Şimdi Ara

hdpli 3 belediyeye kayyum atandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
0
Favori
39.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haydarali34

Anayasal çerçevede seçilip Belediye Binalarını terör karargahına çevirirsen

Teröristin adını şehrin cadde ve sokaklarına verirsen

Şehit ve Gazi yakınlarının işine son verip Terör bağlantılı kişileri Belediyede işe alırsan

Devlet buna müdahale eder belediyeye kayyım atar...
    Anayasal çerçevede seçilip terörist başının mektubu ile oy toplamak serbest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

Anayasal çerçevede seçilip terörist başının mektubu ile oy toplamak serbest

Alıntıları Göster
    Devlet kucağına aldığı teröristi istediği gibi kullanır
  • herşeyi ben anlıyorum bilincini bence bir bırakın.

akpnin açılımını da biliyoruz. akpnin hatalarını da biliyoruz. görüyoruz hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz.

samimiyet size göre olmayabilir. ancak şu hendeklerden sonra özellikle devlet gerçek bir temizliğe başladı.

bunu detaylı öğrenmek istiyorsanız doğuda asker olan yada emniyet görevlisi olan herhangi objektif birine sormanız yeterli.

terörist başının mektubu bir yanlıştı zaten.

ancak bunlar yapıldı diye terörle mücadele bırakılsın mı ya onu anlamıyorum ben.

siz hükümete olan güvensizliğinizi devletin güvenlik güçlerinin yaptığı doğru operasyonlarda da aynısıdır güvenmem deyip geçiyorsunuz.

tam da bu noktada hdpliler araya giriyor evet evet bakın istanbula ve ankarayada kayyum atayacaklar. bunlardan olmayanları

toplayacaklar vs diye yapan demogojistlerle aynı çizgiye geliveriyorsunuz.

bence bu devletini milletini gerçekten seven insanların yapmaması gereken biz çizgiye geliş.

• Arkadas secim zamani öcalanlari propagandana kullan sonra secilmis bb'lere kayyum ata ve ogun ocallanlara ses cikarmayanlar bugun terore destek veriyorlar tabi iyi yapilmis diye sak sakcilar bugun boyle konussun..

Fikra gibi bir ulkeyiz anasini satayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Anayasal çerçevede seçilip Belediye Binalarını terör karargahına çevirirsen

Teröristin adını şehrin cadde ve sokaklarına verirsen

Şehit ve Gazi yakınlarının işine son verip Terör bağlantılı kişileri Belediyede işe alırsan

Devlet buna müdahale eder belediyeye kayyım atar...
    bu cümlelerin sonuna hak ettikleri dilden bir şeyler yazılırdıya..bayağı ceza alırsın hocam:)
  • FyKy kullanıcısına yanıt
    hocam malesef bir normal davam var 3 yıldır çözülemeyen.

geç işliyor hepimiz biliyoruz bazı dişliler.

ama geç bile olsa terör destekçisi terör destekçisidir. ve gereken yapılmalıdır.
  • hdpkklı belediyeleri savunmakta sizlere mi kaldı be.

sırf hükümete karşı olalım diye bu belediyeleri mi savunmaya başladınız.
  • ozoz15 kullanıcısına yanıt
    Gerekenin yapılması konusunda hepimiz aynı fikirdeyiz.

Sonuç olarak terör ile ilgili davanın öncelikli ve hızlı işliyor olması gerekir. Hemen yargılamayı yapıp cezasının verilmesi gerekir. Velev ki bunlar aleni bir destek içindeler. Dışarıda durdukları her saniye zarardır.

Benim hassasiyetim bu yönde.
  • ozoz15 kullanıcısına yanıt
    hdp liler hakkında sizi terbiyeye davet ederim,onlar demokrasi aşığı insanlık onuru yüce merte...şaka şaka:)
  • Savcılıklar en kısa zamanda bu görevden almaları haklı çıkartan tüm delilleri ortaya koymalı böylece karşı çıkan herkesi susturmuş olur.

• devletimiz suç isleyen kim varsa, dogu bati kuzey guney demeden çökmeli. yürekli savcilarimizi kutluyorum. inş sira diger suç işleyen pisliklere gelir..

• FyKy kullanıcısına yanıt
    bunların akıl hocalarını hepimiz biliyoruz.

aihm avrupa birliği ve abdliler. önceden gizliden destek veriyorlardı artık göstere göstere bunları korumaya çalışıyorlar.

ancak oluyor işte bazı şeyler.

hassasiyetinize katılıyorum tamamen.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

hdpkklı belediyeleri savunmakta sizlere mi kaldı be.

sırf hükümete karşı olalım diye bu belediyeleri mi savunmaya başladınız.
    Ben hiçbir şeyi savunmuyorum. HDP'li belediyelere ne olacağı da zerre umrumda değil. Bir suçları varsa ceksinler cezalarını, bana ne.

Benim sorduğum şu. Önceki mesajında hükümete kızdın diye devletten desteğini çekme demişsin.

İyi güzel. Çekmeyelim. O zaman hükümete bağlı olmayan sevgili savcılarımızdan teröristi televizyona çıkaran TRT yetkilileri ve terörist başı mektubundan oy toplayanlar hakkında da bir işlem bekliyorum.

Sen de samimi isen aynı şeyi söylemeni bekliyorum. HDP belediyeleri hakkında da işlem yapılsın, bunlar hakkında da.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Bakacağız Onu diyorum ben de zaten

• quote:

Alıntıları Göster
    Pes artık, adam resmen terörist üstünden oy toplandığını kabul etti.

Fıkra gibi ülkede yaşıyoruz.

• Eğer bu terör destekçilerini koltuktan alıp serbest bırakacaksalar lütfen kendilerini de o koltuklardan alsınlar.

Terör destekçileri YARGILANACAKLAR,CEZA ALACAKLAR,HAPİS YATACAKLAR.
  • Devlet yine yanlış politikalar uyguluyor. Sabahın 6:50 de ruhters dünyaya duyurdu. Diyarbakır, Van, Mardin. İçişleri kayyum atandı diye. Adama sorarlar terörist baglantısı varsa niye seçime girmesine izin veriltiler. Kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan devlet kanalında çıkıp kürtlerden AKP ye oy istemesi kepazeliği daniskası nedir. Dış ülkelere müzakere yapınca önüne kürt sorunu dosyası koyarlar. Resmen kendi ayagımza sıkıyoruz.

• Osman Öcalan denen teröristi TRT ye çıkarıp oy dilenmek serbest ama yersen. Başta Cumhurbaşkanlığına Atatürkçü bir kayyum atanmalı.

• quote:

Alıntıları Göster
    Akp devletse o zaman devlet dediğin yapıya sadece akplilerden destek istersin. Senin dediğin gibiyse kendinden başka kesimlere boşuna propaganda yapıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.