Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo* (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDCP olayını nasıl çözmüşler cidden çok merak ediyorum. 2010'da sırf bu HDCP olayı yüzünden televizyon almak zorunda kalmıştım. HDCP desteği olmayan monitörlerde bile işe yarıyorsa HDCP'nin Allah .. versin.

Ben bu kış monitörü köye götüreceğim hocam muhtemelen bu kablodan ben de alacağım PS3 için. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. =)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hızlı güvenilir satıcı. Ps4ü gelmiş olan çevirici ile bağladım monitörüme sıkıntı yok şuan.
  • Ricrdo22 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hayırlı olsun.

• İlk Öncelikle Ürün hakkında görüşlerimi belirteyim. Yaklaşık 1 yıldır Ps3 Vga Monitöre nasıl bağlanıyor diye araşyorum. Bile konu bile açtım ve çoğu kişi bana tek bir dönüştürücü var
    ismide hatırladığım kadarıyla tvbox mı neydi fiyat ise 150 tl idi. Tabi bu birde yurt dışında satılan fiyatıydı. Bunun altındakiler ya sıkıntı çıkartır yada hdmi kalitesini alamazsınız diyorlardı.
    Hele hele arkadaşım bana hdmi to vga vermişti ama ps3 için değil r9 270 ekran kartımdaki dalgalanmayı çözmek içindi ve başarılı oldu da. Ama ne yazıkki Ps3 tavsiye edilmeyen mod hatası
    veriyordu. Çözümü ise gene aynı arkadaşımdan ypbpr to vga alarak monitöre bağlayıp görüntüyü alıyordum ama tek kelime ile rezaletti. Hdmi to vga ümidimi kesmiştim ki taki bu konuyu görene
    kadar. Çoğu kişi çalıştı çok kaliteli diyorlardı hele hele ps4 bile kullananlar vardı. Ben aldım ve iyiki almışım. Sonuç cidden başarılı. Samsung b2230 monitörüme bağlıyorum ve cidden hdmi monitörle
    veya tv ile arasında fark bile yok. Yani belki çok dikkatli bakarsanız siyah ve beyaz tonlar arasında parazitlenme varki bu galiba benim monitörümün sorunu Pcde de aynısı var. Kısaca muhteşem bir
    ürün ne kalite problemi ne bir uyumsuzluk çalışmama gibi bir sıkıntısı var kesinlikle almasınız.
    Satıcı hakkında görüşlerim ise cidden ilgili bir satıcı ve ürünü hızlı kargolaması oldu. Çok Teşekkürler.

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, güle güle kullanın.

• Bende değişik bir ürün var ama mennun değilim,değiştirmeyi düşünüyorum.
    Yaşadığım sorunlar şunlar bunda durum nedir?
    Monitörüm 1680*1050 çözünürlük desteklemekte maximum,vga çıkış.
    Ps3 ten görüntüyü;
    1080p yapınca görüntü ekrana uymuyor aşırı taşma yapıyor.
    1080i yapınca görüntü tam oturuyor ama ekranda bazı görüntülerde dalgalanma parazit oluyor.
    720p yapınca görüntü yine oturmuyor monitörün ayarları ile sağa yasla faz arttır gibi ekrana ortalıyorum.
    Arada bir kafasına göre ayarlar resetleniyor v.s

Bundaki stabilite nasıldır,sorun mevcutmu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alias57 -- 26 Ekim 2014; 19:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alias57

Bende değişik bir ürün var ama mennun değilim,değiştirmeyi düşünüyorum.
    Yaşadığım sorunlar şunlar bunda durum nedir?
    Monitörüm 1680*1050 çözünürlük desteklemekte maximum,vga çıkış.
    Ps3 ten görüntüyü;
    1080p yapınca görüntü ekrana uymuyor aşırı taşma yapıyor.
    1080i yapınca görüntü tam oturuyor ama ekranda bazı görüntülerde dalgalanma parazit oluyor.
    720p yapınca görüntü yine oturmuyor monitörün ayarları ile sağa yasla faz arttır gibi ekrana ortalıyorum.
    Arada bir kafasına göre ayarlar resetleniyor v.s

Bundaki stabilite nasıldır,sorun mevcutmu teşekkürler.

Merhaba, şimdiye kadar bu model satışlarımın hiçbirinden şikayet gelmedi. 1680*1050 çözünürlükte deneyen oldu mu bilmiyorum, onun için kesin sorunsuz çalışır diyemiyorum. Satın alıp denersiniz, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ya da görüntüden memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz. Beyaz ve siyah renkleri stokta mevcut, alırsanız yarın kargoya veririm.

• Merhaba arkadaşlar şimdi benim ps4 var ve bu dönüştürücüden almak istiyorum fakat görüntü tatmin edici olur mu emin olamadım daha önce bi dönüştürücü aldım çalıştı fakat görüntü siyahdı ve hiç kaliteli değilde normalde monitörüm aoc 917sw 1440x900 pixel bi monitör yani hd destekliyor herhalde fakat hd kalite almadım bu dönüştürücüde alırmıyım acaba ?
    Kaliteli bi görüntü olursa almayı düşünüyorum dönüştürücüyü
  • Merhaba. Şimdiye kadar ps4 için birçok kişi satın aldı ve görüntüden memnun olduklarını söylediler. Hdmi ile alınan görüntüden pek farkı olmadığını belirttiler. Satın alıp denersiniz, görüntüden memnun kalmazsınız kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam. Bende casper monitör var üzerinde WXGA 1440X900 , 2ms Tepki süresi , 5000:1 Maks. Kontrast Oranı , 19" W Ekran boyutu diyor acaba bu monitörde 1080p görüntü alabilirmiyim ?

Ayrıca Arçelik 52 ekran monitör televizyon var lcd ama kare şeklinde bunda nasıl bir verim alabilirim ?

Birde ödeme nasıl olacak bende kredi kartı yok kapıda kargoyamı ödeyeceğiz ? Yer izmir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanlı87

Selam. Bende casper monitör var üzerinde WXGA 1440X900 , 2ms Tepki süresi , 5000:1 Maks. Kontrast Oranı , 19" W Ekran boyutu diyor acaba bu monitörde 1080p görüntü alabilirmiyim ?

Ayrıca Arçelik 52 ekran monitör televizyon var lcd ama kare şeklinde bunda nasıl bir verim alabilirim ?

Birde ödeme nasıl olacak bende kredi kartı yok kapıda kargoyamı ödeyeceğiz ? Yer izmir.

Merhaba. Çözünürlük en fazla monitörünüzün çözünürlüğüne kadar çıkabilir. Monitörünüz 900p iken 1080p görüntü alamazsınız, sonuçta monitör ekranındaki piksel sayısı sabit. 3e 4e ekranda görüntü nasıl olur bilmiyorum, hiç denemedim. Herhangi bir uyumsuzluk çıkarsa ya da görüntü kalitesinden memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğini sunamıyorum şuan için. Anlaşmalı olduğum kargoyla bu konuyu görüşeceğim. Kredi kartınız yoksa havale ile 50TLye satın alabilirsiniz, kargo ücretsiz. Cihaz ile ilgili başka sorunuz yoksa ödeme ile ilgili sorularınızı özel mesaj ile sorabilirsiniz.

İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 9 Kasım 2014; 19:22:40 >

• Mutlaka almam lazım yeni bir tv alacak bütçem yok ben parayı ayarlayınca özelden sizi rahatsız ederim ilginiz için teşekkürler.
  • Osmanlı87 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, görüşmek üzere.

• journ4L kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Modellere göre tek tek bunda çalışır bunda çalışmaz diyemiyorum ne yazıkki. Ancak bu dönüştürücüden şimdiye kadar sattıklarımın hiçbirinden şikayet gelmedi, uyum sorunu, görüntü bozukluğu vs. olmadı. Alıp denersiniz, uyumsuzluk olursa ya da görüntüde bir sorun olursa iade edebilirsiniz.

• yani genel olarak insanlar hdmi i olmayan monitöre ps4 bağlamak için bu aparatı kullanıyor?
    O hâlde sorun yok hafta içi sipariş vermeyi düşünüyorum :)
  • journ4L kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar bir sorun çıkmadı satılanlarda. PS4'te kullanmak için çeşitli modellerden alıp sorun yaşayanlar benim sattığım modelden alıp sorunsuzca kullandıklarını söylediler. Yine de herhangi bir sorun çıkarsa dediğim gibi iade edebilirsiniz. Haftaiçi görüşmek üzere, iyi geceler =).

• ben bu agabeyden alısverıs yaptım ve o ürünü nott a yazmıs benımkıne uymadı.sonra arastırdım kı benım monıtore hıcbır hdmı cevırıcı uymuyormus.satıcı sagolsun hıc ugrastırmadan ıade aldı.kımsenın aklı kalmasın cok ıyı bır satıcıdır tum arkadaslara tavsıyemdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmm81

ben bu agabeyden alısverıs yaptım ve o ürünü nott a yazmıs benımkıne uymadı.sonra arastırdım kı benım monıtore hıcbır hdmı cevırıcı uymuyormus.satıcı sagolsun hıc ugrastırmadan ıade aldı.kımsenın aklı kalmasın cok ıyı bır satıcıdır tum arkadaslara tavsıyemdır.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim =).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.