç kimse bir şeyi haketmiyor.Mezarlarında rahat uyusunlar

He bu olay tabiki de başkanlık seçimidir mhplilerin oyunu çekelim vs kafasında yapılmıştır.İktidarımızın nasıl olduğunu,nasıl çalıştığını tüm dünya biliyor artık ama ne olursa olsun sonucunda yüzde 99 teröristlerle paralel çalışan bir partinin darbe yemesi gayet sevindirmiş ve mutlu etmiştir beni beter olsunlar hepsi her bir şehit kanı için 100 mislisini öder inş (suçlularsa tabi benim görüşüm o yönde ne olduklaronı bilemem)

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Abd üzülmüş
     HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu]

ABD ve AB üzülüyorsa doğru yoldayız. Bu adamların sevindiği hiçbir şey hayrımıza sonuçlanmadı.

Nasıl bir angus kuşusun? ülkeyi avrupalı kapitalist yapan adamı imzana koymuşsun avrupayı kötülüyorsun. Yazık sizin gibi genç nesile dünyadan bi haber büyüyün gidin böyle

İmzamdaki adam kadar şerefin yok, ne konuşuyorsun sen? Avrupayı refah olarak asla kötülemem. Kendi vatandaşlarına karşı çok iyi yaşam standartları sunuyorlar ama bu onların bizi düşman olarak gördükleri gerçeğini değiştirmiyor.

survivor bitti siyasete mi dadandın şimdi de

• Başkanlık seçimi için gereken adım. Bir sonraki CHP sonra MHP en sonunda Akp kendi içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Abd üzülmüş
     HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu]

ABD ve AB üzülüyorsa doğru yoldayız. Bu adamların sevindiği hiçbir şey hayrımıza sonuçlanmadı.

Nasıl bir angus kuşusun? ülkeyi avrupalı kapitalist yapan adamı imzana koymuşsun avrupayı kötülüyorsun. Yazık sizin gibi genç nesile dünyadan bi haber büyüyün gidin böyle

İmzamdaki adam kadar şerefin yok, ne konuşuyorsun sen? Avrupayı refah olarak asla kötülemem. Kendi vatandaşlarına karşı çok iyi yaşam standartları sunuyorlar ama bu onların bizi düşman olarak gördükleri gerçeğini değiştirmiyor.

survivor bitti siyasete mi dadandın şimdi de

Survivora trollemeye geliyordum ki bunu da her yorumumda belirtiyordum. Şimdi sana ne battı da bunu burada söyleme gereği duydun. Desteklediğin adamlar içeri mi alındı? Kıyamam.

• Valla HDP milletvekillerini hapse atıp, HDP yi kapatarak terörün biteceğine inanıyorsanız tamam destek vereceğim size. Ama eğer yine terör bitmezse o zaman ne yapcaksınız? Bana ne cevabınız olacak? Hadi bu mesajı alıntılayıp cevap verin bana. Kaçmak yok. Tartışacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 4 Kasım 2016; 19:48:8 >
  • bunlar hep göstermelik hareketler gibigibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci006 -- 4 Kasım 2016; 17:57:5 >
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Nasil biticek o zaman bu teror bay zeki? Masaya oturup aman cici pkk hdp kardeslerimiz hayde barisalim dicez ve kan dokulmeden biticek mi sence butun bu teror

Aglamayin olum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

bu mudur ileri demokrasi,

Demokrasi dediğin dötümü pkk ya yasladım gelin beni yiyosa alın demekmidir ?

kabul etseniz de etmeseniz de terör destekçisi milyonlarca insan var ülkede, o milyonların iradesi de bu adamlar. siyaset arenasında bu adamlar oy veren zihniyeti yansıtacaktır elbette.
    ama hukuksuzca sen milyonların sesini kesmeye kalkarsan demokrasiden bahsedemezsin ülkede. bunun sonucu umarım iç savaş olmaz.

ekleyeyim, dediklerinizi sadece faşizan bir yönetim anlayışı olduğunu ve büyük bir kesiminde bu faşizan yönetimi desteklediğinde hemfikir olursak kabul edebilirim ancak.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.