Şimdi Ara

HDMI TO VGA Adaptörleri Hakkında Bilgi Lütfen :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir bilgisayar topladım.Ama yeni pcdeki ekran kartı hdmi ve dvi bağlantıları ile çalışıyor.Benim mevcut monitörümün sadece vga bağlantısı var.Ben hdmi to vga adaptörü alınca ne yapıcam veya ne yapmam lazım Allah aşkına birisi anlatsın kaç gecedir şunu araştırıyorum kafayı yiyeceğim

• Yeni nesil ekran kartları vga çıkışlı olmuyor, vga çok eski bir teknoloji ama monitörler pclerin en uzun kullanılan donanımı olduğundan böyle durumlarla karşılaşılıyor.Bendede benzer durum söz konusu, vga monitörü gtx970 ile kullanmak zorundaydım, bende vga dvı çevirici ufak bir aparat alıp bir süre öyle kullandım. Lakin ekranda belli bellirsiz bir dalgalanma söz konusu olunca, vga to dp port kablosu aldım geçende.Şuan normal çalışıyor,o dalgalanmaları nerdeyse görmüyorum.Dalgalanmalarda zaten eski teknolojili monitör ile yeni teknoloji ekran kartlarının uyuşmamazlığındna kaynaklanıyor. Ekran kartın nedir bilmiyorum, gtx 1000 serilerinde bu dönüştürücüler işe yaramıyor diyenler var lakin alıp denemek lazım. En azından yeni bir monitör alana kadar elimizdeki şansları kullanmammız gerekiyor.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.