Şimdi Ara

Hdp neden kahraman ilan ediliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sosyal medya da hep görüyorum Demirtaş şöyle haddini bildirdi, demokrasi dersi verdi yok Diyarbakır bld. Başkanı şöyle haddini bildirdi vs. ve oldukça yüksek beğeni alıyor bu gönderiler. Herhangi bir partiyi desteklemiyorum hatta siyasetten nefret eder oldum ama neden böyle bir algı oluşturuluyor? Verilen bir sürü şehidin sorumlusu, ölen birsürü insanın sorumlusu olan Apoyu desteklediklerini kendi ağızlarıyla söylüyordu bu insanlar. Ben bu hususta sol partilere oldukça kızıyorum ve gerçek Atatürkçülerin önünün kesildiğini düşünüyorum. Levent Kırca'nın eski skeçlerini izliyorum ve Apo'yu maymun ediyor resmen skeçlerde. 21 yaşına geldim daha 1 kere oy kullanmaya gitmedim ne yapacağımı bilmiyorum çünkü. 1 kere anayasa referandumuna oy kullanmaya gittim.
    Ülkede siyasetin artık birbirinden kurtulma anlamına geldiğini düşünüyorum, sağ görüşlü arkadaşlarım sırf sol görüşlü partiler kazanmasın diye akp ye oy veriyor. Sol görüşlü arkadaşlarım da sırf iktidardan düşsün diye oy veriyor. Hatta bazı milliyetçiyim diye geçinen arkadaşlarıma Canan Kaftancıoğlu'nun tweetlerini gösterdim ve ne yapsın savaşı mı istesin vs. gibi laflar ettiler. İnsanlar niye birbirine bu kadar düşman bu ülkede anlamıyorum. Ne alıp veremediğimiz var ki? Biryerden sonra her şey fanatikliğe dönüşüyor ve insanlar bağnazlaşıyor gibi geliyor bana.

• bir taraftan tabelalara T.C ibaresi koyuyorlar. Diğer taraftan demirtaşa sevgi kelebeği muamelesi yapıyorlar.
  • İsteyen reddetsin isteyen kabul etsin ama matematik şaşırmaz. Hdp oylarıyla Ankara ve İstanbul alındı. Bunu zaten hdp eş genel başkanlarından biride söylemişti.

Eğer ankara ve istanbul belediye başkanları bunlardan oy aldık deyip yakınlık ve tavizde bulunursa çok yakışıksız olur.

Ben bunlara bir şey borçlu değilim, onların amacı ak partiyi değiştirmekti ve o amaç için oy verdiler deyip bu partiyi yok sayarlarsa ben hdpnin, chpye seçim kazandırmış olmasından rahatsızlık duymam.

Kanun boşluklarından faydalanıp hem terör yandaşlığı yapıp hemdebu ülkenin ekmeğini yiyenleri kullanıp atarlarsa imamoğlu ve yavaş'tan memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

İsteyen reddetsin isteyen kabul etsin ama matematik şaşırmaz. Hdp oylarıyla Ankara ve İstanbul alındı. Bunu zaten hdp eş genel başkanlarından biride söylemişti.

Eğer ankara ve istanbul belediye başkanları bunlardan oy aldık deyip yakınlık ve tavizde bulunursa çok yakışıksız olur.

Ben bunlara bir şey borçlu değilim, onların amacı ak partiyi değiştirmekti ve o amaç için oy verdiler deyip bu partiyi yok sayarlarsa ben hdpnin, chpye seçim kazandırmış olmasından rahatsızlık duymam.

Kanun boşluklarından faydalanıp hem terör yandaşlığı yapıp hemdebu ülkenin ekmeğini yiyenleri kullanıp atarlarsa imamoğlu ve yavaş'tan memnun olurum.
    Aynı şeyi düşünüyorum hocam. Umarım Akp gibi kullanıp atarlar ileride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

İsteyen reddetsin isteyen kabul etsin ama matematik şaşırmaz. Hdp oylarıyla Ankara ve İstanbul alındı. Bunu zaten hdp eş genel başkanlarından biride söylemişti.

bir onceki genel secimlerde akepe tek basina cogunlugu saglayamayinca hangi parti ile koalisyon yapti?
    koalisyon doneminde hangi isim meclis baskanligi yapti?

simdilik bu 2 soruya cevap versen yeter. istedigin sorudan baslayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.